Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Glider, pogledaj ovde viewtopic.php?t=7222
Taj program je verovatno TomTom. :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Cuveni preprodavac i pirat sa sestocifrenim 063 brojem ako me secanje ne vara!?Isti onaj koji prodaje piratske programe na CD-ovima za 7-10 eura po CD-u,koji prodaje memorijske kartice skuplje nego sto su u radnjama ALI zato sa jednom godinom garancije (umesto 3-5 godina)...
Ma sigurno je taj,zaobidji ga jer i program i mapu naplacuje dobro,a moze se isto skinuti za noc preko dial-up-a ili za mnooooogo manje vremena preko neke brze veze,let Google be your friend (nasa zemlja potpada pod Eastern Europe mapu)!! :wink:
Pozdrav 8)

bjanka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 10:12

Post od bjanka »

imam jedno pitanje,postoji li program koji omogucava da sms porukice razlicito zvone u zavistnosti od toga ko ih salje?

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Postoji SMSAlert.v1.1.1.S60v2

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nazalost jos ga nema za S60v3, sto ja jako cekam. Program je inace odlican, isproban na drugarevom 6630.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

bela napisao:Postoji SMSAlert.v1.1.1.S60v2
...i savršeno radi na mom N70... :D ;)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bjanka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 10:12

Post od bjanka »

mozda je pitanje glupo,za sve vas koji imate mnogo vise iskustva sa symbian telefonima od mene,ali gde mogu da dodjem do tog programcica,legalno,da ga kupim?
Inace imam Nokiu E50.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

bjanka, Nokia E50 je telefon sa Operativnim Sistemom 9.1 što znači da je S60v3...i da podržava samo Java fajlove i .sisx fajlove...ovaj program je za telefone sa Operativnim Sistemom 8.01 i ispod toga...a to su telefoni S60v2 i podržavaju pored Java fajlova i .sis fajlove...vidiš li razliku između njih? Tako da ... pošto je ova aplikacija za telefone S60v2 tvoj telefon i nema mogućnost korišćenja tog programmma...tj. još uvek nema verzije za S60v3...A najnovije aplikacije za svoj telefon možeš pratiti u ovoj temi... viewtopic.php?t=8377 ... A ova tema je za S60v2 telefone... :D :) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Mislim da je krajnje vreme da se to stavi i u naslov teme S60v2 Pozdrav
6630

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Post od zoreli »

SMSAlert.v1.1.1.S60v2 stvarno dobro radi na N70 , samo šteta što nemožeš staviti to smsa za grupu pozivača , ako neko zna takav program :) nek javi :wink:
16 godina na forumu MOBILNISVET

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

Evo da se i ja malo ukljucim u ovu temu.
Pre par meseci sam se prebacio na paket pro 200 i nikako nisam mogao da se skontam koliko mi je ostalo besplatnih poruka ili minuta jos da potrosim.Kad prodje mesec uzmem listing i vidim propalo mi 40 poruka!Elem trazih i pronadjoh program koji to radi savrseno a zove se STAT MONITOR v2.50.
Posto vidim da niko nije pomenuo nesto slicno a verujem da svi volimo da znamo na cemu smo kod ovakvih paketa tj koliko jos mozemo da se pruzimo bez dodatnih troskova!
Program konkretno prati koliko je poslatih i primljenih poruka u zadatom vremenskom intervalu,na koje brojeve,koliko po danu i koliko ukupno i graficki prikaz u kom delu dana su slate poruke!
Takodje sve to i za pozive i za gprs!!!
Stvarno sam se odusevio ovim korisnim programom i za sad radi savrseno!
A od korisnih programa izdvojio bih INTERACTIVE VOICE CALL MASTER v1.01 odlican program sa dosta korisnih stvari a naj vaznija je crna lista odnosno odbijanje nezeljenih poziva i sms
i IM+ za chat preko msn,yahoo,google icq....
Eto ja se malo raspisah... :D

Sve te programe koristim na 6630 zaboravih da napomenem! :roll:
Kad vec mora tih 100 da pomenem vec nezaobilazni MumSMS+ neprikosnoven!
Neko je spomenuo predhodno Papyrus slazem se potpuno odlican je,a i PwNotes nije los mozes na brzaka snimiti podsetnik bez dosadnog "kuckanja"

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

zox napisao:...Elem trazih i pronadjoh program koji to radi savrseno a zove se STAT MONITOR v2.50...
ima i Psiloc eLog (Extended Log) koji je slične namene .... isto dosta dobar i sveobuhvatan... :)

pozdrav...

