BLU

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

BLU

Post od sigi »

E sad malo za promenu odemo na drugu stranu sveta da odmorimo oci od crvene boje :D
BLU telefoncici veseli u svim mogucim bojama i cenovno veoma prihvatljivi štancaju ih ufabrici koja se nalazi od 2009 u Majamiju a najbrze rastuca su marka po prodaji u latinskoj americi i tom tamo kraju fabriku imaju gle cuda u Brazilu i negde ne nekom ostrvu cisto zbog ekonomskih razloga po onome sto navode u specifikaciji su mesavina danasnjeg ALKATELA po izlgledu lice i na samsunge i htc a od svih su uzeli ono sto je dobro i visenemenski .
Rade i za mreze jedan od najvecih narucilaca je mreza u vlasnistvu cikice koji je hteo da pazari nas lelekom tako da to dovoljno govori za sebe ko je sve dobar sa njima .
imaju brdo modela prisutni su i na android i tamo nude veoma zanimljive modele bar na izgled i specifikaciju deluju jednako mozda cak i bolje od recimo ovde prisutnog zte

uostalom evo pa pogledajte ko zna možda ih i ovde uskoro vidimo

http://www.bluproducts.com/index.html

qwertyu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 14. Dec 2010. 21:47

Post od qwertyu »

Lepo izgledaju ovi ameri.Steta sto se kod nas uglavnom prodaju samo velika imena.
Mada od skoro se mogu naci i Hyundai telefoni.
Na netu sam naleteo na indijski FLY koji deluju lepo.
http://www.flyphone.in/
Ruski sajt posvecen njima http://moyfly.ru/flys/india-fly/

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: BLU

Post od Ensiferum »

Poslednja izmena od Ensiferum u Pet, 13. Sep 2013. 09:07, izmenjeno 1 put ukupno.
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: BLU

Post od sugarcoated_ass »

Meh... jos MTK telefona. Iste specifikacije kao Prestigio telefoni, ali su jos i uskraceni za neke stvari.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: BLU

Post od Ensiferum »

Šta je ovo! :o :o Odjednom došlo do poplave BLU telefona, čak su i ubačeni na naslovnici! :D
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Re: BLU

Post od sigi »

:) eto nije puno vremena proslo jeste da cete u hendiju proci za po crvenu vise ali takvi smo ti mi crkli bi da se neugradimo :D
milslim da ce ih sva tri (ako vec i nisu ) operatera brzo usvojiti iz nama jako dobro poznatih razloga i koristi iako mozete ih smatrati dobrim i realno kavlitetnim uredjajima .

ko uzme neka ga sluzi sto duze :)

Lyanna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 20:25
:: Sony Xperia Neo

Re: BLU

Post od Lyanna »

Blu Life Play ima iste karakteristike kao Samsung Galaxy S3 :P Super su telefoni.

Samo bih volela da izbace i futrole za njih...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: BLU

Post od sugarcoated_ass »

Lyanna, zao mi je sto cu morati da te razocaram, ali po karakteristikama je ispod S3. Prva stvar je losiji chipset koji sa sobom povlaci jos neke stvari, zatim dosta manje interne memorije, pa kamera koja nikako ne moze da se meri sa S3... Nije sve u brojkama na papiru.

Lyanna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 20:25
:: Sony Xperia Neo

Re: BLU

Post od Lyanna »

^to sto ima vecu internu memoriju i malo bolju bateriju je po meni sasvim zanemarljivo, kapiram da je nekome i to bitno. Sto se tice kamere, nisam videla neku razliku.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: BLU

Post od sugarcoated_ass »

Chipset je u svemu sto sam napisao najbitniji. Samsungov je mnogo bolji od MTK chipseta sto bi znacilo dosta jaci procesor i GPU. Ovo ostalo je jos samo dodatak. ;)

Odgovori