Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

meni je glavni problem sto se tice free isms 1.9 sto je trial verzija..a ova verzija je bas dobro uradjena u odnosu na prethodne..ako neko ima full verziju bilo bi dobro da se javi
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

darkonda, probaj fring. 8)

wicky
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 09. Jun 2010. 12:11

Post od wicky »

Ako neko ima aplikaciju za N95 obicnu za call manager,advanced call manager,blacklist ili neki od tih koji blokiraju pozive a nije trial(probna)neka mi kaze.Nisam uspeo nikako da nadjem verziju da nije probna tj. da se ne placa,hvala!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

nasao sam aplikaciju save memory ona bi trebala da oslobadja memoriju telefona.Dali je neko nju vec koristio i dali ona moze brisati repove programa.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ne mogu da se setim kako se zove program koji moze da zakljuca ili da stavi pass na galeriju, sms-ove, odredjene foldere...
Znam da za sms-ove postoji MumSms, ali koji je univerzalac za sve?

Edit:
Kako se pokazao: "Advanced Device Locks"?

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Odlican program, bas sam ga testirao pre neki dan. Zakljucava sve sto se moze nazvati aplikacijom - poruke, galeriju, kontakte, snakes :)...
Mislim da se ne mogu zakljucati pojedinacni folderi vec samo cela galerija, to je jedina mana.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Best Crypto i SmartGuard v.2.00 zakljucavaju sve u tel.Aplicaciju koju st ti naveo nisam koristio i nemogu ti nista napisati o njoj .Ove dve zavrsavaju poso ali ako zaboravis sifru za ulazak vise nikad nemozes uci u app.cak ni posle reset telefona.To se meni desilo sa SmartGuard i vise nikad je nemogu koristiti a ona je malo bolja od Best Crypto.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Ljudi ukoliko ne zelite da koristite odredjene programe za zakljucavanje galerije,poruka,...,to mozete lako odraditi preko patcheva (ili patcha kako sam ja napravio).
Aktivirate patch kada vam je to potrebno i niko ne moze da "prismrdi" tim "aplikacijama"...
A odredjene foldere mozete sakrivati tako sto ce te im u X-plore-u dodavati odredjene znakove i niko nece moci da vidi sadrzaj tog\tih foldera. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

_Neo_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 93
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 02:49
Kontakt:

Post od _Neo_ »

za blokiranje poziva, poruka i svih živih zajebancija od određenih ljudi najbolja aplikacija je easy reject, radi na taj način što ćeš u njega ubaciti određeni kontakt i sa tog broja ako se uputi poziv automatksi izbacuje busy, isto tako, sve poruke koje stignu od tog kontakta će biti automatski filtrirane i nećeš ni videti da su ti stigle, osim ako ne uđeš u aplikaciju i izčitaš ih, pošto ih ne smešta u inbox
Nokia 6300, N82, X6, Lumia 820 all in black

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

I dan danas mi nije jasno kako da postavim sliku i da bude preko celog ekrana a ne odsecena u gornjem delu.(svako ko je pokusao da postavi sliku na bilo koj S60 3rd uredjaj zna o cemu pricam i na sta mislim).Da li postoji neki program za to ?
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

dimi89,za FP1 postoje dva programa koji resavaju taj "problem".
Jedan od njih je Free Fullscreen Wallpaper. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

dimi89, mozes da probas i FreeFSWP. Ja ga koristim vec duze vreme i zadovoljan sam. Nije komplikovan za podesavanje i meni nije kocio tel, za razliku od nekih drugih programa iste namene.:) 8)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

wucinac,ne znam da li si primetio,ali naveo si isti program ciji sam pun naziv napisao samo post iznad... :roll: :wink:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Fox, wucinac, hvala drugari resili ste me muka !
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Fox, pazi stvarno :lol: nisam ni parocitao redovno jer sam pisao sa telefona :oops: bilo je nabrzinu :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Koristim Theme Scheduler za promene tema.Znam da moze da menja dnevno teme koje se izaberu i vreme koje se odredi a dali se moze podesiti da se menjaju sve teme koje su instalirane u telefonu da ih on sam menja od prve pa sve redom koliko ih ima.Znaci da svakog dana npr.u 20 h.postavi drugu temu,da ih bira sam nekim redosledom.
Ako ova app.to nemoze dali ima neka druga koja to moze.
Pronasao sam i ona to moze pod opcijom Random themes.

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Postoji li neka app koja omogućava da sve vreme dok je telefon uključen(i kada se telefon koristi) svetli plava diodica pored light sensor-a kao i diode sa strane(za kameru, galeriju i pojačavanje zvuka)?telefon: n73me
w950

IgorBL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 06. Jul 2010. 18:30

Post od IgorBL »

Koliko se maskimalno moze postaviti precica na Home screen Nokia-e N79 i ima li neka aplikacija da se neke uklone? (Znam da se moze na Tools>Settings>General>Personalisation>Standby mode>Shorcuts samo ogranicen broj mijenjati)

fedja87
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 05. Sep 2007. 18:31

Post od fedja87 »

Ljudi treba mi pomoc, postoji li neki program za n95 8gb koji cita word dokumenta a da nije quickoffice, posto ova verzija koja je na telefonu ne moze da otvori fajlove vece od 100kb ? Hvala unapred

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

fedja87
Инсталирај Оffice suite...
Слобода или смрт

Odgovori