Xiaomi Mi Mix 3

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od Evindzer »

Mislio sam na legalne radnje. [emoji854]

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od sugarcoated_ass »

76,990 je u Vipu u slobodnoj prodaji. Kontam da mu onda 80,000 ne gine u radnjama. [emoji846]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od Joxy »

Evindzer napisao:Negde sam video da će mu cena kod nas biti 80 hiljada. Mnogo.
Zasto mnogo? Bas koliko treba. Trebalo bi i vise s obzirom na to kakav je model i koliko su neki drugi precenjeni. [emoji4]

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od Behemoth »

Interesantno kako se za Samsung opravdava cena,a Xiaomi preskup za ono sto nudi
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od sugarcoated_ass »

^ Veću istinu od ove nisi mogao napisati.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

yocasylver1
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 258
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2016. 01:50

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od yocasylver1 »

Ma i Samsung je preskup, kod mene nista ne moze da ih opravda. Batali me sa 1.000 evra za telefon. Kad se preselim u neku zemlju i mpimam platu od par hiljada evra onda onda mogu da kupim od hiljadu evra

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od Evindzer »

Ovo za Samsung i opravdavanje cene je bilo na moj račun, je li, braćo? [emoji12]

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Xiaomi Mi Mix 3

Post od niko1a »

Evo posle par dana koriscenja koji utisak. O izgledu da ne trosim puno reci, meni najlepsi od svega sto je izaslo vec neko vreme, zato sam ga i uzeo, al to je sve subjektivno naravno. Da krenem od pakovanja koje je bas "premium", nikad nisam obracao paznju na te stvari, ali kad ti nesto kao izrada kutije u samom startu skrene paznju onda vidis koliko su Kinezi obratili paznju na sve u ovom slucaju. Pored toga sve sto dolazi u pakovanju je lepo uklopljeno, i samo je plus sto sve to ide, pored osnovnih stvari tu je i maska, koja je na dodir bas dobra, zamerka mi je sto je ravna sa kamerom i ekranom, cak je od ekrana i nesto niza mozda, takodje posto je izradjena od takvog materijala kad se jako stisne po strani zna malo da krcka, zamenjena je sa nekom gumiranom koznom za sad. U paketu dolazi i bezicni punjac, sto je lepa paznja, mada ne znam bas koliko cu ga koristiti, nemam puno potrebe za tim ali nije lose sto je tu naravno.

Izrada telefona je super, slajder "klizi" bas kako treba i ostavlja jako prijatan osecaj pri tome. To sto je prednji deo samo ekran mi je veliki plus, i jedna od bitnijih stavki oko izbora ovog tel. Malo je tezi sto mi je takodje plus, i bas time ostavlja lep utisak kad se uzme u ruku. Kada se uzme bez maske vrhunski je osecaj i lepo lezi u ruci, ne klizi koliko sam se bojao, i nekako mi je lepsi osecaj ovako sa keramikom nego sa staklom nazad, ali se jednako prlja, tj ostaju otisci bas jako, tako da ce verovatno i ovaj tel provesti vise vremena u nekom case-u nego van njega. Dugmici bas imaju neki prijatan "klik" i dobro su odradjeni.

Sto se tice rada samog telefona i sistema tu nema greske, hardver dovoljno jak da gura bilo sta bez problema, Miui dobro utegnut koliko mogu da vidim, za sada nemam neke vece zamerke na sam sistem, jedino sto mi je ovo prvi put da koristim Miui pa neke stvari jos otkrivam i privikavam se. Full screen gestures je odradjen bas dobro i momentalno sam se privikao, cak kad uzmem neki drugi tel mahinalno krecem tako da vucem, najbolje full screen resenje koje sam do sad video, bar za mene. Sve u svemu sam rad uredjaja je super i skroz gladak, nema nikakvih trazanja, zaglupljivanja, lagova i slicno.

Ekran, mnogo dobar, prikaz na njemu super u svi okolnostima. Nocu se toliko jako moze "prigusiti"da nikako nije naporan za gledanje ni u mracnoj sobi, a s druge strane veoma bitno, pogotovo na ovo suncano vreme, napolju jasan i pri direktnom suncu, nisam imao problema da vidim bilo sta na njemu do sada. Meni najbitnija stvar pored svega ovoga, nema nikakvih notcheva ili onih rupa ocajnih, tako da mi je ovakav ekran prava stvar, a kad se nesto gleda onda je jos i lepsi :)

Zvuk, pri razgovoru i vise nego zadovoljavajuci, nisam imao do sada problema da ikoga cujem, isto je bilo i sa druge strane, svi me jasno cuju, e sad sto se tice loudspeakera tu bas i nisam najzadovoljniji, po meni moze to biti glasnije slobodno, navikao sam na veoma glasan taj glavni zvucnik, ovde je nesto tisi u vecini situacija, ali generalno nije los, jedino eto moze malo jaci biti. Slusalice nisam ni probao, to koristim bukvalno jednom u... tako da mi nije nista znacilo da probam, a i kad koristim to su obicne bubice tako da je meni to uvek bilo isto na svakom tel, pa kako god da je ovde necu biti ni odusevljen ni razocaran siguran sam. Samo da dodam jos, nije zvucnik slab nikako, i nije mi se niko ni pozalio na tako nesto, ali za mene licno nije dovoljno glasan, ja volim da je onako prodoran.

Kamera, po meni i vise nego dobra, kako glavna tako i prednja. Stock app je sasvim zadovoljavajuca verujem za skoro svakog korisnika, Gcam to jos poboljsava. S obzirom da se Gcam toliko lako instalira ne verujem da cu stock app i paliti, eventualno ponekad da uporedim nesto i to je to. Kamerom sam zadovoljan u svim uslovima, a to sto je selfi kamera sklonjena mi odgovara, koristice se ponekad i to je to. Da ovde sad o tome puno ne pisem, ako sta konkretno nekog zanima pitajte, nisam neki specijalac i fotograf, kao sto je vecina ljudi u zadnje vreme "postala", ali mogu da vidim kad nesto "radi" ili ne, a ovde bas radi :)

Baterija, iako "samo" 3200 mAh gura bas dobro, posto jos sve nesto namestam i testiram Sot varira, ali uvek moze lagano da izgura dan, bar za sad, sto je meni sasvim dovoljno. Brzo punjenje radi bas kao sto i treba, nisam testirao od 0-100%, jer ga tako nikad ni ne punim, ali ovako od 20ak do 80-90 dosta brzo to ide. Bezicno vidno sporije naravno ali tu je pa kome treba moze da koristi.

Ako sam nesto propustio ili jos nesto nekog zanima pisite pa cu javiti. Summa summarum ja sam zadovoljan, svideo mi se tel cim je izasao, jurio sam ga vec neko vreme ali nisam mogao da nadjem ono sto sam hteo a to je bila plava verzija sa 8Gb rama, tako da sam pre par dana u momentu presekao i odlucio da prekinem cekanje i uzmem ovaj crni 6/128gb. Shvatio sam da sam upao u vrzino kolo, jer eto pojavljuje se Mi9t pro ili kako ce se zvati vec, koji mi je isto privukao paznju, kako ga jos nema kod nas cekao bi ga jos neko vreme, u medjuvremenu bi se verovatno pojavilo jos nesto i onda tako u krug. Malo se oduzilo pisanje al eto :)

Odgovori