Stigao Viber

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Stigao Viber

Post od toda81 »

Kod mene radi savrseno, poruke odmah stizu. Izaslo je novo azuriranje vibera i sada u podesavanjima postoji opcija da se promeni pozdadina u dijalogu
Note IV N9100 dual

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: Stigao Viber

Post od skar »

Meni je po difoltu neka druga pozadina,al ne vidim ko je onlajn,kao drugo danas mi hhe bar 5x izbacio error pri slanju poruke....realno kod mene radi katastrofa...sreca oa ga sve manje koristim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Stigao Viber

Post od miodrage »

Update Vibera - i izgubio sam kontakte u istom... Ovo im bas nije trebalo. Uglavnom, WhatsApp daleko vise koristim, mada i njega slabo, uglavnom samo za slanje nekih slicica.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Stigao Viber

Post od nonickname »

3.1.1.0 jel ovo verzija koju imate?

u slucaju kada poruka kasni, koje obavestenje dobija korisnik koji j poslao poruku? da je poslata, da ne moze biti isporucena, da je procitana, itd?

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Stigao Viber

Post od Cedogares »

Kod mene je 3.1.1 a sto se tice kasnjenja nije u pitanju neko veliko kasnjenje, bar kod mene, kad stigne notifikacija i tapnem na obavestenje u vrhu ekrana odvede me na kontakt koji mi je poslao poruku al poruke u prvom momentu nema, tek kad izadjem korak nazad i sacekam par trenutaka izlista mi najnoviju poruku pa je mogu u potpunosti procitati kad ponovo udjem, kad saljem poruke uvek mi ih posalje odmah i to potvrdi sa dve kvacice u uglu, ponekad se desi da moram refreshovati slanje slike ili mi prijavi da nema konekciju al to je retkost, dakle nije strasan problem da ne isporucuje poruke ili da dugo kasne poruke al iritira to lagovanje.. To je moje iskustvo..

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Stigao Viber

Post od Baraba »

^ovo se takođe i meni dešava na 520 kao i na 925, bas iritira. Uđi, izađi, uđi... Poruke kasne i dalje. 99% menjam WP fon, dao sam šansu WP. Na androidu i iOS viber i whatsapp prosto mame da koristiš, sve u realnom vremenu.

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Stigao Viber

Post od Cedogares »

Ne znam sta se promenlo al meni je sljakao besprekorno kad sam ga instalirao pre nekih 2m.. Normalizovace se to, verujem..

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Stigao Viber

Post od nonickname »

Cedogares, ako sam dobro razumeo, notifikacija o pristigloj poruci se pojavi u realnom vremenu, ali ima taj lag da procitas samu poruku?
Baraba, kod tebe je situacija kao i kod Cedogares, ali imas i neko ozbiljnije kasnjenje poruka?

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Stigao Viber

Post od PetarI »

Društvo molim za pomoć.Uzeo bih LG na windowsu 7.8 i inetesuje me,ali sa sigurnošću da mi neko kaže,da li viner radi 100% na ovim aparatima?Ako može jedan brzi odgovor bio bih zahvalan svima.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Stigao Viber

Post od Baraba »

nonickname, poruke na viberu kasne kada ne koristiš telefon. Znači ako ti je u džepu, stolu... neko vreme ne koristiš telefon poruke kasne. Ako čačkaš telefon ili su u aplikaciji viber onda ne kasne. To nije samo kod mene problem, to je problem na svim WP8 telefonima. Kažu da je do viber aplikacije. Inače je viber aplikacija spora, dok se pokrene, pa uđe u poruke...

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Stigao Viber

Post od PetarI »

Druže nismo se razumeli.Da li viber app mogu (kao na androidu) na wm 7.8 da koristim za razgovor?Ako je samo za poruke :smutny:

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Stigao Viber

Post od nonickname »

Baraba, jasno mi da tada kasne poruke, citao sam sta se pisalo :)
e sad, ako meni kasni poruka,(kada ne koristim tel) onda ce i posaljilac poruke sa iOS ili androida imati obavestenje da poruka nije isporucena? ako mi npr. neko posalje poruku da se javim sto pre, videce da je ja nisam dobio? to me interesuje, da ne ispadne da ja nisam video poruku na vreme, a posaljilac misli da jesam, i eto ti problema :D

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Stigao Viber

Post od PetarI »

Naravno da Viber radi i na androidu samo kad si na netu,na bilo koji način.Tada rade i poruke i razgovor.U statusu pored svakog kontakta se vidi da li je online ili ne.Što cimati nekoga ko nije na netu....Ali postoji jedna opcija,koju ti sama aplikacija predlaže,u slučaju da jedna od strana nije na netu,a to je mogućnost slanja obične poruke ili običnog poziva.Normalno da ako nisi na netu da nećeš imati nikakvu notifikaciju,od nečega što radi na internet protokolu.Mene samo interesuje,RADI LI VIBER razgovor na wm 7.8?Zna li neko sa sigurnošću?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Stigao Viber

Post od miodrage »

PetarI radi Viber na 7.8, na zeninoj Lumiji710 razvaljuje
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Stigao Viber

Post od PetarI »

Hvala druže.Kad niko ništa ne odgovara,javiš se ti i naravno uvek imaš pravi odgovor.Hvala još jednom.Znači verovatno kupovina LG na 7.8..... :roll:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Stigao Viber

Post od miodrage »

PetarI, ne znam zasto ides na 7.8 uredjaj, osim ako si ga nasao ultra povoljno (citaj: dzabe). WP7.x uredjaji su mrtvi,nema vise update-ova i nece ih ni biti, mozda neki sitan bug da se ispravi i to je to. Sv eje fokusirano na WP8 uredjaje, i ocekuju se WP8.1 uredjaji verovatno od marta 2014.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Stigao Viber

Post od nonickname »

PetarI, nisam ja pitao da li viber radi na androidu ili ne.
ajd ovako da formulisem: kad mi je tel u dzepu, recimo L920 koju planiram da kupim, i neko hoce da mi posalje poruku na viber ili da me pozove na viber, kakvu ce notifikaciju da ima o mom statusu? ako se vec odluci da mi posalje poruku na viber , a meni je tel u dzepu( dakle, ne koristim telefon) da li ce posaljilac da vidi da mi je poruka isporucena ili ne?

Napominjem da sam na internetu 24/7.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Stigao Viber

Post od Baraba »

Poruka ti nece biti isporucena odmah ako je u dzepu, to je ono kasnjenje o kom pisemo... i kod njega ce stajati u statusu "poslato", a kada primis poruku pisace "isporuceno".

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Stigao Viber

Post od nonickname »

eeee to pitam, hvala lepo.

Vaša poruka sadrži 26 karaktera.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Stigao Viber

Post od miodrage »

Sto se mog iskustva tice, poruke mi uglavnom ne kasne, ima da se desi, ali recimo svaka 20. A i to nije neko veliko kasnjenje. U poredjenju sa kompom (i tu instaliran) poruke kasne u proseku 5-10 sec
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori