Internet u PC preko gprs sa bt. kako moze da se koristi!?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
AdA
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2006. 21:41

Internet u PC preko gprs sa bt. kako moze da se koristi!?

Post od AdA »

Imam Nokia6600 (063 broj) a imam i bluetootth kako da ga uklucim pc u internet preko gprs

Thnx za pomocnici ;)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Joj sta ce ti to crni ti! :?
Mobtel naplacuje 50 dindzi po MB (neznam jel na to ide jos i +PDV) a kako se na internetu MB trose kao ludi vec na prvom surfovanju ce ti to presesti kad vidis cenu!
Ako hoces da surfujes u svakom trenutku a imas smartphone,onda ubaci Operu i otvaraj i wap i www sajtove do mile volje a da ne dodjes do prosjackog stapa!
Ako mi ipak iz nekog razloga ne verujes,ili neznas sta ces sa parama pa hoces da probas surf brzinom dual-up konekcije na nivou od pre 5-6 godina,imas detaljno uputstvo na sajtu Mobtel-a!
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Joj,gde da kachish mob na PC,pa to je propast,to se samo koristilo kad je gprs bio besplatan,a inache ovako ima da ti skine ceo kredit samo dok otvorish home page a da ne prichamo dalje...Veruj mi,ja sam isprobavao i stvarno guta kredit i nikako se ne isplati... :wink:

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

ja sam bas pre neko vece pokusao (morao sam :D ) jeste da mi je otislo 100 din, ali sada znam kako izgleda (+vise necu pokusavati)

brd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon, 05. Dec 2005. 23:24

Post od brd »

Gde moze da se nadje opera za symbian operativni sitem?Ako znate neku internet adresu, ostavite ovde.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

E sad si me zatekao,ja sam moju,cini mi,se nasao na burek forumu,a link sa softverom je -> http://forum.burek.co.yu/index.php/topic,14782.190.html i mislim da ces prvo morati da se registrujes!
P.S.Ja sam stigao do 20-te strane pa je i link za tu stranu a gore pri vrhu izaberi ostale!
Pozdrav 8)

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

brd napisao:Gde moze da se nadje opera za symbian operativni sitem?Ako znate neku internet adresu, ostavite ovde.
imas na nokia sajtu podrsku softvera za 6670, operu ful regularnu pa skini tamo mrzi me sad da trazim :)

Odgovori