Barcodi: QR & barkod skener

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
nextappsgen
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 26. Apr 2019. 16:20
:: 6c pro

Barcodi: QR & barkod skener

Post od nextappsgen »

Barcodi - je besplatna aplikacija za skeniranje QR-a i barkoda.
Prekrasno futurističko HUD sučelje učinit će rutinski rad ugodnim i jednostavnim.
Barkod skener odmah čita kod - zahvaljujući novom sustavu umjetne inteligencije.

Značajke:

- Čitajte barkod ili QR pomoću kamere ili odaberite sliku spremljenu na uređaju.
- Uključite bljeskalicu za rad pri slabom osvjetljenju.
- Odaberite automatski ili ručni način rada - da biste se usredotočili na određeni kod među skupom koji pada u vidno polje.
- Rad bez internetske veze.
- Prepoznaje URL-ove kojima možete pratiti gumb preglednika.
- Čita invertirani qr kod
- Kopiranje skeniranog teksta u međuspremnik
- Podržava sve uobičajene 1D i 2D formate: Code 128, Code 39, Code 93, Codabar, EAN-13, EAN-8, ITF, UPC-A, UPC-E, QR kod, PDF417, Aztec, Data Matrix.

Google Play Link

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Barcodi: QR & barkod skener

Post od гари »

Fino aplikacije izgleda, nakon prelaska na Android sam utrošio neko vreme dok nisam pronašao odgovarajuću aplikaciju za skeniranje QR koda.

Na mom telefonu aplikacija prilično sporo reaguje. Osim toga, aplikacija ima reklamu koja, istina, ne zauzima preveliki prostor na ekranu, ali ni ne postoji mogućnost da se ta reklama ukloni. Raznorazne animacije koje se vide u aplikaciji meni deluju nekako dečije, i više bi mi se svidelo da je interfejs jednostavniji. No to je stvar ukusa, sigurno se ne bi svi složili sa mnom.

Kao najbolju aplikaciju koju sam pronašao do sad bih naveo QR & Barcode Reader developera TeaCopps. Jedna od mogućnosti koje se u njoj možda tek kasnije primete je dodavanje readera u action centar, pa je tako lako skenirati QR kod u bilo kom trenutku i sa manje tapkanja. Možda nije u redu što tu aplikaciju u ovoj temi spominjem, ali mislim da je bolje tako - pa da developer ove samo pogleda razlike, nego da ja nabrajam kako bi trenutna aplikacija mogla postati bolja.

Odgovori