Windows Mobile Aplikacije

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

rayatz napisao:Da , radice .... ti si radio hard reset zato sto te AV zajebao....ali ...
Nece.
CorePlayer Mobile v1.1.3 build 2976 na OMNIA-i NE radi.
Ali zato v1.0.4 build 716 šljaka kao luda.
Jeste da je dosta starija,ali,ne smeta mi. :roll:
Vlada Zem ,razlog je to što nije htela da mi pusti fajlove preuzete sa Podcast-a,extenzija .mov
8)

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

PocketCM ImageViewer
Odlican programcic za pregled slika.
Jednostavna instalacija,radi odlicno.Ovako izgleda kod mene na WM6.1pro ali radi i na 5-ici provereno.Ostale informacije na http://www.pocketcm.com/imageviewer.php
SlikaSlika
Poslednja izmena od Fery11 u Pet, 02. Jan 2009. 23:31, izmenjeno 2 puta ukupno.

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

Spb Mobile Shell
Za sve koji ne znaju za ovaj programcic ili ga nisu probali ili im je dosadio izgled standardnog WM.Program radi odlicno,menja kopletno sve na telefonu,ima zanimljiva resenja i sto je najbitnije menja tj. izbacuje upotrebu olovcice.Interfejs je potpuno prilagodjen upotrebi jednog prsta.Koristi jako malo resursa telefona.Da nebi postavljao svoje slike najbolje je otici na zvanican sajt i tu videti sve u vezi konkretnog modela telefona ili jednostavno pogledati kako izgleda na YouTube.Radi odlicno i na Omnii.
http://beta.spbsoftwarehouse.com/produc ... shots.html
E sad poenta ovog posta,pretpostavljam da su za SPB MS mnogi culi i probali ali ako vam ni to nije dosta onda lepo idete ovde http://www.imarche.net/omnia/index.php skinete softver SPB Skins za vas model telefona(ekrana) i na dobrom ste putu da imate izgled svega na telefonu bas onako kako vi zelite.Evo par primera sa mog aparata.
Znaci ako vam je ovo dosadilo: Slikamoze da izgleda recimo ovako: Slika
Jedna od ko zna koliko mogucnosti za izgled glavnog menija Slikaprognoza za BG 2.Januar Slika
I recimo izgled u nekom od podmenija Slika
Mogucnosti ima bezbroj i vrlo lako se koristi,da bi SPB Skins funkcionisao podrazumeva se da je SPB Mobile Shell instaliran predhodno i da je telefon sa WM5/6/6.1 i ekranom na dodir.SPB Mobile Shell je komercijalan pa morate da se snadjete a SPB Skins je potpuno besplatan.Oba programa odlicno funkcionisu i na WQVGA ekranima(Omnia itd) kao i na VGA,WVGA,SQ(240x240,320x320) i naravno QVGA.Kod mene na WM 6.1pro rade perfektno(HTC) a koliko znam rade i na starijoj WM5. Potrebno je samo lepo procitati uputstva sa linkova i instalacija oba je prosta.Dobra i verovatno korisna fora za SPB Skins je mogucnost dodavanja do tri stranice speeddial kontakata sa slikom znaci 48 brojeva sa slikom koje pozivate ili na koje saljete SMS/MMS jednim pokretom prsta.
Slika
Poslednja izmena od Fery11 u Sub, 03. Jan 2009. 00:02, izmenjeno 1 put ukupno.

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

E ljudi skinuo sam onaj torrent gore....sad pregledam aplikacije...sutra ujutru (oko 4) cete dobiti jedan update....

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Fery11, Nema potrebe za ponavljanjem viewtopic.php?t=16884
8)

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

Nisam video,izvinjavam se :oops: ,stvarno ima,video sam kasno,moja greska pa nek moderatori brisu sve sto je duplo.Mada je malo nezgodno,sve je nekako rastrkano,recimo to se nalazi u temi vezanoj za Samsung aparate,a svi ovi univerzalni WM programi trebalo bi da su u jednoj temi kao sto je ova ili ona u delu Kafic.Trebalo bi sve to nekako spojiti u jednu temu.Bilo bi mnogo lakse i za one koji postuju i one koji traze nesto a i za moderatore.Mislim da bi svi vlasnici WM aparata bez obzira na proizvodjaca mogli lakse da nadju ono sto im treba.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Fery11, Ma to je "normalna" stvar ovde,ne beri brigu :wink:
Meni su tu temu tamo zaključali,a ni sami neznaju gde će je.
Te Kafić,te Ostali proizvođači te ovo te ono.Nijedan Admin da da konkretan odg.,da bih znao gde da iskopiram opise programa koje sam tamo postavio(Samsung) :dry:
Imam ogromnu volju da pomognem ljudima sa WM applikacijama,predstavim ih opišem itd.Zbog toga,dok se ne izjasne-na StandBy-u sam :roll:
8)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

cale, Ja sam za to da se mi sami lepo dogovorimo i otvorimo temu u "Kaficu" poput teme za Java aplikacije - ako nastavimo svi tamo da postujemo (i kopiramo najvaznije postove iz drugih WM tema) - kada se pojavi dovoljan broj postova tema ce postati lepljiva. Ovako rasuto nikad nece postati lepljiva tema.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

tomas.hokenberi, Jedno veliko ZA od mene! 8)

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

To je to,aplikacije za WM su uglavnom univerzalne za vecinu modela WM aparata bez obzira na proizvodjaca i trebalo bi sve da su u jednoj temi i dok to ne bude tako desava ce se da postovi budu dupli.Za gornji post mi nije palo na pamet da pogledam u delu za Samsung posto je aplikacija univerzalna pa sam nekako logicno gledao u aplikacijama za WM.Trebalo bi neko da prebaci sve u jednu temu pa da ocisti od ovih nasih komentara i da nastavimo da postujemo.Takodje mogu da pomognem sa WM aplikacijama ali moram da pretrazim ceo forum da bi video da li toga vec ima i na kraju krajeva neznam ni gde da odredjenu aplikaciju da stavim kao post.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Fery11, Da iskopiram ja svoje opise app. ovde?
Pošto si ti otorio temu,red je da pitam.
A i mesto joj je nekako najprikladnije.Kakav kafić.Ne vidim smisla da ova tema tamo stoji.
Ako se slažeš,kao i tomas.hokenberi i ostali WM useri,ja bih da to mi postavljamo ovde.
8)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

cale, Ja sam vise za to da otvorimo temu u kaficu - ali ako su ostali za ovu temu ovde mozemo i ovde da nastavimo. Ne zaboravite postoji i treca - starija tema o WM aplikacijama: viewtopic.php?t=14779 koja je pokrenuta pre ove dve.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

rayatz je zasluzan za ovu temu :) a najbolja varijanta je stavljati/premestati sve ovde,samo da i moderatori/admini nemaju nesto protiv ponavlanja u temama.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Nav N Go iGO 8 Europe
SlikaSlikaSlika
GPS Navigation Software for Windows Mobile™ based PDA devices and Smartphones
Map Coverage:
Europe (43 countries, excluding Russia)
Memory Card:
2 GB microSD memory card* (with enclosed miniSD and SD adapters)
Language Support:
Navigation Software: 30 langauges
Voice Guidance: 50 profiles **
Quick Start Guide booklet: 27 langauges
Compatible with:
a wide range of PDAs / Smartphones with QVGA
or VGA touch screen and built-in or connected GPS
receiver
Minimum System Requirements:
• Microsoft® Windows Mobile™ operating system
• 300 MHz processor (400 MHz recommended)
• 64 MB memory (128 MB recommended)
• QVGA or VGA touch screen display
Supported Screen Resolution:
• 320x240 or 240x320
• 240x240 or 320x320 is not supported currently
Update Requirements:
Windows® based PC with Internet connection, DVDROM drive and SD card reader for content update or synchronization.

Change SKIN 3.1.1 Freeware
Slika
Enjoy with Customizable SKINs for Spb Mobile Shell
With this tool you can customize "on the fly" (without soft reset) the look of your mobile phone launcher application, choosing from different basic skins and a from several background alternative images.
Extra options are available to refine the final aspect: menu launcher buttons, analog and digital clocks, weather icons and more.
The plug-ins are continuosly updated, so stay tuned to get the last release.
Supported Resolutions:
[Q] SQ240 (240x240) - QVGA (240x320) - WQVGA (240x400) - SQ320 (320x320)
[V] VGA (480x640) - WVGA (480x800)

Spb Online
Slika
Mobile TV, radio, news, weather, online games and on-device catalog combined in one application with breakthrough usability optimized for smartphones.

Touch Task Manager
Slika
SlikaSlika
This program makes the x-button exit apps instead of minimizing.
Touch Task Manager allows you to open the running applications list with one finger hit. Just click the icon in the right upper corner of the screen!
Also you can easily start Touch Task Manager while working with any application that has the Close button. Just tap on this button and hold it for a second.
Also there’s the way to close all the running applications with one click.

Slika
SlikaSlikaSlika
Voice2Go is a voice control application for Pocket PC that allows you to manage your Pocket PC with voice commands!
Starting and quitting applications,calling contacts,opening system settings,pressing any screen buttons with your voice
and launching macros.

