Nokia 6600 > Novi firmware > Download

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Nokia 6600 > Novi firmware > Download

Post od gajic_ivan »

Zna li neko odakle mogu da skinem novi softver za 6600? Poslednja verzija je bila 5.27, ako se ne varam.. Postoji li novija i odakle da je downloadujem?

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ne znam iskreno, ima sigurno na mircu da se skine, ali najbolje je da ti lepo odneses u servis i onda opusteno uzivas u novom firmware-u posle. Znam ja ortaka koji je tako sredio svoj 6600 jer je pokusao sam da promeni firmware. 8)

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

postoji ali nemozes ti sam da ga ubacis moras u servis i nije skupo 10e ako nemora da ti cuva stare podatke a izasao je najnoviji fw za n6600 5.80 :wink:

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

jel' to definitivno za 5.80? mislim, da li ga je neko zaista i ubacio u telefon? cuo sam oprecne price. jedni kazu da ga ima, drugi da ga nema
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ima ga 100% ja nisam stigao da ga ubacim posto sam uzeo 7610 :lol:, tako da nisam saznao koje su prednosti i mane 8)

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

izgleda da ti jedini znas da ima 5.80!Niko zivi u svetu nije cuo !daj majke ti prosvetli nas sa linkom ili necim slicnim gde si to video ,nasao ili sta vec..

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Dajte mi firmware i hex editor i napisacu ja bez problema da je verzija 22.345 :) doduse mislim da je malo komplikovano za naci ako ti je prvi put, al mislim da nije nemoguce :)

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

e nisam video nigde na sajtu ali ga ima moj serviser, a i sta da ga negde ima potrosices sate skidajuci ga i sanjim neces moci nista imam tel servisa i mogu vam reci gde se nalazi u ns pa kome treba nek javi poslacu mu na pp :mrgreen: , a v5.27 se nalazi na yahoo grupama i grupa se zove fw v5.27 ili tako nesto slicno pa ako hocete skinite tamo. :lol:

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

daj taj broj pada pitamo coveka kako to sljaka,a sto se tice skidanja i flashovanja dont worry its my job :wink: :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

poslao sam ti tel na pp pa ti vidi sa njim, stavio bi ga i ovde ali ne bi da reklamiram :? za 5.27 znam sigurno za yahoo da imas tamo :wink:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Raspitao sam se kod kolega iz ino... nije izasao nikakav 5.80 firmware. Poslednja verzija je 5.27 i verovatno nece ni izlaziti noviji jer telefon prestaje uskoro da se proizvodi

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

zvao ja tipa nema on pojma o cemu se radi...brale mislim da si jedini na kugli koji je cuo za 5.80..a i sto srbin rece jos malo ce da prestanu da proizvode fon tako da koji ce im 5.80 firmware...e svasta na ovom forumu!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ma laza :mrgreen: on je malo lenj ustvari nije lenj nego ima posla preko glave kod njega ceo grad donosi telefone da dekodira ugradjuje srpski meni i da ih popravlja pa ga mrzi da objasnjava preko telefona moras doci u servis pa mu reci sta ti treba. :wink:

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Pa dobro, jesam li ja vas pitao gde (ili kod koga) da ubacim ili gde da downloadujem softver? :lol: Pa zacas posla skrenete sa teme.. Neverovatno

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Poslao sam ti na privatnu poruku gde da ubacis 5.27 za ostalo pitaj nebojsu, on je rekao 5.80 ima :)

Odgovori