Symbian^3 programi

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Dream Weaver, negde sam nekad citao da postoji nesto slicno. Ali ajde sad da se setim tesko.
Trebalo bi da postoji aplikacija koja pozivaocu salje sms ako se nejavis, ako pronadjem nesto javicuti.
Pogledaj AdvancedSMS, tu ima da se na sms odmah odgovori automatski sms-om a za poziv ??????

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

Dream Weaver, a zasto ne namestis preusmerenje poziva na taj broj. kad ti stigne preusmeren poziv znaces jer ti na ekranu pise da je poziv preusmeren. ako namestis preusmerenje svih poziva telefon mozes i da iskljucis i karticu bacis. naravno uvek imas opciju da preusmeren poziv odbijes, prihvatis ili propustis

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

Trebalo bi da imas opciju reject call with message samo ne znam da li salje poruku samo kad odbijes poziv ili i kad se ne javis

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

mare-ss, sigurno da ima tu opciju ali telefon ne salje automatski tu poruku ni u jednom ni u drugom slucaju vec samo ti otvori vec unaprijed napisanu poruku koju to rucno moras poslati... A ako se ne javis nece poslati nikakav sms.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

Nisam to znao, onda mu ostaje call divert samo mislim da se to naplacuje :)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

mare-ss, sjecam se prije nekoliko godina da se nije naplacivalo ali bar u mtel mrezi sad u BiH a mislim i svugdje da ti skida kredit sa telefona sa kojeg je preusmjereno na broj prema kojem je preusmjeren tako da ispada da se poziv placa duplo... Onaj koji poziva placa po svojoj tarifi i onaj broj sa kojeg je preusmjeren isto tako na broj prema kojem je preusmjeren tako da i nije bas isplativo...

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

janka_88, upravu si. Ja sam se opekao dosta fino sa tim tako da pamet u glavu... hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

naravno da se poziv naplacuje ali ne mora da se javi. na ekranu mu se ispise da prima preusmeren poziv ako je vazno javice se ako nije nece, jos ce dobiti besplatno obavestenje umesto da mu se naplati sms. dakle call divert je win win situacija

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Treba mi link ka najnovijoj verziji Nokia Store,ako neko zna,ili verziju koja radi na Belle.. :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

Sale_M, idi na sajt nokia beta labsa imas tamo. svidece ti se vise od onoga na sta si naviko

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

snenad, drugar ne bi da se preusmeravaju pozivi vec da telefon odbije poziv ili kad odzvoni da telefon tj. taj neki program sam posalje poruku da taj sto je zvao može dobiti mog druga na drugom broju.

Deksi, nisi siguran za takav program, koji bi automatski odbijao poziv i slao SMS ili pošto odzvoni da onda pošalje SMS?
and justice for all...

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Dream Weaver, za dobijanje poziva je jednostavno... Ima ih mali malion koji obavlaju tu funkciju i imaju mogucnost filtriranja sms poruka odredjenih posiljalaca ali za slanje SMS poruke uz odbijanje poziva nisam bas siguran. Mozda upravo neki od tih programa i tu funkciju ali ja nisam primjetio. Ja sam koristio Handy Blacklist prije ali na Nokia Store ima jos nekoliko Lite verzija za te namjene.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Dream Weaver, nekada je prost primer najbolji ;) ,zasto jednostavno ne nosi kao i svi ostali po dva telefona :roll: :lol: ...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

snenad, hvala,upravo tamo sam i nasao jos istog dana. :wink: Odlicna je ova nova verzija nokia store-a. :)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

SPB Weather v2.0.1 build 782
Evo jednog weather widget, "transparent" (meni vrlo bitno u samom izgledu). Sama app je fina i lepo radi. Na N8 radi ta widget opcija, nisam siguran za ostale modele.
Slika
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Vlada Zem,a zbog cega,kada vec koristis Nokia Belle,imas potrebu za nekom drugom aplikacijom kada vec ugradjeni widget za vremensku prognozu i trenutno stanje mogu biti "transparentni" ? :?

SlikaSlika
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Fox, sjajno to izgleda. Moj telefon je na Ani (čekam zvanični update, taman da sredim neke stvari). :wink:
Ubih se od pretrage za "Foto galerije" koje "čitaju" foldere sa kompa, i od ove "PhotoBook" nema dalje. Uglavnom, evo preporuka za
Photo Browser 2 v2.00
Slika
Odlična, prvi put kad "učita" sve je baš brzo.., pregled, zumiranje. Od opcija je bazični info o fotki, rotacije, slanje (message, mail, BT) i brisanje. Brza :)
pozz
Edit
Ova aplikacija je kompletno rešenje :)
IMA prepoznavanje foldera sa kompa :) (i onu foru zumiranja kad tač na deo fotografije izgleda kao "lupa", naravno i "pinč tu zum")
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Fox, kod mene naprimer ta fabrička vremenska prognoza uopšte neće da radi. samo mi izbaci da trenutno ne moze da apdejtuje prognozu. Nemam pojma zašto.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

araphel, jedino sto meni pada na pamet je da pogledas kako je namesteno za azurianje vremenske prognoze,mozda je stavljeno na wifi pa zato ne moze da pronadje..a treba da bude od operatora gprs..Tako je barem meni bilo na mom programu forwe..mada ja jos nemam belle,imam annu,tako je barem na njoj..

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

araphel,jel ti uopste pronadje lokaciju na kojoj se trenutno nalazis,ili si sam izabrao lokaciju?
Ja sam takodje na Belle 607,samo sam dodao widgete i sve radi ok. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Odgovori