Nokia 6600 za i protiv

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
DraganStojkovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Sre, 14. Jul 2004. 13:42

Nokia 6600 za i protiv

Post od DraganStojkovic »

Hteo bih da kupim telefon Nokia 6600. Zanimaju me sve njegove karakteristike. Na gomili sajtova sam našao hvalospeve o njemu, ali bih hteo da čujem realno sve o tom telefonu. Dajte mi sve njegove prednosti i mane.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Sa moje tacke gledista fon je odlican(ako hoces moje misljenje),ima skoro sve sto moze da ti zatreba od modernog telefona koji je i smartphone.Imas gomilu korisnih programcica koji ispunjavaju dusu sa radoscu :mrgreen: ,na primer,skines original verziju total ir remote i pravis dar mar sa tehnickim uredjajima u kuci(tv,video,dvd,mini linija...),bude prilicno zabavno i u nekom lokalu kad ti umesto konobara menjas kanale na tv-u,a niko nema pojma sta se to dogadja s tim istim :mrgreen: .
Kamera na ovom fonu i nije neka,ali nije ni za baciti,slike prebacene u komp izgledaju dosta ok.Video zapis ocajan,ne pokusavajte ga prebacivati(ovo je ipak jos uvek telefon).Mozda bi nekima na ovom fonu zasmetalo nepostojanje radia ili mp3 playera,ali moze se ugraditi program za podrsku(ultra mp3),dok radio mozete slusati samo putem GPRS-a.
Nekima moze zasmetati i to sto je fon malo bucmastiji od ostalih,ali ovo je i smartphone!Sve ostalo je naj naj!Ima mozda jos nekih mana,ali to su vec finese koje mozda ne bi trebalo da se pominju.Sve je stvar ukusa i potreba...
Ti Piksi sad odluci sam,brate... :mrgreen: :mrgreen:

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Sa serviserske strane ovaj fon je malo losiji jer postoje neke stvari (da ne bih bespotrebno razglabao) koje se ne mogu popraviti...

Zato, ako ga kupish, obavezno ga cuvaj od PADANJA!
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Dosad jos ni jedan softverski ili neki drugi problem s telefon,mozda zato sto je 100% original.U Australiji nemaju milione radnjica mobilnih telefona gde bi moglo da se vrsi tzv "prepakovanje" telefona i "bacilo" na trziste po jeftinijoj ceni od ostalih! :mrgreen: :mrgreen:

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Mozda iz zbog toga....

Znam da mi jedan nismo mogli da popravimo, nije bilo zive sile...

Nase trziste je preplavljeno sa pakovanim telefonima... :x
Uzas...Vise skoro i ne mozes da provalish nikako da li je pakovan ili ne... 8O

Svakako uvek treba naci neki kompromis izmedju cene i dobre garancije...

Ne treba bash uvek uzeti najjeftiniji...

Svakako treba razumeti i te prodavce...
Preplavljenost naseg trzista i ogromna konkurencija primoravaju prodavce da rade na bukvalno 5 eur od nabavne cene... I onda kako i da prizna garanciju...
Ako mu se vrati 1 telefon, on je vec pukao da treba da proda 50 komada da bi samno otplatio taj jedan... :|
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

srki3223
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Jul 2004. 10:28
Lokacija: Derry
Kontakt:

Post od srki3223 »

***** ti Srbiju i njeno trziste!
zato ja imam rodjaka u zg i uzmem oglase i nadjem sta pozellim sve original ,bez zajebancije!!!

koliko mi se puta desilo npr. kupim t68 tek kad je izaso platim 380 evra (firmu necu da spominjem) kad baterija crkla prije nego sam je formiro!onda sam se moramo ****** nositi tel u bg na servis i 1000 muka!

brate sta god da kupujes izbjegavaj bulk i ostala sumnjiva sranja!!!

izvinjavam se na rijecniku!!!
pozdrav

PRIPAZI MALO NA RECNIK...
Ne zelim da budem primaoran da brisem tvoje postove...
Mnogo mi je lakse da obrism poruku, nego da izmenjujem...
Zato za ubuduce pripazi sta pises, ipak ovde nije mesto takvim recima...

DJ_Boris
moderator mobilnisvet.com

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Na raznim forumima na netu,oni koji recimo uspesno koriste kartice od 1GB,se slazu da su odlicne one koje pravi firma SAN DISK,mada smo sad zasli u drugu temu!? :mrgreen: :mrgreen:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

6600 je super mislim da ima i po koju opciju vise od 7610

fića
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 29. Jul 2004. 10:14
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od fića »

6600 je odličan telefon. :lol:

oh_mio_bozzz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Sep 2004. 11:52
Lokacija: niksic

Post od oh_mio_bozzz »

poz svima nadam se da kad mi se pojavi neki problem sa mobom bit sto redovniji
!!!!!!!
mislim pomozite ljudima u nevoljihvala unaprijed :D

Jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 23:54

Post od Jack »

Ja imam N6600 i dlecno me sluzi .Vjeruj mi neces se pokajati ako ga uzmes a i na netu imas gomilu stvari za njega
NOKIA 6600

Zorzzz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 29. Sep 2004. 08:05

Post od Zorzzz »

Super aparat i jedina prava zamerka je da mu baterija kratko traje, ali ako si bas u frci , kupi jos jednu za par evra. Inace, nemoj da te "loze" da prodaju original baterije, pa kupi gde su najjeftinije, a da daju garanciju, jer ih svi (sem CTa, za sada) kupuju iz kine :).
I OBAVEZNO kupi futrolu za njega. Ispada mi non-stop, i futrola je super stvar. Do pojave 6260 ( a nadam se da ce mi ga doneti sledece nedelje :) , najbolja nokia. Eto, to je sve o njemu posle 9 meseci koriscenja.
Pozdrav od Djordja

Odgovori