6630 problemi

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
bota
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 10. Mar 2006. 21:02
Lokacija: uzice

Post od bota »

da li mi se mozda to pojavljuje jer nemam dovoljno kredita na rachunu?Izvinjavam se ako je zbog toga :oops:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

hm..... mozda zbog kredita, a mozda jednostavno nemas GPRS domet?! ...

pozdrav

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

A jel ti palo na pamet da mozda nemas ukljucen gprs za tvoju karticu cim dobijas"not available"poruku a nisi u prethodnim postovima napisao jesi li zvao korisnicki servis da ti ukljuce!?
Pozdrav 8)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Lomnica_city, e pa da ..... i to je moguce 8)


pozdrav

bota
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 10. Mar 2006. 21:02
Lokacija: uzice

Post od bota »

e hvala vam na pomoci,inace da zvao sam mobtel i aktivirao sam gprs ali nije mogao da se konektuje verovatno zbog mob trenutnog stanja na racunu,no to vece sam uspeo da navucem virus i morao sam da resetujem fon srecom nasao sam odgovore na drugoj temi.Komplikovani su ovi smart fonovi ali kontam da treba malo vremena da se skapiram ja sa njim. :roll:
da li neko moze da postavi neke linkove za neke sajtove sa kojih se mogu skinuti melodije i tako te zezancije za dz?
poz i hvala svima

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

gomilu bespaltnih midi melodija imas na http://www.myk500.lasyk.net/
sajt je posvecen SE telefonima, tako da wallpaper-i, teme i ostalo nisu upotrebljivi ali je izbor melodija ogroman

pozdrav

p.s. mada postoje i myk700, myk750... sajtovi, tako da Wallp. mogu da se iskoriste ...

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Par puta, s vremena na vreme mi se desi da mi pise na telefonu "Memory full", a memorija mi uopste nije puna. Zatim kada udjem u meni ne reaguje mi taster "Options" i moram restartovati telefon. Da li zna neko sta je u pitanju?

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Mozda ti je puna interna memorija... Takodje proveri settigse za memory in use...

Ako nista, soft format ce ti pomoci.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

gallee, pa jedino da se raspitas koji servis ima najnoviju verziju softvera za 6630...a ovde na sajtu mozes proveriti koja je najnovija...Sam to neces moci da uradis...potrebna bi ti bila dosta skupa oprema ...... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Barba
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 23. Apr 2006. 20:07

Post od Barba »

Kako da prenesem video clip sa comp-a na mob?
Preko Nokia PC suite ne moze?..
Pozdrav!

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Kako ne moze? Moze.Daj malo podataka u cemu je problem...
  • _______________
    Izmenio akki, nepotreban citat.

Barba
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 23. Apr 2006. 20:07

Post od Barba »

Pa..
Imam instaliran pc suite 6.6.16.
Ne znam kojim programom da prenesem video fajl na mob.
Znaci imam transfer music,view multimedia(samo player),create wallpapers...,ali za video transfer nemam nista,..ili je najverovatnije da nemam pojma kako da iskoristim to sto imam..:-))
Molim za pomoc!
Hvala!

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Poslala sam ti na pp objasnjenje postupno kako to da uradis kao sto si i trazio, ako ima nejasnoca, pitaj...
Pozdrav!

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Kad je tema problemi onda,
da li se nekom desava kada udje u meni i selektije Options da u listi koju dobije nema stavku Memory details , tj. nemoze da vidi ni memoriju fona ni kartice. Ovo se desavalo sa fabrickom 64mb i kada ubacim 256mb isto a telefon ucitava programe koji su instalirani na karticama i ostale fajlove i radi sa njima? U pitanju je 6630 i V 5.03.08.
Isto mi se desavalo i na 6680 a posle nekog vremena pocela da brljavi,problem sa resavao *#7370# i formato kartice.
Da li ima jos neko iskustva i neko drugo resenje?

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

6630 app, ja lisno nisam sigurna kako sam razumela tvoje pitanje, malo je konfuzno... Ali ako mislis na to da ne mozes da vidis memory details kada udjes u meni i selektujes Options, tu si u pravu, to mozes da vidis na drugi nacin, recimo udjes u media pa u options pa tu imas memory details....

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Menu->Options i dobijas listu koja pocinje Open,List view,Move,Move to folder,New folder,App. downloads i sledeca stavka treba da bude Memory details koja kod mene ne postoji,nastavlja se Help i Exit.
Menu->Organiser->Memory i tu mogu da vidim svoju memorisku a na predhodni nacin ne. :wacko:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

stefm napisao:Imam problem pri otvaranju Video editora i kod listanja u Manageru aplikacija. Kada selektujem Video editor, cim se program otvori, natren mogu da se vide video klipovi i telefon odmah zatvori program. A kada listam u Manageru, sam se zatvori. Zna li neko u cemu je problem kod ova dva problema?
Dexter napisao:I meni se deshava da Otvorim Video editor i posle 3-4 sec sam se zatvori ako nisam selektovao neki fajl,al batalio sam ga,ni ne otvaram ga tako da..
pošto sam i ja imao isti problem, koji je izgleda čest na ovom fonu, našao sam rešenje pa možda nekome može biti od koristi:
dakle, problem se manifestovao tako što se Video Editor na 6630 zatvori sam od sebe posle 1-2 sec ........ ukoliko se selektuje fajl pre toga, normalno ga otvori i može da se edituje (s tim što je nemoguće izabrati bilo koji osim prvog ili drugog za tako kratko vreme) .... po povratku u galeriju samog programa, isti se automatski gasi .... kada sam fon uključio bez kartice, program se nije zatvarao, ali nije bilo ničeg u galeriji jer su mi svi video klipovi na kartici - po vraćanju kartice vraćao se i problem ... onda sam preimenovao folder "videos" na kartici u "videos1" i kreirao novi "videos" folder sa samo jednim filmom u njemu i program je radio! ... znači problem je u tome što se program zaglupi od velikog broja fajlova, verovatno zato što pokuša da učita sve thumbnail-ove odjednom...

rešenje: video fajlove držite (i prebacujte snimljene) u neki drugi folder, a u "videos" folderu držite samo one koje želite da obradite u tom trenutku i ne bi trebalo da bude problema...

pozdrav...

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

imam mali problem kod pregledanja video klipova iz galerije,nesto je slicno kao u predhodnim postovima.Nisam se udubljivao u problem pa ako je neko imao slicnih iskustava neka pomogne ako ima resenje!
Dakle ovako:kad udjem u galeriju/video clip i pokusam da otvorim video pojavi mi se zelena kocka uokvirena crnim i u njoj pise Helix i posle sekund prozor u kojem pise general error
0x80040017.
Jedina mogucnost da pogledam video klip je da otvorim realplayer i preko njega da pronadjem video,ni jedan drugi plejer ne otvara vec pokazuje istu gresku!
Ako neko zna u cemu je problem neka javi,nije veliki problem samo je malo iritirajuce :angry:
pozzz..

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Imam problem, ne mogu da izbrisem folder iz menija. Selektujem ga i pritisnem delete, ali telefon samo izadje iz menija i kada ponovo udje folder je i dalje tu. Zna li neko u cemu je problem?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ne izbaci ti nikakvu poruku da ne moze da ga obrishe?! Jel imash josh neshto u tom folderu?

Odgovori