SE w200i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
kica08
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 17:06

SE w200i

Post od kica08 »

Razmisljam da kupim SE w200i (preko Telenora) pa me zanima da li ovaj telefon ima neku vecu manu koja nije "vidljiva" na prvi pogled. Znam samo da nema bluetooth, koji mi i ne treba nesto preterano kad vec imam USB za povezivanje sa kompom, i losu kamericu (koja mi i ne treba).
Unapred hvala

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Sestra je dobila ovaj tel preko coca-cole, i generalno je bila zadovoljna, jedino sto je nerviralo je sto eto, nema bluetooth .
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Meni se cini da je i displej dosta los. Naravno ne treba ocekivati nista spektakularno od 128x60, sa 65k boja, ali mi se cini da je moja Nokia 6070 imala bolji displej od w200, koga ima moj drug. Pored toga, uopste nije los telefon (za te pare). Dobijaju se solidne slusalice u paketu i memorijska od, mislim 128. Sve u svemu, moja preporuka. Sigurno jedan od telefona koji bi izabrao, kad bih birao nesto iz donje klase.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

kica08 mana mu je ta što ne vredi se zbog njega vezivati 2 god kod telenora kada može dosta jeftinije da se kupi
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

da,u pravu je VeNoM,bolje ti je da ga kupis u nekoj prodavnici i gotovo...I uzmes broj kod telenora i Cica mica i gotova prica :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

kica08
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 17:06

Post od kica08 »

Ja sam na telenor postpaidu vec 4 godine, a ne nameravam da menjam broj ni u naradnih 20 god (samo menjam tarifni paket) tako da ugovor nije ni najmanji problem.
Telefon je prodavnicama 80e +pdv (pa navise), u telenoru (sa prenesi 50) je 73e, a polovan skinut sa vip-a je 55e. Zato biram opciju broj 2 (Telenor) kao najsigurniju i najpovoljniju 8).

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Telefon ima ocajan displej.(mislim da je to namerno uradjeno zbog stednje baterije).Zato baterija dosta izdrzi,zvuk je solidan kao i slusalice koje idu uz telefon.Kamera ocaj.Ako zelis jeftin telefon,najvise zbog muzike uzimaj.Ja sam ga dobio od coca cole i nedugo zatim prodao jer ne slusam muziku na telefonu a za drugo nije.
LG G2 Black,16GB

kica08
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 17:06

Post od kica08 »

Treba mi bas za to. razgovor, poruke, muzika i solidna autonomija baterije.
Inace ipak necu uzeti preko Telenora jer su danas povecali cenu izgleda svih telefona, tako da vise nije tako povoljna ponuda :cry:
Hvala svima na pomoci

kica08
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 17:06

Post od kica08 »

Treba mi bas za to. razgovor, poruke, muzika i solidna autonomija baterije.
Inace ipak necu uzeti preko Telenora jer su danas povecali cenu izgleda svih telefona, tako da vise nije tako povoljna ponuda :cry:
Hvala svima na pomoci

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

kica08, tel je skroz OK ali ima i boljih za te pare. Dobio sam w200 kroz neki "biz" paket i odmah ga prosledio 7-godišnjoj kćerci, napunio igricama&temama (+FaceWarp app) - oduševljena je :D ...šta više reći, ako si 18+ :uhuh: (dobar mp3 zvuk u sluškama) :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Uzeo bih ovaj telefon na neko vreme dok ne bih izdvojio kesa za neki bolji jer mi trenutno treba neki jeftiniji telefon za slusanje muzike,a ovaj mi deluje idealan za tako nesto! :)
E sad,jel neko zna mozda neku radnju u BG-u koja prodaje ovaj fon u aquatic white varijanti,odnosno u ovoj boji:
Slika
Vec sam zvao neke radnje ali imaju samo u crnoj ili teget-plavoj varijanti,a ja bih bas ovu! :roll:
Ako neko zna moze da mi posalje i na PP! :wink:

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

I ja sam jedno vreme trazio takvu masku (doduse u NS), i nisam je nasao :( . Sad imam kombinaciju crne i narandzaste maske-super je!
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Nasao sam aquatic white verziju i uzeo sam ga danas! :)
Ono sto me je potpuno sokiralo kad sam otvorio kutiju kuci je to sto sam u njoj zatekao samo uputstvo i CD,znaci nije bilo ni punjaca, ni USB kabla,a ni slusalica! :shock: :wacko:
Odmah sam nazvao radnju da vidim o cemu se radi,jer su mi tvrdili da je original pakovanje (ruku na srce,kutija jeste originalna) :lol: ,i prodavac se izvinuo i rekao da sam prvi slucaj da se nekome desi tako nesto i da slobodno dodjem sutra po tu "dodatnu opremu"! :lol: :roll: :wink:

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

onda budi sretan sto je mobitel dosao u kutiji :lol:

inace keva mi nosa w200 crni i meni je telefon vise nego super.. sto bi se reklo ima sve, jedino BT mana a inace dodje i slusalice, i USB kabl, CD, uputstvo, punjac

originalna kutija je jako mala, iznenadio sam se kolisna je

Trojanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2008. 07:29

Post od Trojanac »

McLaren F1, Cekaj pa ti ne kontolises sta kupujes. :uhuh: Mogao si ostati i bez telefona.
Uvek se sve gleda, pa cak i da li ima memorijske kartice u telefonu jer uz W200i ide memorijska od 128 MB. moj savet ti je da i to proveris kad vec ides sutra po zaboravljenu opremu.
SE W880i, T250i, Nokia 6230

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Kutiju nikad ne gledam jer mi se nikad do sad nije desilo da bilo sta fali,a menjao sam dosta telefona do sad,tako da cu ubuduce malo vise paziti!
Bio sam danas do radnje i posle silnog izvinjavanja prodavacice dobio sam punjac,al ne obican nego neki sa dodatkom za nase uticnice jer bez tog dodatka ne bih mogao da ga koristim,za USB su mi rekli da se ne dobija uz telefon,misle ja naivan al pustio sam ih da prodju i sa tim jer imam dosta USB kablova za SE kuci tako da mi i ne treba,i na kraju sam im sve to naplatio time sto nisu imali normalne slualice od W200 pa su mi dali HPM 70! :)
Telefon je skroz ok za ovu cenu,jer sam trazio neki jeftini SE za slusanje muzike tako da ima sve sto mi u ovom trenutku treba,sem BT koji nazalost nema,jos kad ga malo modujem... :roll: :wink:

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

hpm 70 su dosta bolje.. i isplati se dati usb kabl za njih.. ako vec imas jedna onda ok.. ove sto dodju slusalice izgledaju super, i iz dva dela su, onaj deo za sve 3.5 mm slisalice.. ali ja nikako nisam mogao da ih namestim da se nesto slusa, .. cisto onako da vidim kako je s njima,.. imaju neki dodatak, izbocinu ali nikako ne ide u uvo

pa eto.. cestitke na novom mobitelu :) ;)

Trojanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2008. 07:29

Post od Trojanac »

McLaren F1, Pa da to ti je punjac pravljen za Americko trziste, zato mu treba dodatak da bi ga mogao puniti kod nas i uopste u Evropi. Dobro je bar si nesto izvukao, to ti je skola za ubuduce.
Neveruj nikome tako ti je najbolje. Ja uvek idem prodavcima na zivce jer uvek sve detaljno pregledam, ali veruj mi bolje je i tako nego da nesto fali pa onda treba da im dokazujes da to nije bilo u kutiji.

Drago mi je da si izabrao SE W200, uzivaj u njemu i nek te dugo sluzi.

Pozdrav! :) :wink:
SE W880i, T250i, Nokia 6230

k08r4
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 14. Jan 2008. 18:30

Post od k08r4 »

Imam problem zakljucao sam telefon i u medju vremenu vojska i nisam nosio taj nekih 6. meseci i sad reko da ga aktiviram ali ne mogu da se setim sifre probao sam sve sto sam do sad stavljao ali nece da ga otkljuca ima li neko resenje kako otkljucati telefon?

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

k08r4, nakači ga na setool2lite ili na XS++ i očitaće ti se šifra 8)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Odgovori