App2sd

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

App2sd

Post od sasabor »

Zna li neko kako se prave particije 2\3\4 na sd kartici i kako da se pokrene taj program.Ima li neko detaljno uputstvo

acambas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 93
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 01:05

Post od acambas »

Prvo morash da odradish root na telefonu i onda instalirash program rom menager i u njemu imash opciju da kreirash particiju na sd kartici

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

app2sd

Post od sasabor »

sve sam ja to uradio,sve romove sam isprobao samo me ta app2sd buni.Ne znam kako da odradim to,ako imas neko detaljnije uputsvo,posalji mi

acambas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 93
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 01:05

Post od acambas »

pa da li si napravi porticiju pa nesto ne radi ili ne znas kako da je napravis. Ako je problem sto particija ne radi dobro onda ne mogu da ti pomognem.
ako ne znas da je napravis prvo treba da je formatiras iz windowsa na FAT32 tip, a onda treba da skinesh rom manager sa marketa(besplatna je aplikacija)instaliraj je i u njoj imas opciju da napravish particiju. Imacesh da izaberesh koliku velicinu hoces(uzmi 512mb ne trba ti vise) i da izaberes velicinu za SWAP(ja sam to stavio na 0mb jer sam citao da tako treba i sve mi radi ok) i onda se sistem restartuje

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

tako sam i ja uradio ali aplikacije nece da se instaliraju na kartici,da li mzda treba da se napravi poseban folder za to?

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

sasabor, za spicu ti ne treba to. ako si odradio root mozes da napravis iz recovery managera. Pogledaj u temi vezanu za Spica-u tu sam objasnio sve.

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

app2sd

Post od sasabor »

Nema ja Spicu ,koristim tattoo sa 2.1 romom koji u sebi ima app2sd ali aplikacije nikako nece da se instaliraju na kartici

Odgovori