Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

10x Ninolina na pomoci 8) 8) , videcu da pronadjem .... ako ne uspem ... evo me opet ovde...pozzdrav

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

E ljudi,ja se izvinjavam ako je ovo pitanje vec bilo postavljeno,ali dali postoji neki player za moj n70 koji pusta 3gp u full skrin-u???Hvala u napred.
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

vostezmaj, Pušta i ovaj što imaš u default-u.Samo pritisni 2 dok ide film :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Hvala,tek sam sad izvalio. ;)

Izmenio:gameforce:ne citiraj post iznad !

srecko1981
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 20. Feb 2007. 12:37
Lokacija: jagodina

Post od srecko1981 »

4bela - ne radi ni jedna verzija eProfila. Uklonio sam sve Psiloc programe i kada ponovo instaliram ne radi! E sad gde je program razbacao po telefonu svoje pod fajlove ja neznam! Verovatno je u pitanju Common Solutions koji "NEDA" da se dalje instalira neka od verzija eProfila bilo visa ili niza, ako je vec prethodno vec bio instaliran. Sta sad da radim, trebio sam neke fajlove "rucno" ali ne pomaze i dalje ne radi. Molim za pomoc! :wacko: :wacko: :wacko:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Hmm, format telefona :) Ne znam sta reci, ali ovo je cini mi se "the ultimate solution" nakon koga ce sve da ti radi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

srecko1981
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 20. Feb 2007. 12:37
Lokacija: jagodina

Post od srecko1981 »

ok formatirao sam na *#7370# i sve radi normalno ukljucujuci i eProfiles, bolje i to nego rucno brisanje Psiloc-ovih fajlova! :P :P 8)

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Да ли неко зна која је последња верзија SmartMovie Converter-а? Верзија коју ја имам је 3.25, али неће новије филмова да конвертује...? Тражи кодек, али не прецизира који...
Зна ли неко у чему је реч?
Хвала!

Поздрав! 8)

Cola14
Banned
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 15:10

Post od Cola14 »

pa koliko ja znam treba samo nove kodeke da ubacish u komp i on ce ih prepoznati i za telefon ce spremiti.meni je snimio step up film :D

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

ma ni meni nece da konvertuje nove filmove, ne kaze da nema odgovarajuce kodeke vec ga konvertuje za mnogo manje vremena i to na svega 30MB, i naravno film nece da pusti na fonu.

cola 14, to sto ti kazes za kodeke ne pije vodu, jer da kodeci nisu ok, te iste filmove ne bi pustao na kompjuteru...a pusta ih

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

de ste delije :)
instalirao sam na n70 advanced device locks i izvalio sam da moze da zakljuca ceo fon i to nije loshe medjutim meni je cilj bio da mi zakljucava samo galeriju sa slikama video zapisima itd....jel to moze uopste? :oops: ako moze neki savet kako to da uradim bio bih zahvalan

poz... :wink:
Blackberry 9700

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Vrh, jel mislis na WebGate-ov? Kod njega jednostavno kada udjes u njega postavis protect application na on i onda u opcijama ides na protect application i tu stikliras koje oces... , elem trebao bi da znas da je kod po deafultu 0000, pa ako zelis da stavis sopstveni... pozdrav
6630

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

bela,

hvala....boze koliko je ustvari lako,bilo mi je ispred nosa :oops: :oops: ...hvala lepo :) :)
Blackberry 9700

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

e ljudi aj mi recite neki program koji je dobar za pustanje muzike (kakovo kretensko pitanje)


nego treba mi nesto u ciju play listu moze da udje i vise od 99 pesama

i ako je neko voljan da mi posalje, da se ne zlopaim..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Pa u svemogućem power mp3-u moze da stane koliko hoćes pesama u playlistu, a ja još nisam naišao na player (osim default-a) koji ogranicava broj pesama u playlisti...

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

Molim Vas posalji te mi Office suite. trazim ga od kako sam kupio telefon i nigde ne mogu da nadjem. Nasao sam dve instalacije na dva razlicita sajta i kad hocu da instaliram kaze mi da je datoteka ostecena. Imam nokiu 6630. I da e-mail alek_and1@yahoo.com
Ajde please...
Pozz

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

.....Da li je napokon neko nasao program na kojem mogu da rade MSN,YAHOO,ICQ a da radi na n70???instalirao sam IM+ ali meni ne radi a vidim jos neki imaju slicne probleme sa konektovanjem. :disgust:

poz :blinky: :blinky:
Blackberry 9700

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Vrh, pa radi Agile Messenger v3.30, evo ja ga imam baš na N70... :wink:

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

Miškoni,


Instalirao sam vec jednom i nije radio...mozda je bio lose krekovan...pokusacu da ga pronadjem opet pa cu instalirati ponovo...valjda ce raditi ako ne,nadam se da ce neko biti dobar da mi posalje...Hvala ti! :wink:
Blackberry 9700

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

bem mu sve! znaci, nabudzio sam N70 kao nezdrav, imam softvera gomile, i sve sam nashao, shto sa nekog diska sa pijace (02-2007 update) shto sa neta, no, sad se nerviram ...

NINOLINAAAA!! ti imash N70, a ne procitah na ovom thread-u da ste o tome pricali, znaci nigde ama bash nigde ne mogu da nadjem aplikaciju koja ce mi razdvojiti video i images, u galeriji (u pitanju je N70). Jel moguce da su nokia i symbian programeri to odradili toliko retardirano ? a koliko sam primetio tako je i na N73 ???
There is no knowledge that is not power

Odgovori