K750, diskusija, pitanja i odgovori

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
sale987
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 04:00
Lokacija: Tuzla

Post od sale987 »

zmirko Prije ce biti da je otisao displej, ako je poceo mjesati boje :D
Moji mobovi: >> 1.nokia 3310, 2.Siemens MC60, 3.SE k700i, 4.SE W800i, 5.SE k800i, 6.SE k850 Now

darkovuc
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 18:29

Post od darkovuc »

Da li neko moze da postavi Main,Fs i Custpack za CID49, verzija R1CA021.Probao sam sa strane za flesovanje sony ericsson telefona da skinem Main ali nece da se raspakuje. Unapred Hvala :)

francy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 05. Feb 2009. 22:40
Kontakt:

Post od francy »

imam mali problemcic sa K750i
vec nekoliko dana mi ne stizu izvestaji o dostavljenim porukama(ne za sve,vec samo neke)...bio i u servisu(ubacili nov softver(barem tak kazu))i dalje nista...da li neko imao slican problem?ili mozda zna kako to resiti???

bio bih jako zahvalan(bez izvestaja sam kao slep)

hvala unapred

spasa_90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 07. Feb 2009. 20:22

Post od spasa_90 »

imam problem,koji se javio nedavno....znaci kada udjem u zvuke,nemam vise opciju za pretragu,dakle da npr kucam T i on me prebaci automatski na pesme koje pocinju tim slovom...posto imam mnogo pesama ovo mi zaista predstavlja problem, pa ako neko zna resenje bio bih zahvalan...inace formatirao sam i memorijsku ali nista, ponovo isti problem...

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

francy,a da probas ponovo da iskljucis izvestaje pa da ukljucis?Mozda je glupo resenje,ali mozda se nesto zabagovao telefon.pa nece da stizu izvestaji

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

francy, a mozes i da probas da odradis "Master reset", pa mozda i to resi tvoj problem! :roll: :wink:
Naravno, pre toga sacuvaj sve podatke (slike, muziku, imenik...) na memorijsku karticu, jer ce ti svi podaci biti obrisani sa memorije telefona! :wink:

francy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Čet, 05. Feb 2009. 22:40
Kontakt:

Post od francy »

odradio sam i glavni reset...cak sam na dva dana i iskljucio izvestaje pa ih ponovo ukljucio...i dalje nista:(
N95 8GB + k750i + MP3 4GB + 5800 + SE XperiaPRO ... sta jos fali ? :D :)

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

darkovuc, probaj na rixxon.4shared.com (Password: mobilnisvet)

Što se tiče status report-a, mislim da je problem do operatera a ne do telefona. Meni se isto dešava u poslednje vreme (i nije prvi put, traje po nekoliko dana, onda se popravi, pa za par meseci opet...)
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

qaza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 01. Mar 2009. 21:30

Post od qaza »

da li zna neko kakav je blic Flash MXE-60 blic za k750i?zanima me koliko kosta, kakve slike pravi i da li se isplati da se kupi. hvala unapred

demirovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 18. Jan 2009. 04:44
Lokacija: bihac

Post od demirovic »

Ovako..za pocetak..pozdrav...
Imam slijedeci problem na K750..htio bih sve vratiti na tvornicke postavke..ali s tim da ja nemogu uci u meni jer neznam sigurnosni kod (zaboravio ga)..a to mi trazi cim upalim mobitel
postoji li neka opcija...tj kombinacija sa tipkama da sve vratim na tvornicke postavke..

unaprijed hvala

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Mislim da beše fabrički kod 1234, osim ako ga nisi menjao
Nokia Lumia 630

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

Za sony ericsson bi trebalo da bude 0000 koliko se secam...ako nije menjan code ....probaj 0000, :D :D

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

qaza, odlican je :) Pa pre jedno godinu dana je bio oko 40e, sad koliko je sada i da li se uopste moze uzeti kod nas(verovatno moze na ebay) i naravno da se isplati :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

Da ne otvaram temu.Da vas pitam za iskustva sa programima.Da li je bolji MyPhoneExplorer ili Float's Mobile Agent?Oba su za komunikaciju sa SE telefonima,ali to svi vec znate.Ja koristim MyPhoneExplorer i imam samo reci hvale za njega,ali skoro je poceo nesto da trokira,pa sam presao na Float's,ali mi se ne svidja ni malo.User interface je prekomlikovan za mene.Pa me interesuju vasa iskustva sa ta dva programa

zivacdeset
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 02:07

Post od zivacdeset »

ljudi imam jedan problem :( :p nesto mi ne radi kamera..tj kad pomerim ovaj slajd on udje u kameru i odma izadje.. update-ovao sam telefon al nije uspelo kako da ga flashujem mozda to pomogne :| hvala

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Postoji lepljiva tema gde je rixxon, objasnio kako se flashujes ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

Bolje odnesi u neki servis da ti odrade flash nego da se zezas sa usb-om pitanje je kako ce ti odraditi to..daj tamo desetak evrica i resi problem...i bice sve ok

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

E,ljudi,imam pitanje za poznavaoce,da li mogu da idu HPM-82 slusalice u SE K750i?Uzeo bih te i onda da sam miran,pa me interesuje,posto mi je lik u CT shopu u Delta City-u rekao da ne zna da li ce raditi,a ja vidim da ima onaj Fast Port utikac na kraju kabla za SE telefone?

Molim za pomoc i hvala unapred

uglakofobija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 14. Apr 2009. 20:50

Post od uglakofobija »

zivacdeset, izgleda da ti ne radi okidač za kameru ( odn. puko ti je slajd ). To je čest kvar i zamena tog dela je desetak eura

moonwalker80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 00:07

Post od moonwalker80 »

Ljudi jel zna neko da li je bilo nekih pomaka ili novosti da se k750i koristi kao WEB CAM? Mislim znam da pre nije moglo ali reko mozda je izbacen neki programcic...

Odgovori