iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od dachakragujevac80 »

Poceli pre-orderi kod operatera!


Sent from my iPhone using Tapatalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od yocasylver »

Traze li hipoteku od stan ?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od znemanja »

Jel' beše danas počinje prodaja u iStyle-u?

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od dachakragujevac80 »

Danas pocinje prodaja kod svih ovlascenih uvoznika


Sent from my iPhone using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od znemanja »

Skoknuo sam do iStyle-a da pogledam novo Apple čedo :) Ma koliko "ringle" izgledale ružno na slikama, uživo to uopšte nije loše. iP 11 Pro Max izgleda odlično, mat pozadina je uživo dosta bolja nego na slikama, i otisci prstiju se gotvo i ne primećuju. Začuđujuće, ali ekran je na max osvetljenju svetliji od S10 Plus. Uređaj je dosta težak (11 Pro Max), ali odaje utisak kvalitetnog uređaja, u ruci deluje bolje od S10 Plus. Naravno, prednju stranu kvari nocth koji očajno izgleda i bezeli (ivice) oko ekrana koje su osetno veće nego na S10 Plus.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Green »

Klasicna youtuberska patka. Ruzno ovo, ruzno ono, a uzivo i nije tako lose. Meni od samog pocetka glasina i rendera to uopste nije izgledalo lose. Lose je kad svi teraju isti fazon.
Juce kolega s posla nabavio 11 Pro Max. Ono, iPhone ko iPhone, nista posebno za dodati, jedino notch oduzeti. Predlozih mu da prebaci na dark mode, a on ce meni "wtf is that?" :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

Green napisao: Predlozih mu da prebaci na dark mode, a on ce meni "wtf is that?" :D
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Pa, da - prosečan kupac telefona bilo koje marke, ne samo Ajfona. [emoji3526]
Juče me stariji kolega s posla (oko 60 godina) pita da mu pokažem kako da snima telefonom audio-zapise, ja ga pitam je li skinuo aplikaciju za diktafon, a on me gleda tipa Zar to nema već u telefonu i Kako se skidaju te aplikacije? - ne zna za šta mu služi ikonica za GP. Računam da je slično i sa mnogim ljudima van Srbije.

Nego, ima li gde u Delti da se vide novi Ajfoni? Mrzi me da idem do Ušća. [emoji1]

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Green »

Evindzer napisao:ne zna za šta mu služi ikonica za GP. Računam da je slično i sa mnogim ljudima van Srbije.
Isto je to svuda. Jedan drugi kolega, pre nepar meseci, vidi da skidam nesto s Play Store. Pita me sta to radim, reko' nista, skidam neke icon packs. Potpuno ista reakcija, "wtf is that"? :D

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od dachakragujevac80 »

Jednostavno neke ljude ne interesuje na telefonu nista,osim da zove,salje poruke i eventualno malo neta i slikanja.
Ja kd vidim mojoj zeni pocetni ekran i aplikacioni meni (gde joj je sve u dva foldera) dodje mi da placem [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

dachakragujevac80 napisao: Ja kd vidim mojoj zeni pocetni ekran i aplikacioni meni (gde joj je sve u dva foldera) dodje mi da placem [emoji23]
Bar je sve ubacila u dva foldera, većina ljudi oko mene drži 10-20 aplikacija razbacanih na 3-4 početna ekrana, i tako koristi telefon. Od toga bih čupao kosu s glave - da imam kosu. [emoji1787]

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od ~Arkan~ »

Čupaj brate, ostala mi navika sa 6s-a pa kad se vratio na Android i ovde počeo da furam.[emoji23]SlikaSlika

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

^ Auh, pa ovo je stvarno za čupanje. [emoji12][emoji1787]
Mada, neko ima istu reakciju i na moj početni ekran, tako da je sve u redu. [emoji1]

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od somi92 »

Haha mene mrzi da sredim ikonice, a navikao vec gde se sve nalazi, pocetna strana ista kao kad sam kupio fon, nove aplikacije se samo nastavljaju redom na drugim stranama... [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od blackwhite »

Konacno juce videh iphone 11pro... u onoj zlatnoj bolji ...od napred sve isto,a pozadi ...kamera...moram reci,jos ruznije uzivo nego sto je na slikama... :uhuh: ...
Ostalo ,sto se na oko da primetiti,isto kao i predhodni X-XS...nisam se puno nesto zabavljao njime,vise me je interesovalo to kako izgledaju te kamere ...i realno,razocaravajuce ...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Green »

I da ima najbolji dizajn svih vremena, koliko cesto gledas poledjinu telefona. Ko kad bi zamerio dizajn djona na patikama.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

Ja zameram dizajn đona ako mi nije po volji. [emoji39]
Istina, tada retko okrenem patiku da gledam đon, jer je ružan. [emoji2957][emoji1787][emoji1787]
Estetika je subjektivan pojam, ali mislim da se većina slaže da su leđa ovogodišnjih Ajfona ružnija od ranijih. Naravno, to im neće zasmetati pri prodaji. [emoji4]

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od dachakragujevac80 »

Kako kome,mene su eto recimo,bas ta “ledja” privukla (uz naravno jos neke “sitnice” [emoji16])da se nakon nekoliko godina opet vratim na Apple


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

^ Upravo tako, nekom se sviđaju, nekom ne, i meni je to normalno. Na kraju krajeva, kupio si telefon jer se tebi sviđa, a ne da bi se sviđao forumlijama. [emoji6]
Nego, daj neke utiske i poređenja sa Andriodom, kad stigneš. [emoji3526]

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Green »

Daleko je to od "ruznog". Ono sto jeste ruzno, kada se govori o kamerama, je onaj djubar sa citavih 16 kamera na poledjini. Za tu budalastinu treba imati stomak...

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od dachakragujevac80 »

Pa poredjenje IOS-a i Androida je,po mom misljenju nemoguce,jer su to totalno dva razlicita sveta. Svaki je dobar u necemu,u necemu los...ista stvar kao i sa izgledom,kako se kome sta svidja. Ja sam se,npr, navikao na oba sistema i podjednako mi se svidjaju,tako da problema sa tim nemam. Primera radi,mnogi ne vole ios jer (jedino ako je jailbreakovan) ne mozes da menjas pocetni ekran. Meni se to bas svidja,jer i na androidu (a naročito sa Samsungovim OS) nisam menjao stock pokretace. Jednostavno volim “fabriku” [emoji16]. Najveca mana Iphonea do sada je bila baterija,ali sa ovim modelom,ne da nije mana,nego je postala i prednost. Ja jos nisam imao Android da je mogao ovoliko (sa mojim nacinom koriscenja) da cepa bateriju. Prosto je fantazija. Note 9 sam morao za ovo isto vreme bar dvaput da punim. Kamera je oduvek bila sam vrh trenutne promene,tako da i ova nije izneverila. Kvalitet izrade bez premca u svetu telefona. Mozda ne vredi 1250 evra koliko sam ga platio,ali sigurno zasluzuje sam vrh cenovnog ranga u svetu telefona. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori