Prime Defenders

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Prime Defenders

Post od miodrage »

Jos jedna u nizu Tower defense igrica, ako ih neko voli (ja obozavam).

Da krenemo redom - u nekom paralelnom univerzumu, ili gdegod, osnovna materija oko koje se svi spore je Prime - od njega se gradi sve, on je u svemu.. (originalno nema sta). Zle horde razlicitih kreatura poznatijih pod imenom Touched haraju tom izmisljenom zemljom, prostranstvom kako god.
Igrac u ulozi postavljaca raznih kula, pokusava da spreci zloce da odnesu vrednu materiju.
Do sada ni ja ne bih bio zainteresovan. Medjutim, igrica ima fantasticnu grafiku (koja moju Lumiu 930 dovodi do belog usijanja - jer je usput i na punjacu, posto igrica guta bateriju), prilicno dobar zvuk, i fantasticnu atmosferu, zbog mogucnosti raznih "puteva".
Sama igrica kao da poseduje i neke RPG elemente, te je tako moguce raditi Forge, Fuse, i sl. sa kulama, odnosno u kombinaciji sa drugim kulama, magijama, i sl, moguce je kule dobrano ojacati, i napraviti nesto prilicno gadno :D
takodje, na pojedinim mestima, moze da se bira kojim putem cete krenuti.
Ono sto mi se ne svidja je sto ima samo nekoliko razlicitih mapa, koje se i na istom mestu ciklicno vrte. Kad vam mapa ne odgovara, izadjete iz nje, udjete opet, i sada je drugacija (laksa ili teza).

Uglavnom, od juce sam poprilicno navucen na novu elektronsku drogu, pa ko voli TD - ovo je zaista jedan biser medju raznim kopijama...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prime Defenders

Post od Evindzer »

Će da probam. ;)
Ne igram nešto igrice na telefonu, ali, ako je besplatna, pružiću joj šansu.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prime Defenders

Post od Evindzer »

miodrage, probao sam igricu, i stvarno je zanimljiva i interesantna. Ali se (bar moj primerak) telefon(a) od nje zagreje za sve pare. :shock: :wink:
Nego, ima li neka košarka koja bi mogla da se igra bez potrebe za internetom, a da je bar upola dobra kao NBA 2k14?
Hvala unaperd. :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prime Defenders

Post od miodrage »

Evindzer, pa napisao sam, igrica usija uredjaj za sve pare... Ali Boze moj :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori