Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
fedja87
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 05. Sep 2007. 18:31

Post od fedja87 »

Pa onaj office suite sto imam fabricki u telefonu, pricam da sa tim ne mogu da otvorim fajlove vece od 100kb. Ako moze neka ideja. A ako sam slucajno pogresio gde da nadjem taj office suite ?
Hvala unapred.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Ајде?! :lol:
Quickoffice и OfficeSuite су два различита програма.
Наћи ћеш...
Слобода или смрт

richpe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 13:37

Post od richpe »

Skyfire je uskratio podrsku za nasu zemlju,poslali su
mi obavestenje. Da li neko zna slican dobar program,da cita flash,posto na mom samsungu i550 ne mogu da otvaram flash sa njegovim browser-om? Moloim pomoc. Veliki pozzzzzzzzz

fedja87
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 05. Sep 2007. 18:31

Post od fedja87 »

Brate, neopisivo ti se zahvaljujem, bas mi je ovo trebalo. Ne mogu da verujem da je fabriski tako, ali sva sreca postoji program. Hvala jos jednom. :roll: :roll: :roll:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

richpe
Стварно су јадни! :x
Рекао бих ти да инсталираш Оперу али њој флеш ради само на Windows m.

fedja87
Нема на чему. :wink:
Слобода или смрт

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Predpostavljam da je glupo pitanje, i da mozda vec negde ima odgovor koji ja nemogu da nadjem, ali ima li neka aplikacija za full screen wallpaper koja radi na landscape ekranima? Sta god da sam probao na E72, pise mi da ne podrzava landscape mod. Inace, E72 nema onu glupu foru da ostavlja status i meni bar nepromenjene, vec postavi kao satro full screen wallpaper, ali ga na ivicama izbledi do boje originalne teme, sto je jos idiotskije!.

Spartak018
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 21. Feb 2009. 17:52

Post od Spartak018 »

Moze li mala pomoc?
Koristio sam FRING i nimbuz zbog skype-a. Pre nekih desetak dana mi je stiglo obavestenje da fring vise ne podrzava skype (tj. obratno, da je skype zabranio koriscenje i da su morali da ugase tu opciju).
Sa nimbuzom imam vecih poteskoca, tj on "ima" skype ali nikad ne moze da se poveze.

Zvanicni skajp je totalno glup, zbog toga sto moram da se logujem preko gprs, sto je ok ako sam u Srbiji ali za van je totalno sr... Sta ce mi skajp koji radi na wifi ako za logovanje moram da trosim kredit.

Imate li neki predlog, neki program slican fringu za skype?

Hvala

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

araphel,koliko je meni poznato,mislim da ces tesko naci neki program koji taj pro moze uspesno da resi na Symb. 9.3.
Za Symb. 9.2 znam da postoji i da vrsi f-ju,ali za narednu verziju O.S. mislim da ne postoji takvo parce sw.
Nadam se da gresim... 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Imam aplikaciju Free-iSMS koja radi odlicno ali problem je u boji slova koja su uvek crna i kad stavim neku temu sa tamnijom bojom i kad mi stigne sms ja nemogu da ga procotam nego moram da izadjem iz iSMS i odem u inbox i procitam sms.Pa da pitam dali postoji neko podesavanje da se i boja slova u aplikaciji iSMS podese prema temi ako je tema tamnija da slova budu svetlije boje znaci da se sama aplikacija prilagodjava temi.
Uh nadam se da ste me razumeli. :wink:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Fox, hvala na informaciji....onda cu lepo da koristim neku cistu jednobojnu temu i gotovo....ionako mi je to poslovni telefon :D

Ima li nekog da mu Facebook for E71/72 radi kako treba? Skinuh aplikaciju sa OVI marketa, i glupava stvar odlicno izgleda, ali je samo napola upotrebljiva. Naime, soft tasteri uopste ne raguju unutar aplikacije, tako da ne mogu da pridjem opcijama niti da idem back. Koje su alternative za Facebook, ali da je aplikacija u pitanju, ne link koji me samo vodi na Facebook mobile?

Prosto da ne poverujem da Symbian ima najlosije resenje za ovo. I Android i Blackberry OS, pa cak i WinMob imaju prilicno upotrebljive aplikacije, pogotovo BB sa push messages i ostalo....

