Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Djera, pa snalazi se kako ko može... :D ...ali ako su pravila foruma striktna u tom smislu, a želiš da postuješ ovde, onda treba da poštuješ ta pravila...postoji veliki broj i piratskih sajtova (a ako ti oni trebaju, snađi se), ali mi ovde ne smemo i ne želimo da ih reklamiramo... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Od antivirus programa imas F-Secure (po meni najbolji, ali treba "registracija", tj. radice i bez nje, ali neces imati update), Jiangmin koji koristim jer je dz, Symantec i jos dosta njih.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 24. Mar 2006. 00:56

Post od sony »

Dva pitanja, prvo je antivirus koji imam u telefonu, ja sam sam ga na svim opcijama stavio na of, da li mi i tako iskljucen usporava telefon ili ne. Da znam da ga brisem ako mi usporavan tel i tako "neaktivan"

I da li ima opcija utelefonu da broji poslate i primljene poruke, i ako nema koji program da skinem za to
NOKIA N70

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

sony, već je mnogo puta komentarisano u vezi antivirus programa da i nisu neophodni na telefonu i da se teško uninstaliraju, tako da on može biti aktivan i u slučaju da je sve na OFF...

Za brojanje poslatih SMS poruka imaš programe...SMS Count...i SMS Counter...to su dva različita programa... :) ... što se tiče primljenih imaš Psilocov eLog...u njemu imaš opcije brojanja svih poruka... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

sony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 24. Mar 2006. 00:56

Post od sony »

Slike koje imam u telefonu i kad ih gledam iz gallery ili onog progrma za sliek super je kvalitet i boje. Ali kad tu sliku stavim za pozadinu izgleda nekako mutnije i sa dosta slabijim bojama?
Imao neko ovaj problem? Trebam skinuti neki program ili?

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

sony, tako je i na 6630...

inače nisam ni znao da Picsel ProViewer postoji i za s60! ..... program je stvarno odličan - dosta je brz i verno prikazuje fajlove (.pdf, .doc, .xls ...) .... nema "edit" mod, ali je za pregled fajlova najbolji... nažalost nisam uspeo nigde da nađem "besplatnu" verziju, već samo trial od 14 dana (pošto sam nešto prčkao sa datumima, ne radi mi više) ..... u svakom slučaju više info ovde:
http://www.picselpowered.com/prod_proviewer.php

Slika

View your documents - Word, Excel, PPT, PDF and Images, through a ground breaking user interface which delivers amazing clarity and exceptional user friendliness.

Read all your email attachments without having to get your laptop out of the bag or return to the office to sync your files. View Word files, Excel spreadsheets, PowerPoint presentations, Adobe PDF’s and a wide range of image formats.



Experience sophisticated Pan and Zoom technology to navigate the small screen with speed and control. Addicts of larger screens will quickly be converted by the powerful - yet simple style of the Proviewer interface.

There is no compromise with Proviewer. Unlike many other file viewers, Proviewer will reproduce your documents so they look exactly the same as on your desktop computer or laptop, with all document content faithfully reproduced.

Ville Valo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 74
Pridružio se: Pon, 04. Dec 2006. 21:05

Post od Ville Valo »

E jel ima neki program da mogu da se prebacuju fajlovi na mob ali bez pc suita molim vas pomozite mi zato jer sam uzeo vistu i uopste mi ne prikazuje phone browser.Ako ste vec pisali o tome samo mi kazite koja stranica!!!

Edit:

Nasao sam neki oxygen phone browser ali trebam da instaliram neki program na mob a nemogu jer mi pcsuite ne radi.Jel ima neki drugi program?
Nokia N95-2 + Spiderman 3 + Jackass 2.5!!!

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Mozete li mi reci koji su najbolji programi za snimanje neogranicenog video zapisa i takodje za snimanje neogranicenog audio zapisa(diktafon) za N70?

Posebno je interesantno da dosta hvaljenji ETI Camcorder II snima samo u 320x240 rezoluciji dok N70 po defaultu snima u CIF 352x288 rezoluciji. Postoji li neki program koji ima mogucnosti koa ETI Camcorder ali da moze da iskoristi maksimalne mogucnosti N70 tj. ovu CIF rezoluciju?

