cool mms

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

cool mms

Post od punkrockserbia »

mozda je ovo vec bilo,ali ako neko zna kako iz programa cool mms moze da se salje midi,posto sam citao na forumu da moze.program mi ok radi ali ne mogu da se snadjem za slanje bilo kakvih melodija,sem slika i nekih razglednica

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

evo ovako otvoris coolmms pa odes na templates, pa udjes u generic pa se pozicioniras na recimo generic #1 (ovo biras u zavisnosti koliko ti strana treba imas dole ispod svakog ponudu) i stisnes options i use template kada si selektovao generic 1 imas u opcijama edit mesage pa tu biraj koju ces muziku da ubacis(moze i midi) koju sliku, ostalo je sve isto kao kad saljes obican mms :wink:

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Cool mms sam instalirala pre nekih 15ak dana i sada kad startujem app pise:
"Without an UNLOCK key you will not be able to send MMS messages."
Sta to znaci? Da mi treba crack? :?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ako je to "ona" verzija 1.05 by XiMPDA, ukucaj bilo šta za unlock, trebalo bi da prestane da gnjavi... :wink:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ako bas hoces da saljes preko mms, mnogo ti je bolji, brzi i jednostavniji program ,,MMS IT". Ako ga budes skidao, samo gledaj da bude engleska verzija. Meni mnogo bolje radi, ne smara kao cool mms. Kliknes 2 puta i posaljes... a cool kliknes 22 puta i posaljes :twisted:

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

@Miskoni
Mislim da je to ta verzija :wink:

A zar ja prosto i jednostavno ne mogu da saljem mms preko opcije messaging pa new message --> mms ? Jeste da ovaj program je napredniji ali zar ne moze i tako? :?

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ama bre sto pravite frku oko tog midija ne svatam... Barem sam ja sa svakog Nokia fona koji sam dohvatio uspio melodije da saljem normalno... :roll:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Slanje putem mmsa moguce je samo uz cool mms ili mmsit, oba mozete naci u mom potpisu
Moja preporuka je jos uvek Cool MMS, provereno dobro radi

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Ja sam juce sebi poslala mms na default nacin, bez pomoci bilo kog programa i radi 8)
A ovu verziju cool mms-a ne mogu da krekujem jer nemam kod a kad probam da ukucam neki sama NOT correct!

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Poslala si mms ili si poslala mms sa midi fajlom, posto ako ti je ovo drugo uspelo, ja mora da sam lud jer nas 50 je probalo i nije nikom uspelo jer to jednostavno nije podrzano ;)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Kako nije podrzano? Pa i ja sam slao sa midi cini mi se... (ustvari ne znam jesam li slao s N-gagea posto s njega saljem jako malo MMS-ova, s Nokia s40 jesam ... :roll: )

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Mrzi me sve da chitam..ali chini mi se da se raspravljate oko slanja midi fajlova... :roll:
Ovaj ne znam u chemu je tu problem ja uz svaki mms stavim neki midi ili amr fajl....bez ikakvog programa.... :wink:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Hm...
Za s60 telefone sam prilicno ubedjen da ne moze, posto mi je to vise desetina puta potvrdjeno...
E sad... ajde nek neko kaze ako moze pa da experimentisemo :)

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nemoze nijedan s60 da salje midi fajlove kao mms to je 100% provereno :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :wink:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ne moze cak ni s40 (ovi stariji do 7250) a za nove ne mogu da potvrdim. Za s60 jedino resenje je cool mms i mms ot sto je vec pomenuto. Mozda si ti slao AMR fajlove, i oni idu bez problema ali midi nikako

Odgovori