Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
nesako
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 10. Okt 2007. 22:49
Lokacija: Srbija
Kontakt:

Post od nesako »

E hvala ti,nadam se da ce raditi tako jer mi dodje da bacim telefon kada ne mogu nista da instaliram na njega!
E61i je zakon

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Sertifikati obično važe po šest meseci, pa je sad već dosta njih isteklo. Ako imaš svoj sertifikat možeš da ga ubaciš u aplikacije koje su ti potrebne.

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

nseries napisao:milann, imas program n torch lite on je za symbian 9.1,probaj mozda ce raditi na 6120 :wink:
Izgleda da nece ni on da radi, izbaci "Your Flash is Turned On" ali blic se ne upali. Verovatno je kompatibilan samo za OS 9.1. :smutny:

Alex88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:56

Post od Alex88 »

Help...
Instalirao sam y browser i zelim da obrisem neke aplikacije kojih nema u app. manager-u, ali mi se ne pojavljuju ni u y browseru, cak sta vise nijedna thema mi se ne pojavljuje, kao da ih uopste nema u phonu. I takodje ne pokazuje mi private folder, a znam da bi trebalo... I kada idem na search pokazuje mi kao da nema takvih fajlova. O cemu se radi?
Veliki sam laik, pa molim precizno objasnjenje...

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Alex88, isto se i meni skoro desilo da nisam mogao da obrisem pojedine aplikacije ni preko app. menadzera ni preko Y-Browsera.
probaj da uradis format telefona,mozda ces time nesto resiti a ako ne uspe moraces da formatizujes memorijsku (tako sam ja morao da uradim) :dry:
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Eih sad, raditi format telefona zbog par tema, svasta. Za teme je barem lako, prikacis fon kao mass storage, i onda ides na karticu ili memoriju fona (gde ti je tema instalirana), ides u folder !private, i onda folder 10207114 i onda import, i tu su sve teme u telefonu. Neke ce se prijaviti kao neki bezveze brojevi, ali postoji fora da onaj .mbm file pogledas u total commanderu sa view, i tu treba da pishe ime teme. E kad nadjes zeljenu, brises je vrlo lako.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Odlican nacin za resenje ovog problema,nije mi to palo na pamet :? zanimljivo resenje miodrage, :wink:
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Post od reaper225 »

Jer mozete da postujete imena svih aplikacija za bluetooth? probao sam onaj blueradar ali na mom telefonu ne radi.
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

reaper225, još kad bi nam rekao koji telefon imaš... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Post od reaper225 »

Imam 5700 ja nisam mnogo trazio po forumu ali sam probao blueradar ali ne radi. :dry: zanima me sve ali bas sve aplikacije za bluetooth.
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Ljudi,da li za svaku aplikaciju koja nema sertifikat mora posebno da se pravi,ili je jedan dovoljan za sve programe?Unapred hvala.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Miodrag N73, dovoljan je jedan sertifikat koji je samo za tvoj telefon i može da se koristi za sve aplikacije.

imaginos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pet, 05. Avg 2005. 16:19

Post od imaginos »

nseries napisao:imaginos, ja mislim da za to sto ti hoces mozes preko wifi-ja(naravno ako imas wireless internet na kompu)jer n95 ima funkciju UPNP(universal plug and play)koja omogucava povezivanje mobilnog sa kompom i kontrolu nad njim
nema wifi na kompu, imam samo bluetooth.. :(

inace, i dalje nisam resio misteriju. :)

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Post od reaper225 »

Jer moze neko da napise sve postojece bluetooth aplikacije za symbian S60 3rd imam nokiu 5700 ali napisite sve aplikacije koje postoje.
Poslednja izmena od reaper225 u Ned, 14. Okt 2007. 01:00, izmenjeno 1 put ukupno.
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

reaper225 da li si ti normalan?
Da li t znas koliko ima aplikacija za symbin series 60 3rd?
Posto vidim da neznas onda cu ti ja reci, ima ih puno ali veoma puno, i ti sad hoces da ti neko napise sve app. to neces dobiti.
trazi po internetu pa ces naci, jel to tolko tesko? :uhuh:
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

reaper225, ovde imas 18 strana na kojima su ljudi nabrojali po njima najkorisnije aplikacije sa opisom istih pa ti lepo kreni od prve strane i trazi ono sto tebi odgovara. Mozes i da se googlas pa da nabasas i na gomilu drugih koje nisu ovde navedene i mozda da izneses svoje misljenje najbolje/najkorisnije aplikacije. Niko ne da nece nego i ne moze da ti navede sve aplikaicje koje trazis jer im se broj i ne zna ali ih u svakom slucaju ima jaaaaako puno. Srecno ti bilo u potrazi :wink:

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

poiu

Post od milann »

reaper225

Da li mozda hoces i muzicku zelju.. :lol: :D


Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa dobro de, ne treba sad ismevati decka zbog ne znanja, niko se naucen nije rodio niti smo svi sve znali kad smo dosli na ovaj forum. Bolje bi bilo da mu neko na PP pusti par linkova sa korisnim aplikacijama nego sto ovde presipate iz supljeg u prazno

reaper225
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 23:09
Lokacija: Planeta Zemlja

Post od reaper225 »

Greska :oops: mislio sam aplikacije za bluetooth, tipa blueradar (probao sam ga ali neradi na mom fonu.)
Ako ja budem kupio telefon za vise od 300e znajte da je to smak sveta!!!!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

widelasam da je neko isto pitao,ali nisam widela odgowor. . postoji li neki program kao shto je mum sms poshto ja nisam widela mum sms za 9.1 symbian. . a to mi je bash waznan program,i opera ne mini nego mobile ili kako wetj za 9.1,ni nju ne mogu da nadjem...pa chak ni feExplorer ne mogu da nadjem :D a inache,swi linkowi od foruma sa programima koje imam ne rade
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Odgovori