Messenger za yahoo a da nije mig33?!

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
shomyzemun
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 00:31

Messenger za yahoo a da nije mig33?!

Post od shomyzemun »

Da li postoji neki messenger za yahoo nalik WINDOWS LIVE MESSINGER-u?Ne svidja mi se mig33, mnogo je prakticniji i bolji po meni WINDOWS LIVE MESSENGER ali on je samo za hotmail. :smutny:
Hvala

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

tema ti nije bas na pravom mjestu ali ce je moderatori valjda uskoro pomjeriti :wink:
jos treba da nam kazes koji telefon imas

shomyzemun
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 00:31

Post od shomyzemun »

Uh da, zaborabio sam da kazem da se radi o aparatu Nokia e61.I gde mislis ta bih trebao da pomerim temu?Hvala

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

shomyzemun, imaš Agile Messenger 3.78...ali ti treba verzija koja je za OS 9.1...zatim...IMPlus.v6.00...takođe obrati pažnju da nađeš onu koja je za OS 9.1... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Samo sto ja nijedan od tih programa nisam nasao crackovan. Ima i program Webmessenger koji savrseno radi, mali je, jar file je u pitanju, i jedva da trosi resurse telefona. Ninolina, ako znas gde ima "registracija" tih programa, molio bih te za jedan kratak pp.
E da, jos da dodam da mislim da Agile i ne moze da se crackne, barem ove novije verzije zbog toga sto stalno trazi online verifikaciju. A mislim da isto vazi i za IM+. Jako bih voleo da nisam u pravu.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori