Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Isprobao sam i pomenuti SkyFire, jeste lep na oko, jeste brz, ali na Nokiji me zadovoljava dosta i njen standardni browser. Isprobao sam jos i Operu i Operu mini koje sam prakticno brze udaljio nego sto sam ih instalirao na fon. Elem, browser koji mene odusevljava je iPhone-ov Safari. Stvarno mu anema premca, i ako postoji zadovoljstvo Interneta na mobilnom telefonu, SAfari je drugo ime za to zadovoljstvo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

jo-van
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 02:27

Post od jo-van »

Postoji li neki progam koji bi blokirao sms poruke pri samom dospecu, koje bi se ipak mogle procitati, nesto poput handy blacklist!?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Epocware HandyBlacklist!Шта му фали?
Ради сасвим добро. :?
Poslednja izmena od bestboy u Pon, 16. Feb 2009. 09:07, izmenjeno 1 put ukupno.
Слобода или смрт

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Private Call&SMS Guard, Easy Reject, SMS Guard... Ako ti ovo nije dosta, ja drugo ne znam
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

miodrage napisao:A mene Nimbuzz na iPhonetu zeza - nece da se konektuje na Skype, dok Fring istovremeno radi savrsheno... Jedino jos nisam proveri, a i necu, da li ce da radi ako se diskonektujem sa Skype-a na kompu.
Nema to veze sa Skype na kompu. U isto vreme, kada te neko zove, zvoni ti i na kompu i telefonu, kada saljes chat poruku sa mobilnog, u isto vreme ti se pojavi poruka i na kompu kada je posaljes.
Ja sam sada zadovoljan, nisam imao problema...
Jedino kao cudno, mogu da navedem to da prilikom logovanja, Nimbuzz prikaze i slicice iz kontakata (kod mene sa Facebook-a i Skype) i onda nakon prvog razgovora sa nekim, izgube se te slicice... Malo cudno, al' nije mi neki problem.
Nokia e71

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Ae mi recite neku app koju mogu da koristim kao mesindzer u smislu da pricam preko telefona(preko interneta) kao sto preko msn-a pricam sa kompa na komp(ne text vec preko microfona). Tako da koristim na mobu i net konekcije i da pricamo a msn nalog da koristim

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

markosvaba, fring :wink:
Nokia C6

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Cek upisem svoj msn nalog i imam opciju call ?

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

markosvaba, tačno tako...ja ga koristim za msn jer za 5800 nijedna druga app swem fringa nije 'tela da se poveže na internet :wink:
Nokia C6

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

e tamo gde kucam user name i pass i mail(u telefonu) jel moram da kreiram ili se vec tu kreira ?

EDIT:

Jel znas mozda koliko kredita skida?


Meni pise da se konektuje vec 10 min tj login please with

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Da li je neko instalirao Python.v1.9.1_S60v3_OS9.1_OS9.2 i da li je posle instalacije njega i UltraPyModulePack_Freescale_S60v3_FP1_PreFP1 i megaPyModulePack.v1.5.2_S60v3 mogao da udje u python.Ja sam ga instalirao na C i nisam posle svih tih instalacija mogao da udjem u python,a nije mi jasno u cemu je problem
Note IV N9100 dual

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

Da li postoji mogucnost da se preko mobiole ili neke druge aplikacije koristi mikrofon telefona za razgovor, tj da mi telefon sluzi kao 3in1 za chat preko msn-a :D

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Post od mrkixxx »

jel postoji neka aplikacija da se umesto klasicnog alarma ukljuci odredjena radio stanica?
ako ima takve aplikacije, verovatno je potrebno da i slusalice (antena) budu na fonu?

izvinjavam se unapred, ako vec postoji ovakvo pitanje ili post....

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Ne znam dal se spominjalo ovde jel treba nekome program za restart telefona ?

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

evo jednog beta programa za nokie u pitanju je EXTRA maxro mod :-) http://betalabs.nokia.com/betas/view/no ... tadownload

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Butters, probaj da nadjes Nimbuzz u java varijanti.Secam se kad sam ga koristio za msn i skype da je imala opcija call,ali je nisam probao.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

imam velikih problema sa mojom n76 jer 70% aplikacija ne mogu da instaliram javlja mi eror da je sertifikat neispravan i da proverim sa proizvodjacem.Instalirao sam python program (pisalo je da treba da bi radila pyBattery) ali ne znam kak ose koristi........Cita osam i listao strane ove teme ali ipak misli mda mi ke potrebno neko objasnjenje na kom principu radi python i kako se instaliraju pojedine aplikacije jer vama rade a meni ne pa je ocigledno da gresim u necemu.....Iskreno malo sam "zaostao" u pogledu symbian softwera jer od 6630 ni u jednom telefonu nisam instalirao osim tema i nekih aplikacija gotovo nista...........Procitao sam negde na netu da neke aplikacije rade samo u hackovanim verzijama telefona.....sta tacno to znaci? Treba da se ubaci u telefon neki hack da razbije ove zastite oko sertifikata ili je nesto drugo u pitanju? Hvala unapred
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Moras da hakujes mob.
Za taj proces imas detaljni opis na forumu. :wink:
Слобода или смрт

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ok hvala bestboy..........nacicu na forumu pa cu da javim sta sam napravio........jos nesto interesuje me da li neko ima verziju Fexplorera koja radi za s60 3rd? ja nikako ne mogiu da skinem verziju koja radi.(imoa sam ovaj program na 6630 i zameni mi 2-3 aplikacije jer ima dosta f-ja u sebi) :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Ima Fexplorer 1.21 ali ti je bolje resenje X-plore kao fajl menadzer...
Слобода или смрт

Odgovori