Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Sumnjate u vas telefon?
SPMark™ for Symbian OS v9.x
Slika
Key SPMark for Symbian OS v9 Business Features
System Tests
2D & 3D Graphics Tests
Picture Compression Test
Battery Test and Battery Score
SPMark Score
3D Score
System Score
Detailed System Info
Customizable test run
8)

benens
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 09. Jun 2008. 03:33
Lokacija: novi sad

Post od benens »

da li je neko instalirao quickoffice 5 i acrobat reader 2.5 i sta je sa starijim instaliranim verzijama?

Pitam zato sto ja vec imam u okviru firmvera instaliran quickoffice 3 i acrobat reader 1.5 ali oni su izgleda fiksni sa telefonom (n82).

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

I koliko ja znam ne mozes editovati nista.Koliko ja znam. :dry:
8)

benens
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 09. Jun 2008. 03:33
Lokacija: novi sad

Post od benens »

pa verovatno ali kako bi se ponasalo kada bi instalirao novi quickoffice pored ovog postojeceg.Koji bi otvarao fajlove i tako sl.

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Pozz, dali ima neko od vas 6290, zanima me gde mogu a se nadjem neke programe, i sta je korisno, nisam video da neko ima ovde...

n1tr0
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 158
Pridružio se: Pon, 23. Jun 2008. 10:50

Post od n1tr0 »

Aj opet da pitam - ima li neko onaj program sto menja glas prilikom poziva, zelim malo da se igram... :P

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Heh.. naupade mi jedan program ali ne znam dali u opste postoji za symbian.

Znaci, dal ima neki program s kojim odredis listu pesama koje ce svirati pri pozivu ali da svaki poziv svira druga melodija. Ne ono da odredim odredjenu melodiju za odrdjenu osobu nego ono.. da mi svejedno ko zvao, da svvira druga melodija.. da se stalno menjaju.

Brzo mi dosade jedne te iste melodija a koce ih menjati stalno..

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

n1tr0 napisao:ima li neko onaj program sto menja glas prilikom poziva, zelim malo da se igram.
Takvi programi su zakonom zabranjeni u cilju zastite korisnika telekomunikacionih usluga.(bar u Americi)
Do sada ih nije bilo ni od "zutih".
8)

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Nice Shaker for s60v3

Slika
Ahh, summer days, it’s too hot outside to breathe, you’re sitting at home and dreaming about snow that softly falling down? Well dream no more.

Damian is definitely one of the most creative and productive Python developer nowadays and he just released another funny accelerometer based application.

Nice Shaker is the virtual snowglobe that allows you put a virtual snowglobe on your and use it as a nice decoration for your phone, as another accelerometer based tool to impress your friend
http://www.youtube.com/watch?v=yMzGFkviyig
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Koji je najbolji i najstabilniji program za skype tj. internet telefoniju osim Fringa ?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Sale_M, probaj symbian(ne java) verziju Nimbuzz-a
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Hvala Sensei,probacu.Ovaj Fring me smorio koliko je nestabilan program jos od kako je izasao.A znaci i Nimbuzz ima mogucnost razgovora,jel samo preko Wifi-ja ili moze i gprs/edge?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Ima opciju "internet call", java verzija ovo nema, kad odaberes tu opciju on uspostavlja vezu direktno preko konekcije s kojom si usao u sam program. Znaci, ako si se povezao na nimbuzz preko wifi-a onda ce i razgovor ici preko njega, ako si se povezao preko edge-a onda ce ici preko njega...
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Ako su vam dosadili postojeci profili,prava applikacija za Vas.
Videox-professional
Slika
SlikaSlika SlikaSlika
Videox - Professional
is a performant videoringtones player and full-screen caller image display. It allows you to assign a video or image file to a profile or contact to be played for the incoming calls. The Videox service is fully customizable with extended settings. You can set the videos/images to be played in the full-screen mode or only with a smaller size in top of the screen. You can also set different skin colors for the player interface.
8)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Da se ponovo malo aktiviram tute :)
Theme Scheduler: odlichna aplikacija koja menja teme kako vi zapovedite. Konkretno kod mene radnim danima je prepodne jedna tema, popodne druga, neradnim treca, uvece cetvrta, a na silent profilu peta :)
Energy Patrol: aplikacija koja bi trebalo da vas obavestava o stanju vase baterije u fonu. Instalirao sam je, pokrenuo app, i posle vishe nisam mogao da je pokrenem... ce probam jopet...
Voice Reminder: neko je rekao da mu treba aplikacija koja ce da mu pusta glasovne zabeleske. E pa ova upravo to radi. Ogranicenje je to sto je glasovna poruka ogranicena na nekih 8 sec, i to ne mere da se menja. Nadalje, prvo ide alarm, a potom, aplikacija pita za pustanje glasovne poruke. I najvaznije - NEMA autostart, nego pri svakom rebootovanje fona, mora app da se pokrene manualno... Ili preko PowerBoot manager-a
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Po meni je extra Audio Notes v1.31 jer snama podsetnik neograniceno.Sam naziv vam govori o cemu se radi.Ako nekome treba,tu sam :)
Note IV N9100 dual