Slika
Spb Phone Suite is a collection of all phone features you missed in Windows Mobile. These are features like profiles, call filtering, missed call notifications, reject and reply with SMS, etc.
Features
* Profiles
* Missed call notifications
* Unread SMS notifications
* Call filtering
* Reject & reply with SMS
* Photo speed dial
* Photos in call log
* Wireless manager
* Automatic profile
* Wireless settings in profiles
* Customizable Today plug-in

LivePVR for Windows Mobile
Slika
Phone call PVR is the personal voice recorder mobile application that provides real time phone call recording using Automatic or Manual capture modes.It allows you to record your mobile phone conversations,either by recording all phone calls automatically,or by recording the next call you make.
Note:Phone call recording will not work on Palm treo 700w and 750v!

Missed Call and SMS Reminder for Windows Mobile
Slika
MissedCallReminder will work on Windows Mobile 5.0 or later and it will make its presence felt from time to time in order to remind you about those missed calls and unread SMS messages.
You will get a vibration alert or you’ll hear a sound predefined or sound that you choce at a certain interval.
Support .mp3 .wav and .wma.
You will be able to choose what action to perform for every different event.

OBEX Inbox
Slika
App. pod -obavezno-

ClearTemp
Slika
Veoma korisna FREE applikacija.

Weather Watcher Mobile v1.0.11 Freeware
Slika
Weather Watcher is your personal Windows mobile weather station. Automatically retrieve the current conditions, hourly forecast, daily forecast, detailed forecast, severe weather alerts (US only) for over 77,000 cities world-wide.
Features:
- Forecasts available for 77,000+ cities world-wide.
- Current weather conditions.
- 46-hour forecast.
- 10-day day/night forecast.
- Severe weather alerts from National Weather Service (US only).
- 18+ weather unit conversion choices.
- Skinned interface/forecasts.
Requirements:
Windows Mobile Pocket PC 2003 / 5 / 6

Youtubeplay
Slika
YouTube Player is YouTube search/player application which featuring full FLV. Bit like the latest CorePlayer.
It allows you to search for videos in a nice friendly Windows Mobile app and then plays the full FLV video (not miniscule MPEG4 versions) with its own player.
The app is written in a mixture of .net and C so you need the .net runtime, v2.
The video player overlay is hacked out of TCPMP and the FLV part is based on FFMPEG.
Requirements:
* Windows Mobile 2003
* Windows Mobile 5.0
* Windows Mobile 6 Professional

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

S2P - Slide to Play
Muzicki plejer,WM5-WM6.1pro,zahteva prethodno instaliran WMedia Player,lep interfejs nalik iphone-u,radi odlicno,bez bagova i potpuno je besplatan.Ako sredite tagove u MP3 fajlovima prikazuje odlicno slike(album art)
Za vise informacija i download za odredjeni model telefona posetite http://www.ac-s2.com/

Slika Slika

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Sprite Backup 6.5.4
Slika
* Full Backup - All your important device data – contacts, sms, applications, settings and much more!
* Supports ALL WM5 & WM6 Devices - Smartphone AND Pocket PC
* Off-device Backup - Sprite Backup allows you to backup to external memory cards
* Exclusive 1step Backup - Trigger a new backup simply by selecting our 1step backup icon.
* NEW Sprite PC Manager - Easy setup & instant data protection from your PC.
* Sprite Explorer - PC Tool for browsing and extracting backup file contents
* Move your data with Recover Mode - Restore to a different device or after a ROM Upgrade
* NEW Support for WM6 Storage Card encryption - Access ALL your data after a hard reset
* Full & Custom Backup and Restore operations - offers complete control
* Self-Extracting Backup Files - Restore backups without re-installing
* Automatic Scheduled Backup - ensures up to date content protection
* Automatic Backup File Management - Optimize storage space used.
8)

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

Vec sam postavio tu aplikaciju......(Sprite Backup,1 strana)

btw,ljudi jel znate Vi sta je 697 megabajta aplikacija !?!?!?!??!!?!??!!? < MNOGO :S :S :S

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

rayatz, samo? pa ja samo za Symbian imam samo 1 GB, i to iskljuchivo onih za koje sam smatrao da su mi potrebne. Preko 85% nisam ni hteo da pocnem da skidam, eventualno ako sam procitao o cemu se radi jer mi iz naziva nije bilo jasno :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

rayatz, E,sad sam video.Sorry!
Molio bih ako neko poseduje link iliti tako nešto za SKTools da mi pošalje na PP :roll:
Ubi se tražeći po net-u :disgust:
Hvala unapred!
8)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

cale proveri PP :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Zaključana tema