divx-avi

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
6Pack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 16:15

divx-avi

Post od 6Pack »

uspeo sam preko virtual dub-a,da kompresujem par filmova i spotova i mislim da sam pravilno uradio,sada me zanima posto sam kupio card reader,i preko njega planiram da skoro sve prebacujem ,da li ce telefon automatski procitati taj video fajl u recimo real one,ili moram jos nesto da instaliram.slike poznaje odmah i otvara ih u velicini ekrana(nokija 3650)
p.s.pitanje za moderatore?da li je neko ljut na mene posto mi par pitanja nisu izasli....
vec par meseci redovni posetilac
pozdrav

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nije niko ljut na tebe, izgleda da se nešto čudno dešava sa forumom, još neki su se žalili, to će već Milan odgonetnuti.

A filmove koje si pakovao iskopiraj na mmc, u neki folder koji ćeš sam kreirati, ali nećeš moći da ih gledaš u Real One playeru, osim ako nisi pakovao u Real formatu (kao što nisi). Treba ti Smart Movie, kao što sam pisao, a on ima mogućnost da iskenira ceo mob i da pokaže sve što nađe, od formata koje on podržava. Ta opcija se nalazi pod "browse files" - menu - rescan file system. Isto je i sa UltraMP3 playerom, dakle gde god da su fajlovi, naći će ih sam. :wink: :mrgreen:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

E vala baš tako(uf što volim to da kažem). :D

Pogledaj gore, Miskoni ima celi post o tome šta i kako sa filmovima... Ja koristim jedan drugi program, ali to nešto baš i ne dotiče temu, jer se radi o UIQ platformi... :P
U susret novim izazovima...

Odgovori