Pitanje za TELEKOM + (N95)

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Milos!1!
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 21. Feb 2007. 10:55

Post od Milos!1! »

Brate ako ti toliki problem pravi tastatura,skini je i ofarbaj u crno pa natenane pisi sam brojeve! :lol: :D :lol: salim se,naravbo...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa dobro, klincu su roditelji dobrostojeci, sta sad? Ja se svog 14. rodjendana secam po tome da sam dobio jednu trenerku (davne 1991. godine) Moji roditelji su mi pomogli samo kad sam kupovao svoj prvi mobilni (5110) tako sto su mi dali 50 marki za njega, ostalih 200 sam ja puk'o. Nadalje sam sve telefone ja kupio od svojih para.
No da se vrnemo na temu, ne sekiraj se oko fona, navici ces se za koji dan i neces vishe ni primecivati te znake, veruj mi na rec. Covekov mozak je pravo cudo kako uspe da skotomizira (iskljuchi) sve sto mu nije bitno. Sto se ovih programa i baza koje si pomenuo tiche, ne bih ti znao pomoci, ali kao sto bi mnogi ovde rekli LET GOOGLE BE YOUR FRIEND!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

pitam se pitam da li je ovo jos jedna tema u stilu:
ljudi kupio sam nokiu n95 i faca sam :lol:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

....i imam 14.god,a vi ga nemate nja nja nja nja :lol:
Lobachewsky,kazes promenio se zivotni standard,pa evo ja za ove 2 god od kako je proslo od 14. rodjendana ne znam nikog da je dobio takav poklon cak ni za 18. rodjendan.Ovo su samo pojedinci,vidis kako lepo decko nama veli da je bio stariji ne bi znao da ima takve funkcije,a kamoli da ih koristi,verovatno kad poraste posle se ide na nesto drugo telefoni vise nisu zanimljivi.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pusti ti njih, zezaju te, imam ja specijalnu pastu za skidanje tih čudnih znakova sa tastature, možemo se naći (poželjno noću, lakše se skida), SVE nestaje brzo i bezbolno Slika
(just kidding)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Vlada Zem napisao:SVE nestaje brzo i bezbolno
istraumirali ste klinca...mislim nije lepo Slika Slika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

ja mislim da je ovo onaj lik shto svakih 10 dana postavlja linkove za vijagru, i to na forumu o mobilnim telefonima :D

shalu na stranu - malisha, ako tebi na N95 smeta tastatura( O H M Y G A W D!) - kupi si sokole neku blindiranu maschineriju, neki sport edition telelfon, ovo prodaj, i pare ako ocesh, ulozi u normalne stvari, a ako ti je vishak, daj siromashnima, i budi olji covek ...

mislim stvarnno ... tastatura ... ja da imam taj fon, ne bih oci odlepio od displeja, a keyboard se ne bi video od masovnog chachkanja ...
There is no knowledge that is not power

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

milan91 napisao: Lobachewsky,kazes promenio se zivotni standard,pa evo ja za ove 2 god od kako je proslo od 14. rodjendana ne znam nikog da je dobio takav poklon cak ni za 18. rodjendan.Ovo su samo pojedinci
Mamu mu 'ebem :)
Milane, izgleda da samo ti nisi shvatio moju poruku cim si ovo napisao... Pozdrav.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

He-he, ne citiraj mene Slika, to je započeo Igoritza, glasanje i otimanje Slika, shame on him, ja samo da ubrzam to!
sborovic, naravno da smo ljubomorni, daj neki rewiev, konkretan, zvuk na mp3, ekran, etc... Ovde ćeš teško naći "pomoć" korisnika, pomozi ti nama...
(post važi za "ispod" posta fain2daniel, bio sam na....)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Juuuhuuuu?! Slika

Otishli ste u OFF! :uhuh:


Za sve dalje komentare imate temu ovde --> klick here

Zaključana tema