Srpski Milioner Symbian - full

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Danas sam skapirao da vraca na zagarantovanu sumu.Igrica je extra.Samo sto sam primetio da nema "odustani"???

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

kako brate nema, onoliko dugme a nisi video...ccccc :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E pa danas mi se 2 puta desilo da sam stigao na pitanje za 3 miliona, i igrica se sama iskljucila :angry: :x :angry: :x :angry: A definitivno bih barem jednom postao "milijunas" :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Da to je onaj x tj odustani?Vidim ja da i pise uokvireno odustani ali ne mogu da kliknem na njega.Nadam se da je to onaj x.Imam jos neko pitanje-Kada na prvu zagarantovanu sumu osvojim rekord i odgovorim na jos jedno pitanje i pustim da vreme malo tece ali ne ispod zagarantovane sume onda kao da mi smakne poene od rekorda(iako broji unazad iznad njega) i ne zabelezi mi ga.Opet da kazem da igrici ne nalazim manu i da je bas extra.Aj necu da cepidlacim glupostima ali eto nekad mi zapadnu ovakve stavri za oko.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

@ ninolina_ izvini, da li mogu sad da pitam kada ce za N73 verzija? :x

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

milika napisao:Alo nemoguce da ti ne radi, jesi probao verziju bas za symbian 7, ne za 8?
Ma nisam glup jbt.Nego,na kojoj verziji softvera su radili tvoji BETA testeri (na 6600 mislim)?Ja imam najstariju,a oni su verovatno na 5.53 testirali

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

luca napisao:@ ninolina_ izvini, da li mogu sad da pitam kada ce za N73 verzija? :x
luca, ma nije valjda da si nešto ljut na mene? :lol: :lol: :lol:

Koliko ja znam, izašla je verzija za OS 9.1... ;) ... Odeš lepo na sajt (link koji je Milika postavio u prvom postu ove teme) i download-uješ... ;) 8) :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

I bio sam u pravu.Na primer osvojio sam 1800 na prvu zagarantovanu,onda sam prosao jos jedno pitanje i dobio jos poena i pustio sam ga da mi broji unazad za 300 poena i tada sam namerno pogresio na sledecem pitanju.I on mi je snimio nov rekord od 1500 poena umesto zagarantovanih 1800.A za ono odustani necu da se blamiram jer je to onaj obican krstic...Veliki pozdrav.Ispade da mi je ova igrica zanimljivija od bilo koje druge,tacnije druge vise i ne igram.

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Izbacio sam verziju 1.2 koja to popravlja - nema vise izbacivanja :D na sajt pa download! :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :x :x
E i ako se neko nesto buni, molio bih ga da se seti koliko je platio za igru... ccc

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

milika, nisi promenio oznaku verzije u instaleru, i dalje se vodi kao v1.00... :wink:

(ala smo zakerala, a?) :wink:

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

PAzi kad ni ne znam gde se i kako to menja... To tako stoji isto od verzije 0.1b :oops: :oops: :oops: :oops:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

milika, sada sam ti ubacio crva, verujem da ćeš iščačkati gde se to radi... :wink:

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Evo sav se tresem :D
Ma ono bas mi i nije nes vazno - taj projekat racunam - GOTOV :D
:P :P :P :P :P

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

I koji je sledeći :) :wink: :roll: :oops: :P 8)

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Pa postova sam na par foruma, jos nije odluceno - remi, ice tower, neki rally, bomberman, svi imaju neke ideje... Nisam jos prodat ni jednoj :D

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Milika,jesi li ustanju napraviti Milionera za prvu verziju softvera za 6600???Ba szavidim,sad ostalima,a imam dosta podataka na fonu,da bih se tek tako odlucio za izmenu softvera u napredniju verziju.

Ajmo,pomoc prijatelja ;)

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Paaa ,zar ova verzija za symbian 7 ne radi na tvom tel? Trebala bi.... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

ne radi,jer je moja verzija 3.42.1 a novije su 5.nesto,na kojima radi.Kakav glup osecaj skidam igricu i delim je drugima i ubedjujem kako je do jaja igra,a sam je ne mogu pokrenuti na mobu :(

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

milika, brate ajd daj neki link za obicnu java verziju tvoje igrice ali u nekoj drugoj rezoluciji osim 128x128, ja se ubih da nadjem u 176x220 ali nema sanse...
Mislim da bi trebao da imas u 2 najcesce rez. na nesymb fonovima 176x220 i 240x320...
P.S.
Ako si gledao novi milioner na b92 vidjeo si da sad postoji i cetvrta pomoc tj. zamjena pitanja ali tek posle prvih 5 pitanja, kao i da je glavna nagrada 5 miliona... moraces ispocetka ;-)

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

lepo lepo samo napravi za 6630 tj os6 :) he he he inace sve pohvale i jedno pitanje.Sta sve mozes da napravis za S sisteme?

Odgovori