HTC Desire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
zlivan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:06

Post od zlivan »

Je l' ti uradi Force Close? Da ti nije telefon još uvek ukopčan preko kabla u mass storage modu?

I još jednom zbog 100chr limita:
Je l' ti uradi Force Close? Da ti nije telefon još uvek ukopčan preko kabla u mass storage modu?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

zlivan, sada sam opet reflasshovao font preko recoverya pa sam instalirao font changer i usao u njega bez problema pa sam premestio fontove na mmc,tj u programu sam stiklirao tu opciju i izasao iz app i ponovo sam usao bez problema.Fontove koje sam skinuo sa neta sam kopirao u folder .fontchanger na mmc i cim pokusao da udjem u app font changer ne da mi da udjem i izbaci mi info Sory! The application Font Changer (process com,mbella.fontchanger) has stopped unexpectedly.Please tru again.Force close.Nisam uopste kacio tel preko uasba na komp kada sam ubacivao fontove u onaj folder .fontchanger na mmc
Note IV N9100 dual

zlivan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:06

Post od zlivan »

Uf, to ne bi smelo da se dešava... Uvek je teško ovako na daljinu i bez dovoljno informacija provaliti gde je zapravo problem.

Ajde ovako, probaj prvo da obrišeš sve fontove iz tog foldera koje si naknadno dodao. Ako posle toga proradi font changer, znaš da je od tih fontova.
Drugo, probaj da imena fajlova počinju velikim slovom. Treće, fontovi moraju biti true type. Četvrto, možda moraš da imaš po dva fajla za svaki font, jedan regular, drugi bold. Eto, vidi šta od ovoga možda može da pomogne :)
Ima sličnih problema na xda, baš zbog naknadnih fontova.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Izbrisao sam sve fontove iz foldera .fontchanger i sada mogu da udjem u app font changer.Fontovi koje sam ubacivao su pocinjali velikim slovom i za savki font sam imao duplikat kome sam dodao -Bold.Probao sam da ubacim nekoliko mojih fontova i da pocinju velikim,a i malim slovom i opet mi se javlja ona greska.da li mozes da mi posaljes ili na email ili da mi uploadujes negde nekoliko tvojih fontova koje ti imas jer me interesuje da li ce raditi sa njima?Ili da mi das sajt gde si ih skinuo
Note IV N9100 dual

zlivan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:06

Post od zlivan »

Ja sam koristio samo onaj paket od tridesetak fontova što je došao uz Font Changer, al ajde baš ću da probam da ubacim neki svoj da vidim da li radi.

Paket fontova možeš da nađeš ovde. To je ovaj FontChanger_update_full_v1.2.zip.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Tu sam i ja skinuo taj paket fontova.ok,javi mi da li kod tebe rade naknadno ubaceni fontovi.Kod mene su radili naknadno ubaceni fontovi na prethodnoj verziji Lee DrOiD-a,ali na ovoj novoj od starta imam problem sa njima
Note IV N9100 dual

zlivan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:06

Post od zlivan »

Evo baš gledam i rade, neki totalno egzotični fontovi i ćirilice ;) Možda rom nije dobar, meni radi na 2.2, ove kasnije abcd verzije nisam ni hteo da skidam i instaliram.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Mini je radio malopre jedan font,ali bez onog dodatnog sa poduzetkom bold.Reci mi sammo gde si skidao te fontove da ih ja isprobam i da li si pravio dodatni font sa dodatkom Bold?
Note IV N9100 dual

zlivan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:06

Post od zlivan »

Ma vuče mi se po hardu gomila fontova, nisam ništa skidao. Samo sam iskopirao u onaj folder i rade.
Aj možda upakujem pa okačim negde sve te fontove, al kad svane, nešto mi se ne da sad :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ok,kada budes mogao uploaduj neke od tih fontova da ih probam .
Note IV N9100 dual

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »


toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Sada mi radi font changer.Izgleda da mi na nekom fontu koji sam ubacivao u folder .fontchanger nije bio napravljen razmak izmedju - i Bold pa je to pravilo probleme
Note IV N9100 dual

petar17
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pet, 17. Sep 2010. 15:19
Lokacija: Beograd

Post od petar17 »

ljudi, ako nije problem mali off,
zna li neko koliko kosta prepaid kartica sa minimalnim iznosom kredita u HR..?
Ako ne moze da se pise javno, posaljite mi PM...

pretrazih ceo forum i nenadjoh odgovor,...

Hvala puno!

Pozdrav! 8)

cvrle_bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 17. Feb 2006. 16:46

Post od cvrle_bg »

Koji program je dobar za backup telefona? Ja sam skinuo HTC Sync, sa zvanicnog sajta, ali ne znam da li je dovoljan. Hocu da imam backup svih podataka u slucaju instalacije neke lose aplikacije ili update-a.

Kako vam radi GPS, koliko mu treba da se poveze sa satelitima? Da li postoji neki drugi program za obradu Office dokumenata, osim onog Doc 2 go ili kako se vec zove? Cuo sam da nije free, a da moze da se krekuje, ali se plasim da ne zeznem tel skidanjem takvih aplikacija.

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Ako nije problem neka neko posalje link za download Motonava i mapa za Srbiju preko pp.
Hvala unapred.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Pricao sam vam vec da mi se,ni sam ne znam kako u weather-u ojavio naziv mog sela i to je sve tako funkcionisalo dok niisam uradio update rom-a i sada niakko to ne uspevam.Samo mi pise Central Serbia.Da li neko zna kako mogu da namestim da mi se ponovo u weather pojavi naziv sela gde se nalazim ili naziv bilo kog mesta gde se budem nalazio?
Note IV N9100 dual

cvrle_bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 17. Feb 2006. 16:46

Post od cvrle_bg »

@toda81
A jesi probao da dodas novo mesto, ukucas u pretragu te aplikacije i da nadjes i postavis?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

cvrle_bg, pokusao sam,ali uopste ne prepoznaje ni jedno selo.Samo desetak gradova u srbiji su na taj nacin dostupni kada je pretraga u pitanju.Mora da postoji neki nacin da to odradim,ali ne mogu da se setim kako sam to prosli put uspeo da uradim.Doduse to sam sigurno nesvesno uradio,ali kako,to je vec problem
Note IV N9100 dual

cvrle_bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 17. Feb 2006. 16:46

Post od cvrle_bg »

A da to nema veze sa onim celijama, ne znam kako da ti objasnim, na starijim telefonima ima opcija da ti pise u kom si delu grada, nalazi se u podesavanjima poruka. Mozda on na osnovu tog podatka podesava prognozu. Ja sam u Zemunu i tako mi i pise, ne pise mi Beograd.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Da znas da je moguce da to ima veze,ali ja se ubih da nadjem tu opciju i nikako ne uspevam da je nadjem.Da li zna neko ko ima desire gde se ukljucuje ta opcija?
Note IV N9100 dual

Odgovori