W20i Zylo

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

W20i Zylo

Post od araphel »

Koliko vidim nema teme o ovom simpatičnom telefončetu, pa rekoh da otvorim.

Evo, prvo pitanje koje bih ja imao je na koji način omogućavam funkcionisanje flash tema? Jasno mi je da skinem temu koju instaliram, i odgovarajući .swf fajl, koji treba negde da stavim, na memoriji telefona, ali gde i kako?

Takođe, ako ima još nekoga ko je telefon dobio bez facebook i Twitter widgeta, a uspeo da ih nabaci, molio bih da podeli to iskustvo 8)

Pozz

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

koliko se ja secam, imao sam skoro sve SE telefone, kada se nadje zeljena tema, jednostvno se ubaci u folder themes i sve ostalo je na samom telefonu da ''odradi''...
sto se tice tih widgeta, mislim da SE telefoni imaju odredjeno ogranicenje po tom pitanju jer imaju mogucnost postavljanja samo odredjenih widgeta koje sam SE odredjuje... :wink: :wink: :wink:

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ne. Ako zeliš da instaliraš temu sa fleš menijem, moraš da ubaciš .swf fajl, koji ide uz temu, pomoću odgovarajućeg programa. Odavno nisam radio, ali bi trebalo da se radi sa "A2 uploader-om".

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

mezzano, e, mislim da je tako nješto u pitanju. Samo što pojma nemam gde ide taj swf fajl, tojest gde se tačno ubacuje.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

mislim da ne postoji poseban folder za tako nesto i da sve ide u themes... :wink:

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

luca, mislim da gresis. :)
araphel, obicno su te teme u .zip ili .rar fajlu, gde su zapakovani .thm i .swf fajlovi. Znao sam puno sajtova sa takvim temama, ali odavno nemam SE, pa sam zaboravio. Jedan od boljih, koga se secam, je eseth.net tamo imas bas dosta kvalitetnih tema za SE (a i za ostale modele telefona). Pogledaj tamo, a ima dosta stvari i na njihovom forumu.
I tamo mi je isti nick kao i ovde, pa pogledaj moje nekadasnje radove, ako te ne mrzi :wink:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

mezzano, baciću ok, hvala :wink:

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

.swf ide u tpa/preset/system/desktop/flash, dok se .thm klasično prebaci u teme, za ubacivanje .swf fajla potreban je neki program koji omogućuje pristup internom fajlsistemu telefona (npr novi SE flash plugin za FAR manager).
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

pa vrlo je moguce da si u pravu... dugo nisam imao SE a ovi novi se malo i razlikuju od prethodnih u softveru... inace, ja sam koristio sajt za teme i sve ostalo - lasyk.com

Odgovori