Galaxy A3 2016 (A310F) Firmware

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Solarstone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 26. Sep 2016. 14:41
:: Samsung Galaxy J5

Galaxy A3 2016 (A310F) Firmware

Post od Solarstone »

Pozdrav svima...imam galaxy a3 2016 (sm-a310f), trenutno firmware na njemu je italijanski vodafone, csc kod je OMN..telefon je otkljucan, nema nikakav bloatware, regularno ga koristim. Hteo bh da instaliram preko odina stock rom, DBT ili BTU firmware, iz razloga sto uglavnom ova dva regionalna roma medju prvima dobijaju update, a i u telefonu imam vodafone start aplikaciju koju ovako ne mogu da obrisem, sem ako ne rootujem telefon.

http://oi67.tinypic.com/fwhcf6.jpg

Poznata mi je procedura flesovanja roma, samo me interesuje da li mogu da ubacim DBT stock rom bez posledica..ili sam ogranicen striktno na italijanski ITV stock rom?

I ako moze, da li potrebno da se stiklira i opcija re-partiton u odinu, da bude cista instalacija?

Hvala unapred

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Galaxy A3 2016 (A310F) Firmware

Post od Azimuth »

Particionisanje ne diraš. Možeš bilo koji rom za bilo koju zemlju/region da skineš sve dok je bas za taj model koji imaš.
Što se procedure tiče, imaš ovde u ovom delu foruma "lepljivu" temu pa pogledaj šta je napisano. Takođe, na dnu te teme imaš i linkove ili način kako da najbrže skineš rom.

Solarstone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 26. Sep 2016. 14:41
:: Samsung Galaxy J5

Re: Galaxy A3 2016 (A310F) Firmware

Post od Solarstone »

Hvala na brzom odgovoru :)

Procitao sam u medjuvremenu i temu koju spominjes, a rom sam vec skinuo.

Odgovori