Motorola Gleam Plus WX308

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
covpa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Dec 2010. 18:24

Motorola Gleam Plus WX308

Post od covpa »

Pozdrav prijatelji!

Video sam da VIP ima ovaj telefon u svojoj ponudi,isprobao sam ga i za sada mi odgovara. Ima veliki displej i sjajnu tastaturu što je meni biloa prednost pri izboru telefona. Ipak- jedno nisam uspeo da isprobam a to je glasnoća melodija pri zvonjavi telefona ( malo nespretno sročeno ali znate na šta mislim nadam se). DAkle, moje pitanje je koliko je glasan telefon u odnosu na prosek-na primer na neki od nokijinih modela 6303 ili 2700 ( oba su mi u ,,porodici" pa da mogu da uporedim ). Takođe bih bio zahvalan da vlasnici ovog apareata ukratko opišu neke od njegovih upečtljivih prednosti i naravno mana.

Hvala unapred!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola Gleam Plus WX308

Post od sugarcoated_ass »

covpa, ako se osvrnemo na RAZR V3, V8 ili V9, ovaj telefon je blagi uzas! Ne pruza skoro nista vise od RAZR2 V9 i jos je sav klimav i plastican.
Kada sam ga prvi put rasklopio mislio sam da ce gornji deo odpasti. Jos se i klima, cak i kad je zatvoren.

Sto se tice samog hardvera, evo jednog poredjenja:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=1990

Ja bih pre uzeo polovan V9 jer ih ima u odlicnom stanju i to ne jako starih...

covpa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Dec 2010. 18:24

Re: Motorola Gleam Plus WX308

Post od covpa »

E moj prijatelju, kada bi svaki odgovor na moje pitanje bio ovakav kao ovaj tvoj ja bih bio mnogo pametniji nego što sam sada! Hvala ti puno, uspeo si u tri reči da objasniš skoro sve što me zanima... Jedinomi nisi rekao je li mob glasan tj. kakve su mu melodije?

Hvala do neba i pozdrav!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola Gleam Plus WX308

Post od sugarcoated_ass »

covpa, hahahaha! Doooobro....
Mogu ti reci da se solidno cuje, ali sa ovim gorepomenutim nokijama ti ne mogu porediti posto ih nisam nikad korisito... :unsure:

covpa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Dec 2010. 18:24

Re: Motorola Gleam Plus WX308

Post od covpa »

Može li poređenje sa nekom koju si koristio? Velike su šanse da sam je čuo a možda čak i imao...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola Gleam Plus WX308

Post od sugarcoated_ass »

Glasniji je od mog V3, ali se sigurno slabije cuje od Nokia X3 ... Ne znam da i vredi da ti poredim sa RAZRom, Sensation-om i sl., ali bih rekao da je na njihovom nivou. :)

covpa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Dec 2010. 18:24

Re: Motorola Gleam Plus WX308

Post od covpa »

:) I moj tv se slabije čuje od X3... V3 je već ok tako da ni to nije loša opcija... Videću onda,hvala na svemu još jednom.

Odgovori