Veci font za Symbian telefone ?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
schonne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 31. Jan 2006. 14:39

Veci font za Symbian telefone ?

Post od schonne »

Da li postoji mogucnost povecanja fonta kod Symbian telefona u meniju, sms-u? Konkretno me interesuje za n73, n80, i serija 62..?

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

Postoji da se postavi drugi a samim tim i veci font ako te interesuje kako pisi na pp. :wink: moram stvarno duze recince da pisem poceo sam k'o Hemingvej

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

U najkracim crtama bi bilo ovako:
Potreban ti je card reader gde moras kreirati poseban folder na memorijskoj kartici sa nazivom fonts u resource folderu i tu iskopirati fontove koje si skinuo.Restartuj telefon i trebalo bi da proradi.
Ovo uradi samo na karticu sa card reader-om,ne prebacuj u memoriju telefona,jer ces ga morati formatirati ako neces vise da koristis taj novi font.

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Green , ti zigleda nisi cuo za app fontremover.sis, ta app radi na s60 v2...

:oops: moja greska izvinjavam se , pozdrav
Poslednja izmena od bela u Sub, 03. Feb 2007. 22:00, izmenjeno 1 put ukupno.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ali bela...taj program ne radi i na s60 v3...a za njih je schonne, i pitao...pročitaj ponovo prvi post...Ni sami fajlovi tj. fontovi kao i njihovo postavljanje, nije isto na s60 v2 i na v3...tako da ni uklanjanje ne ide na isti način...čak kažu da, ukoliko instaliraš neki font i posle hoćeš da ga ukloniš, pomaže ti jedino format telefona... :roll: :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori