Mobile TV u Srbiji

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Lobachewsky »

acamatic, ja se nadam da taj stari mobile tv nece ukidati zbog ove nove aplikacije.
acamatic napisao:I ta aplikacija nema toliko a ni približno programa kao što ima D3GO..
Da bar ova nova mtsTV GO aplikacija ima IPTV ponudu, a mobile tv iz mts net centra nek ostave besplatno za sve.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Drakenzen »

Koristim nekih pola meseca d3go i imam samo reci hvale za ovu aplikaciju, em sto imas sve programe em sto je kvalitet programa fenomenalan!

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Pinocio »

toda81 napisao: D3GO je odlicno odradjena app i mogu da se gledaju svi kanali
Postoji li kakav nacin da se dobije slika tog D3GO paketa na tabletu,ukoliko nisi korisnik SBBa? Mislim,da ti neko od vec postojecih korisnika da sifru ili sta je vec potrebno?Koliko se taj D3GO uopste naplacuje postojecim korisnicima? Pitam sve ovo,jer u mom mestu nema mogucnosti prikljucka na SBB uopste

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Azimuth »

Pinocio, ne bi smelo, ali ako imas nekoga ko ima D3Go onda moze da ti da njegovo korisnicko ime i sifru pa da i ti koristis. Mislim da za D3Go vazi isto kao i za HBOGo, da se moze na 5 uredjaja (telefona/tableta/racunara) instalirati i koristiti.
Da sve bude jos zanimljivije, postoji i opcija da se pusti preko chromecast-a direktno na tv.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Drakenzen »

D3go radi na 3 uredjaja.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Azimuth »

Eto, onda moja greska. HBO provereno ide na 5 :wink:

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od acamatic »

Lobachewsky napisao:
Da bar ova nova mtsTV GO aplikacija ima IPTV ponudu, a mobile tv iz mts net centra nek ostave besplatno za sve.
Poptisujem ovo!
Realno bio bi red da tako nešto urade i oni za svoje korisnike, e sad da li će to stvarno sprovesti u delo ili je to samo naše nadanje, videćemo na kraju..

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Pinocio »

Azimuth napisao:Pinocio, ne bi smelo, ali ako imas nekoga ko ima D3Go onda moze da ti da njegovo korisnicko ime i sifru pa da i ti koristis.
Pa na to sam i mislio,ali ne znam postoje li ljudi koji u praksi to i rade?Jer koliko sam cuo,nije u pitanju samo sifra,nego s uredjaj mora i verifikovati u bazi kod njih. Da li neko od forumasa uopste koristi D3GO na takav nacin? I jos jedno pitanje,da li je moguce postati SBB korisnik u mestu gde nema njihove poslovnice? Mislim,oni koriste instalacije Telekoma ili sopstvene?Ako su kod Telekoma "na kiriji" onda mi realno deluje da mogu da mi salju signal i tamo gde ih "nema"

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od toda81 »

D3go moze samo na 3 uredjaja. Bilo bi super sa moze na 5. Ja sam jedan nalog dao bratu i koristi ga on na kompu, a ostala 2 koristim ja na kompu i telefonu. Logovanjem svoj nalog na sbb-ovom sajtu imas mogucnost da brises pojedine uredjaje i kada npr obrises neki od uredjaja mora da prodje 24h da bi umesto njega mogao da se nakaci neki drugi uredjaj na d3go aplikaciju tipa drugi komp ili telefon. Ja sam prezadovoljan, ali bi mi super bilo da moze 4 uredjaja da se nakace
Note IV N9100 dual

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Pinocio »

toda koliko se to placa dodatno? da ponudim nekom da mu ja placam sva 3 uredjaja,a koristim samo jedan :roll:

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od toda81 »

Ja na svom paketu imam to besplatno. Tako sam dobio kada sam potpisao ugovor. Koji paket imas?
Note IV N9100 dual

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Drakenzen »

Toda, jedna mi stvar nije jasna. Koristio sam d3go na svom telefonu i na drigom kompu, ne znam ni sam zadto sam ga aktivirao na kompu koji najvise koristim, valjda da iporedim sliku na d3i i d3go na istom tv-u. Posto sam odlucio da poklonim jedan slot drigari kako bi mogao da gleda voljeni mu Liverpool interesuje me kad moze on da aktovira kod sebe d3go sa mojim nalogom ako sam ja u 19h zatraxio da mi deaktivoraju jedan uredjaj, odnosno komp

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Pinocio »

toda81 napisao:Koji paket imas?
Nemam uopste mogucnost da koristim SBB,korisnik sam BOX 4 paketa,pa zato i pitam ovu varijantu,da bih imao i SPORT KLUB

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od toda81 »

Drakenzen, danli si na sajtu deaktivirao jedan tvoj uredjaj ili kako si deaktivirao? Ako si na sajtu onda mora da prodje 24h da bi drug mogao da se loguje sa njegovim uredjajem. Ne znam da li moze da se nazove sbb korisnicki servis i da ti oni deaktiviraju.

Pinocio, sigurno mozes da nadjes nekog ko ima sbb i ne koristi uopste d3go uslugu
Note IV N9100 dual

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Drakenzen »

Preko sajta sam to odradio

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od toda81 »

Onda treba 24h da bi mogao da koristi na svom uredjaju, mada slobodno moze i malo pre da proba jer su mozda i pre deaktivirali taj tvoj uredjaj
Note IV N9100 dual

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Pinocio »

toda81 napisao: Pinocio, sigurno mozes da nadjes nekog ko ima sbb i ne koristi uopste d3go uslugu
Pa zato te i pitam,placa li se ta usluga dodatno? Jer ako ej neko dodatno placa,ne verujem da je ne koristi.A druga stvar,morao bih naci nekoga izvan svog grada.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od toda81 »

Ja nista ne placam dodatno. Zavisi od paketa koji koriste. Na ovim novim paketima je aktivna ta usluga
Note IV N9100 dual

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od Pinocio »

Pa imas li viska za jedan uredjaj? 8)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Mobile TV u Srbiji

Post od toda81 »

Jbg, na zalost nemam. Malo su mi i ova tri jer imam desctop u stanu na kom obavezno moram da imam aktivan jedan nalog da bih ja mogao da gledam nesto kada zena gleda tv, drugi sam dao bratu, a treci koristim po potrebni ili na telefonu ili na laptopu kada negde odem i zato bi mi dobro dosao jos jedan da se ne zezam sa deaktiviranjem, a doduse ne bi mi bio dovoljan ni jos jedan jer mi treba i za suprugin telefon. Meni realno treba 5 komada. Moracu da odem da pitam da li mogu da doplatim za jos par uredjaja ili je moguce samo na 3
Note IV N9100 dual

Odgovori