OnePlus One

Odgovori
Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: OnePlus One

Post od Tacty »

ovo na nemačkom je obična informacija bez mnogo detalja oko mogućnosti nabavke...a ovo prvo je dokaz da je ovo poluzajebancija...razbiješ svoj telefon, a i to ako baš ti budeš u prvih 100 što znači da će i tu morati da se ide po pozivu, i onda imaš priliku da ga kupiš za dolar...

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Tacty ne paniči, prva serija telefona ide po pozivu jer su nova firma i ne mogu da snose rizik pravljenja zaliha telefona koji se možda neće prodati. Nakon prve serije (koja će sigurno proći odlično) biće pušten u slobodnu prodaju. Neće se po pozivu kupovati stalno, već samo u početku kako bi se obezbedili.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: OnePlus One

Post od Joxy »

Videcemo sve, vreme ce pokazati, bilo bi glupo da moze samo tako da se kupi tj da ga ne bude u slobodnoj prodaji, jer mislim da bi ovakav njihov vid poslovanja sa niskim cenama mogao da bude pun pogodak, jer ovako ako prodaju dosta telefona po nizoj ceni to bude kao da prodaju dosta manje telefona po vecim cenama tako da mu to mozda dodje i isto za njih, naravno pod uslovom da prodaja krene kako treba. I usput, ovaj telefon je dosta boljih karakteristika od Nexusa 5, makar na papiru, a pribliznih su cena... :wink:

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: OnePlus One

Post od Joxy »

El Laki, tako je, u potpunosti si u pravu i slazem se sa tobom. :)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Ja sam izneo svoje mišljenje na osnovu onoga što se pisalo. Žele ljudi da se obezbede u početku, pa ako krene lepo biće i u slobodnoj prodaji, samo verovatno ne u svim zemljama već u ovih 16.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Wish me luck :)

Slika

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: OnePlus One

Post od znemanja »

Vidim da se proširo hejt prema ovom modelu, ne vidim razlog za tako nešto.Ovo je nova kompanija, normalno da nemaju iste kanale distribucije kao što ima Samsung, HTC, LG.... Novi su, tek su se pojavili na tršištu, prvo moraju da ispitaju da li će tržište prihvatiti njihov proizvod, pa ako dobiju pozitivan odgovor, onda će krenuti u masovnu prodaju.
Lično smtram da će model biti pun pogodak, čak iako se naša zemlja ne nađe na listi zemalja u kojoj će biti dostupan ovaj model, neće biti problem nabaviti ga u inostranstvu, jer specifikacije telefona obećavaju.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: OnePlus One

Post od Joxy »

znemanja, tako je, i meni se bas svidelo sta su uradili, specifikacije telefona su fenomenalne, dok je cena neverovatna, i zelim im uspesnu prodaju. :wink:
El Laki, i ja sam isto to uradio na njihovom sajtu i stigao mi je isti mail. :)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Kad mi stigne mejl da sam izvučen, biće ludnica :) prodajem "pozivnice" za kupovinu :D

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: OnePlus One

Post od Ceftriaxone »

Ја се селим у Италију за две недеље. Ако нађем начин да набавим телефон, слаћу вам у замену за пиће :-)
ex ivan87

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: OnePlus One

Post od Green »

Ja sam nesto sumnjicav po pitanju te cene. Tj. da li ce ona ostati ista i nakon ovih "pozivnica"?! Ako to bude slucaj, gledacu da se sto pre domognem jednog primerka, jer cisto sumnjam da ce neki drugi proizvodjac uspeti da je nadmasi, sa tako dobrim specifikacijama. Mozda to bude Nexus, ali ne verujem...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: OnePlus One

Post od znemanja »

Mislim da će cena biti ista kao što je najavljeno, jer za kompaniju koja je tek započela svoje poslovanje, bio bi jako loš publicitet da opovrgnu ono šti su rekli pre nego što je uređaj predstavljen. Pritom niska cena je i jedan od glavnih aduta ovog modela, da je startna cena 400-500$ retko ko bi razmatrao ovaj model kada može da dobije konkurenciju za nešto veću cenu ali sa proverenim brendom.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Ceftriaxone napisao:Ја се селим у Италију за две недеље. Ако нађем начин да набавим телефон, слаћу вам у замену за пиће :-)
Držim te za reč drugar :) piće je najmanji problem :)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: OnePlus One

Post od Joxy »

El Laki, uze mi rec iz usta. :D
Ceftriaxone, i ja te drzim za rec, ako treba mogu i dva pica, koliko god treba... :lol:

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »


znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: OnePlus One

Post od znemanja »

Izgleda da nije tako lako dobti OnePLus One za 1$ , dobio sam danas mail sa sledećom sadržinom:
Phone Smash - 100 OnePlus One Up For Grabs


Dear friends,

Now that the OnePlus One is here, we don’t have to settle for anything less anymore.

This is the future, and there’s no more room for past technology. We need to get rid of the past, we need to smash it, violently. 100 of you will have the chance to be the world’s first owners of the One - all you have to do is smash your current phone!

There’s no looking back.



Hold it! Don’t go and smash it just yet! First, click here to read more about the Phone Smash competition.

SMASH THE PAST




Ciao!
- Team OnePlus
A kada se klikne na link iz mail-a otvara se sledeća stranica:

http://oneplus.net/smash

Interesantno je da nema naše zemlje na listi, a još interesantnije je koji telefoni mogu da budu žrtvovani da bi se dobio OnePlus One :D
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: OnePlus One

Post od Joxy »

znemanja, hahahaha to sam i ja bas hteo da komentarisem, lada sam video sta je sve potrebno rekoh nema sanse i stvarno bukvalno nema sanse da se dobije tel za 1$ samo smo se cimali bezveze... :P Prvo sto na spisku zemalja nema Srbija, to su izgleda samo one zemlje u kojima ce se pojaviti i u slobodnoj prodaji i drugo to za telefon koji treba da odaberes da razbijes stvarno je smesno, pa najstariji od njih cini mi se je s3, tu su i s4, s5, xpreria z, z1, z2, note3... Mislim stvarno bezveze, taman sam se ponadao da i mi imamo sanse kad ono... :D

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: OnePlus One

Post od Ceftriaxone »

Ја сам ставио да сам у Италији и да ћу разбити Note2 тако што ћу га бацити са крова солитера. Ако ме одаберу, биће весело... Набавићу кинеску копију ;)
ex ivan87

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: OnePlus One

Post od El Laki »

Glupost što nema Srbija, sve drugo i da se sredi, ovako mi džabe

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Одг: OnePlus One

Post od znemanja »

Ceftriaxone napisao:Ја сам ставио да сам у Италији и да ћу разбити Note2 тако што ћу га бацити са крова солитера. Ако ме одаберу, биће весело... Набавићу кинеску копију ;)
Mudro zboriš :smile: , kopije iPhone i s3 mogu da se nadju za 50-70 evra, samo ne znam koju zemlju ću da izaberem.....
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori