Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Pere Ubu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 20:03

Post od Pere Ubu »

kljun, nseries, hvala na odgovorima. Naravno da sam google-ao, i skinuo s. movie sa navedenog sajta jos pre par dana, ali mislio sam da postoji nacin da se skine free full a ne trial version, bez da mora da se placa. Sad kapiram da to najverovatnije i nije bas moguce. No dobro, platicu ako bas moram.
Pozdrav.

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Koji program mi je potreban da bi vidio preformanse telefona (frekfencija procesora, ram ...), jer nisam nasao da telefon ima tu opciju, a neko mi je rekao da postoji program za to ???

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Post od NoBodyAsAleksa »

Program se zove ABOUT !!!!
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Post od NoBodyAsAleksa »

Da li postoji neki muzicki player koji ima podrzanu opciju "RANDOMIZE PLAYLIST"????????
Unapred Hvala!!!
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Power Mp3 ima randomize... :wink:

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

-jel ima muic player sa nokie n70 music edition, trazio sam po googleu nema.
-jel ima neki program za zkljucavanje fajlova?
-koje strategije igrate na fonu?
hihop konza!

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

stwan, pa flesuj na n70 me, sad je to bar lako preko kabla , za zakljucavanje fajlo ima par po meni je za zakljucavanje samih aplikacija ,webgate.advanced.device.locks , il samo kriticne fajlove zavuci u neki sistemski folder..., da nije bas na izvolte...
6630

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

jel moze neko da mi posalji link na priv. poruku za skidanje igre K-RALLY trazim je po gogle-u nema nigde
hihop konza!

DareNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 21. Nov 2007. 03:09
Lokacija: Novi Sad

Post od DareNS »

Da li neko zna koja verzija programa MumSMS radi na Nokia-i E50 i gde se moze naci?

vec sam nekoliko isprobo koje kazu da su za seriju 60 3.0 ali tel nece da ih otvori..

unapred hvala...

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Da li neko zna neki program (ako uopste postoji) da mi desktop na telefonu okrene horizontalno kao kod novojih symbian nokija (9.1), ja misim da to nema ali eto da pitam jer mi je to zanimljivo kad se okrene :) Model telefona je N70 (symbian 8.1)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

v_slobo sigurno mislis na program RotateMe, ja mislim da je on za sada samo za symbian 9.1 i to ne za sve modele, i neverujem da je izasao takav program za 8.1
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

-kako da isklucim profi mai+profi explorer da mi otvara mms-ove??? ( koristim profi explrer zati sto samo on moze da salje fajlove sa ekstenziom -sis i jar- ili "file protected) ako znate jos neki filemenager koji moze slati ovakve fajlove, molim vas to napisite.

- sto se tice igara najvise igram strategije( age of heroes III ; worms forts-under seage; anicent empires i dr)

Hvala unapred!
hihop konza!

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

pa moze ti isto njihov lcg x-explorer
6630

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Da li jos neko zna kako bi se mogla okrenut horizontalno slika, da li postoji neki program za 8.1 ili da li se moze napravit takva tema (nemojte mi zamjerit ako lupam) :oops:

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Post od NoBodyAsAleksa »

Jel zna neko neki dobar program za pustanje FLV formata na 6630?
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

NoBodyAsAleksa, skoro sam kopao i trenutno još uvek nije podržan FLV format, samo SWF.

v_slobo, može da se uradi horizontalna tema ali ne vidim svrhu jer će sve ostalo biti vertikalno postavljeno. Još uvek ne postoji program za rotiranje slike na OS8.

darkodza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 05. Sep 2007. 18:39

Post od darkodza »

kako da resim problem,imao sam instaliran divx plejer nigde mi nije trazio registraciju i sad odjednom mi pokazuje da je varijanta istekla,kad probam da instaliram ponovo bude isto.jeli izasao neka najnovija verzija.kako ovo da resim ljudi izludi me

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

darkodza probaj da u podesavanjima za sat vratis datum kad je program radio.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Kada kucam poruke imam obicaj da ubacujem smajlije. Otkad imam 6630, pravim ih od tackica i ostalog... Ima li neki program koji ce da pojednostavi ovo?
Sony Ericsson C510

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Pozdrav, ljudi!

Da li neko zna bilo koju aplikaciju koja prikazuje progres primanja sadržaja preko bluetooth-a? Nervirajuće je kad ne može da se vidi koliko je još ostalo do kraja prenosa. Brat me moli već danima da se raspitam za to... Dakle, neka aplikacija koja će da pokazuje progres prenosa fajla preko bluetooth-a, bilo u procentima, bilo brojem kb-a, bilo na načina na koji se prikazuje kad se šalje fajl preko bluetooth-a. Čisto da napomenem, radi se o N70. Nadam se da sam razumljiv: želim da za vrijeme prijema fajla mogu da vidim kako prijem teče, tj. da se popunjava onaj bar kao što se popunjava kad šaljem preko bluetooth-a.

Hvala puno!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Odgovori