Iskopao sam neki Snaptu, koji koristim za FB i Twitter u medjuvremenu, ali nisam zadovoljan, posebno sto je java aplikacija u pitanju....nekako mi je skroz ogranicena i jednostavna. Dakle, ima li nesto upotrebljivo za FB?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Resio sam moj problem sa aplikacijom iSMS,instalirao sam verziju v1.8 i sada se poruke vide u oblacicima tj.iPhone Style i sada su poruke u zelenom i belom oblacicu i mogu uvek da ih citam nezavisno od boje teme.Ima mnogo vise podesavanja ali kad imam vremena vise cu videti sta se sve moze podesiti.
:wink: 8)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Eto mene sa još jednim pitanjem. Zanima me da li postoji neko programče koje bi vršilo funkciju sličnu Album Art Grabberu sa Android platforme? Dakle, da sa neta pokupi album art za muziku koja se nalazi na telefonu. Nokijin muzički plejer mi suviše četo uopšte ne povuče album art, iako ga ima, i prikazuje se na svim drugim plejerima.

vlajko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:00
Lokacija: Deep Space

Post od vlajko69 »

Ja se izvinjavam sto upadam preko reda,ali poceo sam od pocetka da listam ovu temu,pa preskakao,al' ne ide,nemogu da nadjem a treba mi neko programce za Nokiu E71 da mi vrsi ulogu podsetnika,ovaj klasican to-do je komplikovan,konkretno mi treba sad da podesim da me podseca svakih 8 sati da popijem "Penicilin".Ovako bi' morao svaku stavku pojedinacno da unosim,bzv.Ajd' pomagajte molim vas,muka mi je sto moram da gutam ove "osigurace" pa jos i sa tim da se zezam.Unapred hvala.
Mesto za Vasu reklamu

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

vlajko69, nisi sve procitao,na stranici 192 i 193 ja i ninolina smo pisali o takvom programu koji se zove XClock i mozes ga podesiti dnevno da te podseca npr.na svakih osam sati,moze da se podesi svakog dana kao alarm,moze i nedeljno i mesecno.Vrlo korisna app...

vlajko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:00
Lokacija: Deep Space

Post od vlajko69 »

deksicom,druze zato sam i napisao i izvinio se,sto i sada cinim,poceo sam od strane 1,2,3...5,10...i u pocetku su se uglavnom prepirali kako ova tema treba da izgleda i sl.Juce sam odmah po pisanju posta pogledao 5-6 stranica u nazad i video tvoj i Ninolinin post,i ovim ti se u svakom slucaju zahvaljujem najsrdacnije.Hvala :oops:
Mesto za Vasu reklamu

batat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 07:36

re

Post od batat »

Sta mi predalzete da instaliram na N95.
Imam instalirano Garmin i sta bi jos trebao.
I jos nesto dal neko zna kako da mi ostanu precice na ekranu a (Pretraga,Kalendar,Wlan,Mrezno deljenje)da skinem sa ekrana.

Hvala unapred.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

batat, idi alatke,podesavanja,opste,personalizacija,pasivni rezim,tema pasivnog rezim,i tu izaberi sta ti odgovara.Ovako je na n79 a verovatno je isto i na n95.
Za aplikacije zavisi zasta ti trebaju tj.sta zelis da ti one rade.Nemozemo mi nista napamet da ti predlozimo.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

batat
Прегледај 20-30 страница уназад ове теме, описао је Сале начин на који се то сређује...
Слобода или смрт

batat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 07:36

re

Post od batat »

Nema vise te teme sto ju je on naveo.
Neznam dal treba telefon biti hackovan?

:blinky: :blinky: :blinky: :blinky:

avduka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 20. Dec 2008. 23:19

Post od avduka »

Fox napisao:Ljudi ukoliko ne zelite da koristite odredjene programe za zakljucavanje galerije,poruka,...,to mozete lako odraditi preko patcheva (ili patcha kako sam ja napravio).
Aktivirate patch kada vam je to potrebno i niko ne moze da "prismrdi" tim "aplikacijama"...
A odredjene foldere mozete sakrivati tako sto ce te im u X-plore-u dodavati odredjene znakove i niko nece moci da vidi sadrzaj tog\tih foldera. 8)
drug instalirao sa ovaj x-plore na mob(n81 8gb) i isao sa na jedan file pa na atribute pa sa kliknuo na hide i sakrio ga je...ali kako da ga sada vratim kad ga nema?...nisam te dobro sontao kako se to dodaju odredjeni znakovi?

Odgovori