Motorola a925 063 gprs

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
DrunkDwarf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 09. Jun 2005. 00:27
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Motorola a925 063 gprs

Post od DrunkDwarf »

Daklem ovako nadam se da neko mozhe da pomogne...

Ne mogu da namestim da mi radi 063 gprs na moto a925, sa 064 katicom je radio...
Uradio sam master clear/reset pa ubacio parametre za a920 sa mobtelovog sajta (dakle ip i dns automatski, proxy definisao + port) , promenio zemlju na YU i sl, ali i dalje nece da se konektuje, pishe network problem!
zelen mi je onaj indikator da imam pokrivenost gprs-om pored baterije, znachi gprs je omogucen, shta da radim da li ima leka??

Plz, pomozite!

Pozdrav DrunkDwarf

DrunkDwarf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 09. Jun 2005. 00:27
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DrunkDwarf »

Hmm evo juche sam pola sata prichao sa nekom devojkom iz call centra ne bi li namestili GPRS i na kraju izvalili da su oni u podeshavanju za GPRS na sajtu u polje adress stavili http://wap.mobtel.co.yu umesto apn-a, odnosno "internet"... Tako je GPRS proradio i radio je juche, a danas vec prijavljuje Could not connect to proxy server ... uff kako me nervira...

Takodje mms ne znam kako da namestim, s obzirom da ne postoji podeshavanje za a925, pokushao sam sa podeshavanjem za p800, ali p800 ima wap settings ili sl...

Tako da ako neko ima ideju...
Pozdrav DrunkDwarf

shane
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 16. Sep 2005. 21:18

Post od shane »

Posto sam i ja imao ovaj problem provalio sam da je u pitanju Port 1 umesto 9201 probaj 8080 trebalo bi da sljaka

Odgovori