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Zdravo ljudi!

Imam problem sa Agile Messenger-om,nece ni jedna verzija da mi radi na N70,probao sam od 3.63 do 3.78,svaku telefon normalno otvori,medjutim ne mogu se nikako povezati na moj nalog na gmail-u ili yahoo-u??!! Samo non-stop stoji connecting...i nista se ne desava,naravno usput trosi GPRS kb...Net radi besprekorno na fonu...Koji je program jos uz ovaj najbolji za istu svrhu,dakle chat preko google-a,yahoo-a...(ili ako neko ima resenje problema za Agile?Probao sam da podesim nalog na google acount-u da dopusti pop3 konekciju,medjutim kad cekiram tu opciju i pritisnem "save" opet se decekira ta opcija... :cry: )

pozz 8)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Za MSN imas HIER (besplatni MSN messenger), za Google to je Go Talk Mobile, za ICQ JIMM v0.6.1
E za Yahoo stvarno nisam nista nasao. Na mom E61 radi samo 3.78, ali treba da se "registruje" i tu nesto zapelo, bar meni, ako neko ima resenje... bilo bi lepo da ga podeli sa mnom:)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Znam za te programe,ali da li ima neki program sve to u jednom(google,yahoo...)slicno kao Agile Messenger?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Evo jedne updatovane verzije prilično dobrog Weather programa...

Mobile Weather v1.1 S60

IT WORKS WITH GPRS/3G AND *WIFI*

Mobile Weather is a weather forecast client for S60 Smartphones that shows the current weather situation of hundreds of cities anywhere all around the world.

Slika Slika



More info at hxxp://www.ubahnstation.net/mweather/


Features

* The detail view shows information about the current weather of a location. This view contains the current temperature and weather condition, the wind direction and speed and the time and date of the last update. The XML API used for Mobile Weather provides a forecast for today and tomorrow only. Maybe this will be extended in one of the next versions to a five day forecast.

* With Mobile Weather you can create a list of locations you like to know the current weather for. All locations in the list can be updated together.
The overview list shows the current weather of all locations in the list.

* Mobile Weather comes with a huge database containing a long list of cities in many countries all around the world, thus no network traffic is necessary to find a location. Just select an area (like continent or part of continent), the country and the city within the country. The Mobile Weather installation packages contain most countries all over the world. This requires about 750KB of space in phone memory or on a memory card. Actual memory cards have more than 256MB of memory so this shouldn't be a problem hopefully. If necessary I can provide installation packages with only a subset of countries e. g. of Europe, Asia or USA

* Weather information of the locations in your list can be updated manually or automatically every 15 or 30 minutes or every 1 or 2 hours. When starting Mobile Weather in manual mode it will ask if the location list has to be updated.

SlikaSlikaSlika


Supported Devices: Nokia 6630, 6680, 6681, 6682, N70, N72, N90


Change log
Version 1.1

* Added missing locations (Carribean countries and locations in Brazil)
* Moving locations up and down in the location list
* Locations can be removed with (C) key now
* (3rd edition) Corrected layout (characters with underlength were cut)
* (3rd edition) Labels are now visible when using skins with dark background
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Cegevara napisao:Znam za te programe,ali da li ima neki program sve to u jednom(google,yahoo...)slicno kao Agile Messenger?
Probaj Agile Messenger V3.30...ona bi trebalo da radi... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ninolina, v3.30 ne radi za Symbian 9.1
Samo 3.76 i 3.78 rade na 9.1 CVRC!
A doticne verzije ne mogu da se "registruju" jer svakim konektovanjem proveravaju S/N. Ja sam slucajno uspeo da ulovim jedan S/N na netu, i bio sam sretan kao kuche kad mi je prihvatio kod, i sledeceg momenta je moja radost presla u tugu, jer mi je pri konekciji izbacio da je broj invalid:(
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

miodrage, ako nisi primetio...Cegevara, je pitao za N70 u kombinaciji sa Agile Messengerom...a N70 ima OS 8.1... :P
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ninolina, duboko se izvinjavam, zaista nisam primetio, nadam se da prihvatas izvinjenje. Ja kad pogresim odmah priznam, lakse mi nego da se natezem :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori