Google Camera

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Google Camera

Post od sugarcoated_ass »

Pošto vidim da se sve više koristi Google Camera aka Gcam možda bi bilo dobro da imamo jednu temu gde bi se pisalo o razvoju aplikacije, portovanju i tutorijalima za instalaciju na modelima gde Camera2 API nije otključan, kao i preporukama koju verziju / port bi bio najbolji za koji model. :)
Čisto da imamo na jednom mestu sve, a ne da se juri po temama za razne modele. :)

Anyway, juče se pojavio port Gcam 6.1 koji radi i na Android 8.1 uređajima. Trenutno sam našao dva baga - crni ekran u Night modu, ali fotka bez problema, i zeleni tint na prednjoj kameri.
Night mode mi deluje da daje odlične fotka na Mi A1, ali moraću još probati preko noći ne samo u zamračenoj sobi, a vidim da i portrait mode radi dosta bolje, kao i da ima još nekih dodatnih funkcija za naknadno editovanje portrait fotki. :)

Evo linka pa ko hoće da prati dalji razvoj: GcamMod-6.1.013

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Google Camera

Post od Baraba »

sugarcoated_ass, ima li stabilna 6.1 na kojoj sve radi za A1, ili neka druga sa noćnim modom?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Google Camera

Post od sugarcoated_ass »

Mislim da nema još uvek. Nisam pratio sad neko vreme dok sam bio bez telefona, a sad kad mi se vratio nisam još podesio Gcam već čekam Pitu pa ću onda. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Odgovori