Čarobna Mandala Bojanka

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Čarobna Mandala Bojanka

Post od peaksel »

Cao ljudi... Ja bojim mandale vec 6 meseci, ne aktivno, ali bar jednu sedmicno. Stvaranje vlastite mandale ima lekoviti učinak, ali mnogi od nas ne znaju kako da je nacrtaju. To je razlog zašto postoje mandala bojanke za odrasle. Bojenje za odrasle je opšte poznato po svojim umirujućim moćima, a mandala slike za bojenje su opuštajuće i pozitivno deluju na mozak i telo. U vidu aplikacije je lakse jer mozes da bojis bilo gde...

Windows Phone Store link: https://www.microsoft.com/store/apps/9pdl8sq254mz

Slika Slika Slika

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: Čarobna Mandala Bojanka

Post od drdekzar »

kako bi ovo bilo dobro na Androidu, pa jos Telefon iz Note serije.Inace i ja bojim po nekad, odlicno umiruje.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Čarobna Mandala Bojanka

Post od Drakenzen »

Pratim tvoj rad duže vremena, čudno je da si se opredelio za rad na wp platformi kad ona nema nikakvu perspektivu.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Čarobna Mandala Bojanka

Post od гари »

Ne bih se složio da nema perspektivu, ali slažem se sa suštinom tvog komentara. Na žalost. A i što se Windowsa tiče, ne znam šta bi bilo bolje - wp8.1 gledajući trenutni udeo, ili w10m gledajući i tablete, kompjutere i laptopove i sve buduće Windows telefone, a nekih budućih telefona slabo/nikako u najavi.

Mislim, ima Windows mobile perspektivu sam po sebi, ali još uvek ne vidimo nove Windows telefone, a Microsoft ćuti ko zaliven... Nadam se da sam dobio napisao šta mislim.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Re: Čarobna Mandala Bojanka

Post od peaksel »

drdekzar napisao:kako bi ovo bilo dobro na Androidu, pa jos Telefon iz Note serije.Inace i ja bojim po nekad, odlicno umiruje.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Evo linka do Android verzije. Na tom kanalu ima jos bojanki namenjenih odraslima koje ti se mogu svideti.

Magic Mandalas: https://play.google.com/store/apps/deta ... kforadults
гари napisao:Ne bih se složio da nema perspektivu, ali slažem se sa suštinom tvog komentara. Na žalost. A i što se Windowsa tiče, ne znam šta bi bilo bolje - wp8.1 gledajući trenutni udeo, ili w10m gledajući i tablete, kompjutere i laptopove i sve buduće Windows telefone, a nekih budućih telefona slabo/nikako u najavi.

Mislim, ima Windows mobile perspektivu sam po sebi, ali još uvek ne vidimo nove Windows telefone, a Microsoft ćuti ko zaliven... Nadam se da sam dobio napisao šta mislim.

Sent from mTalk on Windows 10 phone
U pravu si. Microsoft je stao sa razvojem u trenutku kada su izbacili Windows 10, koji je daleko drugaciji od Windows 8 i 8.1. Sada imaju problem da optimizuju sve sto su do sada napravili za W10. Cini mi se kao da znaju da kaskaju za Androidom i iOS-om, pa zure da sto pre nesto izbace, pa se bave problemima koji nastaju usput.
Inace, ima mnogo korisnika Windows telefona sirom Evrope. Kod nas je danas bitno da imas iPhone. :D
Poslednja izmena od Azimuth u Sre, 15. Feb 2017. 10:10, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne piši post za postom. Koristi opciju "izmeni".

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Čarobna Mandala Bojanka

Post od гари »

To, imaš i jedno i drugo, a nas na Windowsu ne napuštaš. :D

A inače super bi bilo kad bi napravili da se i wp8.1 aplikacije mogu pokretati na kompjuteru. Ne bi mi smetao prazan prostor sa strane ali aplikacija nema landscape mod, a gomila be igara koje bi mogle da se igraju na tabletu u portrait modu. Razne neke varijante Tetrisa, tvoje bojanke... Okreneš samo tablet i cepaš. :)

Učinili bi time 2u1 uređaje zanimljivijim, a i pomogli bi developerima kao što si ti. Mada ja ne znam ni da li bi to bilo izvodljivo.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Re: Čarobna Mandala Bojanka

Post od peaksel »

Ima dosta stvari koje bi mogle da se unaprede, tacno. Sto se tice pokretanja aplikacija na desktopu, potrebno je drugacije programiranje i da se izmeni kod u aplikaciji/igrici da bi ona radila na kompu. Zbog toga nije moguce da app sa telefona radi na kompu. Ali mozda nekad i to bude moguce. :)
Poslednja izmena od Azimuth u Sre, 15. Feb 2017. 10:11, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne citiraj post neposredno iznad tvog. Podrazumeva se da na njega odgovaraš.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Čarobna Mandala Bojanka

Post od Azimuth »

Svrha ove teme je ostvarena još u prvom postu, a kako je još jedna u nizu koja je otišla u off bice zaključana.

Zaključana tema