Microsoft Lumia 940

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Zaključana tema
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 940

Post od Evindzer »

AndroMan napisao:(...) kao i da ćemo videti od MS-a naslednika 808/1020, i neki fablet sa olovkom 8) .
Fablet sa olovkom, brate! :o
Ja bih odmah stao u red za kupovinu, ako bi integracija olovke u sistem bila bar 50% od Samsungove.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Microsoft Lumia 940

Post od Green »

Ne treba olovka, potrebni su widgeti koji bodu oci. :D

maxmilijan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 14. Jun 2015. 12:05
:: NOKIA E7

Re: Microsoft Lumia 940

Post od maxmilijan »

Ja sam stvarno odusevljen novim lumijama, gledao sam na windows central ovo predstavljanje i svaka cast. Mijenjaju kompjuter. I dalje mi je Nokia Lumia 930 najljepsa dizajnom ali performanse ovih novih jos na win 10, zvijeri :) A sto se tice cijene kada se uporedi sa vodecim telefonima androida i ios-a nije uopste strasna. Mislim za mene je skupa i L930 pa jos uvijek trazim dje je mogu na rate uzeti :D

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Re: Microsoft Lumia 940

Post od Adams »

Vecinu stvari koje smo videli danas su vec uveliko najavljene, tako da nema nekih iznanadjenja. Ipak ja sam razocaran kamerom, 20mpx f1.9 i 1/2.4'' velicina senzora, to nece biti nista bolje od Samsunga i Apple-a.
Sistem manje vise ok, ali ne pruza nista novo, ipak ce mi L1520 biti prva i poslednja Lumia...
Nokia Lumia 1520

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Microsoft Lumia 940

Post od novak »

Danas nijedan flagship vise nije iznenadjenje jer info cure mjesecima prije predstavljanja.
Sto se tice harvera fino izgleda. Dobar proc, ram, ekran. Prosiriva memorija do 1tb zvuci super mada ja nisam pobornik kartica. Maximalna velicina sa brzinom prenosa ce biti skupa, manje brzine sporo rade, al ne sumnjam da ce biti zainteresovanih. Za kameru se ne razumijem puno. Mozda algoritam obrade izvuce stvar.
Bas je sistem najveca novina. Puno novih stvari i unapredjenja u odnosu na 8.1. Ostaje da se vidi kako ce ici sa aplikacijama, ako nista da se ove udarne utegnu maximalno. Na renderima uredjaj izgleda super, al nista dok se ne pojavi uzivo. Cijena je malo visoka s obzirom kako kotira WP. Da li bih ga kupio? Do nekih 500€, sa premium osjecajem u ruci i poboljsanjem aplikacija, da. To sve da se poklopi u najboljem slucaju je maj slijedece godine:)

Zaključana tema