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Narode,
potreban mi je pouzdan mail klijent sa mogućnošću smtp autentikacije. Profimail 2.84 sam instalirao međutim ne skida mail, izgleda da autori insistiraju na ver. 2.91 koja se ne može koristiti. Gledao sam redom prethodne stranice do aprila 2008, ali nisam naišao ni na šta novo...
Pomoć oko nove verzije 2.91 bi mi dobrodošla na pp...
Pozdrav i hvala...
djurkash

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

djurkash, imas Mail4Exchange, ili ako ti bas samo za GMail treba, skini njihovu applikaciju. A i default mail klijent u E61 sasvim lepo obavlja posao.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Svaka čast Miodrage, nisam ni mislio da će se neko drugi prvi javiti da pomogne...
Default klijent u e61i je ok, ali da bi pristupio pošti za nalog koji sam kreirao na domenu kod euneta potrebna mi je smtp autentikacija što default ne omogućava. Pogledaću Mail4Exchange, ali sam mislio da ovde većina koristi profimail pa sam mislio da je ver. 2.91 već sređena...


Miodrage, nešto sam razmišljao (mada više gledam Đokovića nego što mislim o ovome :D ) ali meni msil4exchange ništa ne znači jer je hosting platforma na kojoj je moj domen i gde sam formirao sandučiće linux tipa, a M4E se zasniva na -microsoft exchange-u. Ovo može biti korisno svims koji hostuju na EUNET-u u web hosting panelu, a planiraju da šalju mailove sa Nokie e61(i) preko smtp autentikacije gde je ISP recimo Telekom.

Sve u svemu, ipak mi je potreban baš mail klijent koji omogućuje smtp autentifikaciju kao što je profimail.
djurkash

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Mobiola Video Studio v2.1.29 and Pro Ed. v2.1.30

Slika
*Converts DVD, You Tube, Google Video, majority of video file formats, groups of files or folders with files to the BEST video format played by your device. Automatic presets for converting video to BlackBerry, iPhone, Smartphone, PocketPC, Nokia, Sony Ericsson, Palm and Sony PSP devices.

*ONLY IN PRO: flexible output format.

*Unique DRAG AND DROP to device functionality of DVD's, files and folders or videos from the browser( You Tube, Google video)

*LANGUAGE selection functionality for DVD

*SUBTITLE support for most languages for DVD

*DRAG AND DROG/CONVERT to pc also works

*AUTOMATIC DISCOVERY of the device and device model

*REMOTE FILE MANAGEMENT functionality


Supported formats

avi, 3gp, mov, mpeg, mpg, mjpg, mp4, mg2, mve, m4v, mkv, flv, smk, str, vob, rm, fli, flc, vwe, uv2, wma, 3g2, asf, m4a
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Odgovori