wifi za W995

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
dacone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 21. Mar 2008. 03:27

wifi za W995

Post od dacone »

Povezem se na wifi, ali kada ulazim preko browsera pise mi error jer se povezuje na mrezu o2. a ima li neko podesavanje da ne ide na o2 nego wifi?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ako se telefon poveze na WI-FI pre kacenja na net, ne bi trebalo da uopste pali GPRS tj. da koristi taj O2 u tvom slucaju... :wink: :wink: :wink:

dacone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 21. Mar 2008. 03:27

Post od dacone »

evo bas sam ugasio tel. pa upalio... i poveza se na wifi.. u gornjem levom cosku mi je zeleno i kada odem na browser pise mi Error Failed to connect to the Internet... ne znam sta bih jos napisao

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

verovatmo on prepoznaje GPRS konekciju kad ides na net preko browsera... imas na tom desnom gornjem dumicu opciju search pa tu kucaj adresu gde zelis da se kaci... ta ti adresa ostaje pa kasnije neces morati opet da je kucas... :roll: :roll: :roll:

dacone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 21. Mar 2008. 03:27

Post od dacone »

Evo probao sam Search...
pise ovako : Communication error. Try again, turn off WiFi or contact your provider for support.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

gledaj....probaj da obrises sva podesavanja za gprs pa probaj onda...koji browser koristis? probaj operu mini
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

dacone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 21. Mar 2008. 03:27

Post od dacone »

izbrisao sva podesavanja... i koristim operu mini... ne znam da li je potrebno da imam podesavanja sa svoje mreze... ali ne bi trebala, sta ce mi ako ulazim preko wifi.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

to ti je do WI-FI... tako i meni po nekad u stanu izbacuje ali probam vise puta... naravno, trebalo bi da se to desava ne tako cesto... :wink: :wink: :wink:

dacone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 21. Mar 2008. 03:27

Post od dacone »

pa meni nije to cesto.... to je meni tako stalno na ovom tel. i pored sebe imam i n95 pa radi normalno internet preko wifi

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

evo ja imam W995 i kucni WI-fi i imam problema ponekad izbaci to sto si ti napisao ali posle dva-tri pokusaja konektuje se normalno... nema to veze sa GPRS i bilo kakvim podesavanjima...

Zaključana tema