UPUTSTVO: Logo operatera za s60 V2&3

teme, pozadinske slike, ikonice, melodije
v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Ljudi kako da iskljucim logo operatera. Imam n70 i ubacio sam sliku i pomocu fexplorera stavio da je logo i neznam sada da iskljucim logo ??? Pomagajte :shock:

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Koliko se ja secam ides u c/system/apps/phone/oplogo i tu nadjes fajl koji izbrises.Ako nece da se izbrise pokusaj da promenis ime folderu (oplogo).Restartujes telefon

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Phantom Lord, uspjelo je, izbrisao sam ono u c/system/apps/phone/oplogo. Hvala na odgovoru 8)

vladimir13
Banned
Postovi: 31
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 19:41

Post od vladimir13 »

jel neko uspeo da resi onaj problem u vezi bele senke oko logoa?? Sve super izgleda, ljudi misle da koristim cingular :lol: ...ali me strasno nervira ta senka.....
Nokia E61

Milos M.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Čet, 05. Okt 2006. 17:53

Post od Milos M. »

a jel bi mogao neko da napravi logo za telekom srbija ?
jos kad bi bio animiran
hvala
HTC Touch Diamond

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

Stvarno ne bi bilo lose nigde nisam video da ima mts animiranog logoa :( ,ako neko zna to da uradi neka postavi :)
>> N7100 <<

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Napravio sam logo u photoshopu dimenzija 97x25 pixela i snimio u *.bmp formatu prebacio na tel i pomocu FExplorera iso set as operator logo i prikaze se ono da se restartuje tel i pritisnem ok ali tad telefon zasteka :shock: i moram izvadit bateriju pa onda upalit, ali nema loga i probao sam da smjestim sliku pomocu FExplorera u c/system/apps/phone/oplogo ali opet nece da se prikaze logo. A prije sam mogao stavljat logo i mijenjat. Telefon N70 Symbian 8.1 ako neko zna sta je u pitanju neka pomogne
:)

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

ljudi jel neko probao ovo na n82?ili na mts mrezi?ako moze neka baci ovde slike,mozda ja da odradim,ali zelim prvo da vidi,je li vredno truda


pozdrav! :D

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Post od Nennad »

DA li je moguce na OS 9.2 iskljuciti op logo potpuno? Dakle, ne zamena slikom, nego sklanjanje logoa.

Uglješa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 28. Sep 2008. 15:49

Post od Uglješa »

Meni ovaj Nokia logo stalno izbacuje neke greške.Prvo kad ga palim greška je "I/O error 103" a kasnije kad pritisnem export "The SD card is invalid".U čemu je problem?
Telefon je N82 sa micro SD karticom.

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Instalirao sam OpLogo Changer i sakrio logo operatera.Sad nikako ne uspevam da vratim logo.Postoji li neki drugi nacin sem hard reseta? :smutny: U pitanju je N95 8gb.

p.s. Uspeo sam.Vratio sam telefon na fabricka podesavanja i logo se vratio.
Nokia N95 8gb Black

Odgovori