Tri pitanja za E1000

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Tri pitanja za E1000

Post od Malone »

Pozdrav
1.Da li nekako mogu da se izbrisu prvih pet precica za internet?
2.Kada ubacujem slike na karticu zna da ga uspori do bola.Tacnije prikazuje mi tumbnails dok ih listam.To su samo pozadine dok ga sa slikama sa kamere skoro skroz zatrokira.E a kada su slike na memoriji telefona sve to ide dosta brze.Nego jel neko ima slican problem?Sve sam pretrazio i nisam nasao gde bih mogao da iskljucim ovaj pregled slicica tj mogu samo jos da se uvecaju.
Neznam ali predpostavljam da je slicno i na ostalim motorolama?
3.Cemu sluzi jad fajl?Ajde jar ali isti naziv za jad a zauzima 1kb recimo?

stephY
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 07. Nov 2006. 10:34
Lokacija: Cuprija

Post od stephY »

ne mogu da se obrisu, samo da se uvecaju, moj drug je imao isti problem . nego, ja imam tebi da postavim jedno pitanje: zasto u karakteristikama za motorolu e 1000 pise da automatski kompresuje muziku, a meni pesme koje prebacim sa compa, ostaju iste velicine ? Da li se to ukljuchuje nekako, pomozi mi ako znash.... Unapred hvala.... pozzzzz

Damjanic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 09:57

Post od Damjanic »

pjesme se automatski kompresuju samo ukoliko koristis motorolin PC suite koji je povezan data konekcijom a ne direktno na memorijsku karticu... onda pjesmu spusti i di 700 kb za otprilike 3-4 minute pjesme... to mozes i sam uraditi prilikom grebovanja pjesama spusti na 22 kb/s i to ti je to... pozdrav

apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

3. *.jad file je java innstalacija koja program skida sa neta.

*.jar i *.jad su isto samo shto jar sadrzi komplet instalaciju a jad samo info gde se program nalazi i odakle da ga online instalira.

Nadam se da sam bio jasan :D
veseli p0z
@pu

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Izvinjavam se nisam ni gledao ovu temu.Mislio sam da niko nece ni da odgovori.Hvala vam svima..............

Odgovori