A sto se tice programa za diktafon, vidim da dosta ljudi koristi Power Dictaphone, ima li neki koji radi bolje na N70?


Pozdrav!
Born to be wild!!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ville Valo, koji mob je u pitanju? Ako imaš Bluetooth dongle možeš da prebacuješ sve bez potrebe da instaliraš PC Suite.

Zmaju, N70 već snima video bez ograničenja, odnosno onoliko koliko ti dozvoljava slobodna memorija i nema potrebe koristiti neki alternativni program jer ovaj postojeći već vrši odličan posao. Za snimanje zvuka može da se koristi i "Alon MP3 Dictaphone".

Ville Valo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 74
Pridružio se: Pon, 04. Dec 2006. 21:05

Post od Ville Valo »

Nemam dongle imam usb a mob je 6630.Molim vas probajte da nadjete neki jer mi se ne brise vista :x :shock: :cry:
Nokia N95-2 + Spiderman 3 + Jackass 2.5!!!

brd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon, 05. Dec 2005. 23:24

Post od brd »

Doolentije , neznam koja slika(mrzi me da trazim), ali ako mislis na sliku pri dolaznom pozivu, imas FSCaller, i mozes da podesis opciju da slika bude preko celog ekrana, i jos da ti se vidi broj, pored imena, sa kog imas poziv!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

brd, Doolentije je mislio na Wallpaper kad se postavi iz telefona da bude preko celog ekrana, bez da se vidi postojeća tema u gornjem i donjem delu stand by ekrana...A za to nema načina... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ville Valo, možemo mi da probamo ali nema puno alternativa jer je za Vistu podrška vrlo jadna. Možeš da kupiš BT (što ti je moj savet), a možeš i da čekaš da Nokia izbaci verziju za Vistu (možda ćeš se načekati).

Kako god, ova tema se bavi softverom za telefone a ne sa problemima oko povezivanja, pa da ne nastavljamo sa OFF topic-om...

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

Ville Valo napisao:er sam uzeo vistu i uopste mi ne prikazuje phone browser.
Meni je Vista normalno pokazivala Phone browser i sve je radilo extra.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pojavio se jos jedan programcic za Skype i Google Talk. U pitanju je Fring. Na E61 ne radi, pishe da ne podrzava instalaciju, ali mozda neko drugi da proba na starijem Symbianu??
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

E da li neko zna za neki prgram za besplatno slanje sms poruka...to sam cuo da postoji ali nista o tome nije pisano...unapred hvala :D :D :D

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Miškoni napisao:Ville Valo, koji mob je u pitanju? Ako imaš Bluetooth dongle možeš da prebacuješ sve bez potrebe da instaliraš PC Suite.

Zmaju, N70 već snima video bez ograničenja, odnosno onoliko koliko ti dozvoljava slobodna memorija i nema potrebe koristiti neki alternativni program jer ovaj postojeći već vrši odličan posao. Za snimanje zvuka može da se koristi i "Alon MP3 Dictaphone".

Da , upravu si, moj previd, pretpostavio sam da i video snima sa ogranicenjem posto snima zvuk samo 1 minut maksimalno :dry:

A ovaj gore pomenuti Alon MP3 Dictaphone dA li je bolji od Power Dictaphon-a, jel potoji jos neka dobra alternativa?
Born to be wild!!!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

paskali www.mobik.com

Izmenio:gameforce:zabranjeno pominjanje poruke o 100 karaktera.Sledeće takve poruke biće kompletno brisane bez upozorenja!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Da li je ko uspeo naci program NiceClock v2.0,(da nije trial) i da radi na N-70,N-72?Opis je na sajtu-XXXXXXXXXXXXX.Pozzz


Izmenila Ninolina:: zabranjeno je ostavljanje linkova prema piratskim sadržajima...
LG G2 Black,16GB

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

Imam jedan problem...Kada sam instalirao na telefon (N70) IM+ stalno kada hocu da se konektujem ili na MSN ili na ICQ mi izbacuje Athorization to MSN\ICQ server failed.Please, check your login and password...a ta oba podatka su dobra...Da li znate o cemu se radi????hvala

Odgovori