N-GAGE igre na Nokia 3650

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
djeka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 10. Nov 2003. 11:39

N-GAGE igre na Nokia 3650

Post od djeka »

Pretpostavljam da ste culi i videli da je nokijino cedo razbijeno... Ne samo sto mozete da igrate krekovane igre na telefonu za koji su namenjene (N-GAGE) vec i na drugim Sybmbian telefonima...
Najverovatnije ce najbolje raditi na NOKIA 6600 ali i ponosni vlasnici NOKIA 3650, mogu da igraju neke od igara...
Ja sam skinuo SONIC i radi... naravno kada koristim "flight mode" jer u suprotnom nema dovoljno memorije...
Ovu igru i ostale mozete najlakse da nadjete pomocu programa SHAREAZA.

U pitanju je program za P2P konekciju...
Kada ga instalirate, obratite paznju na to jeste li konektovani i na eDonkey
, pored Gnutella1 i Gnutella2. Ja sam imao problema sa prvo navedenim...

Obratite paznju na to da vam treba igra sa extenzijom .blz, naravno dobijate instaler.
Skinuo sam i Tomb Raidera, ali kako nije bila u pitanju igra sa extenzijom .blz vec igra koja se jednostavno iskopira na praznu mmc nije htela da radi. A mozda je bio problem i sa nedostatkom memorije. Najverovatnije bi radila na N-GAGE (ili na 6600)...
Ova koja radi kod mene se tacno zove: Nokia N-gage - SonicN.zip a taj programcic (manji od 10 kB) koji sluzi za instaliranje igre u .blz formatu je Blizard_Game_Instaler.sis. Stize u pakovanju sa navedenom igrom...

djeka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 10. Nov 2003. 11:39

pitam se...

Post od djeka »

Jakov napisao:Znam,meni u Fligh modu,radi jedna verzija TombRaidera.Inace bio sam juce na prezentaciji u CHSu,nije bilo lose,N-gage kosta 24 986 ,a 6600 44 582 dinara,naravno.
Koja ti je ta verzija? Jel .blz ili ne? Koliko je "teska", tj. koliko ima u KB?
Ja sam skinuo vise verzija(i .blz i one koje treba samo da iskopiras na mmc), ali dobijem samo beo ekran kada pokusam da igram, tako da mi preostaje samo gasenje telefona...Silne forume sam pretrazio ali nigde ne nadjoh da nekom radi Tomb sa n-gage na 3650 (barem ne i da je dao neki dokaz, screen shot ili da je to nekako usnimio) tako da nesto i ne verujem da je bilo kome radila na nokia 3650, dok na 6600 radi (lik je snimio web kamerom).... 8O
pozdrav

Jakov Markovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 24. Nov 2003. 18:07
Kontakt:

Post od Jakov Markovic »

Ne,ne,daleko je to od one igre na N-gage,koci se,meni nemas(sve je crno,pa moras napamet).Jeste blz verzija,ali sam ja vise od toga i odustao.Nego,u frci sam,treba veceras da otvorim sajt,kontaktiracu te na mail...

djeka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 10. Nov 2003. 11:39

greska

Post od djeka »

Rekoh da igra SONIC za n-gage radi i na NOKIA 3650 ali samo u "FLIGHT MODU", sto nije tacno. Navedena igra radi i u normalnom modu, znaci ne morate vaditi sim karticu ili nesto slicno... i ne morate imati samo tu igru na mmc kartici... A sto se tice deinstalacije-to je nesto sasvim drugo, tj. trebalo bi da formatirate mmc, a pre toga deinstlirate sve programe...

Odgovori