Matrix Nokia

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
The_Mistress
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 18. Avg 2006. 01:11
Kontakt:

Matrix Nokia

Post od The_Mistress »

Wec duzxe wrrreme sam pokusxawala da nabawim nokiu 7110 jerrr mi se mnooooogo swidela od kada sam odgledala film Matrrrix!!! I uspela sam konacxno...... 8) Nabawila sam je jucxe i mnogo sam srrrecna.....Zxelim sada wazxe misxljenje: Da li sam nesxto bolje mogla da uzmem za 95e i da li neko mozxe da mi kazxe kako rrradi IR??? ;)
"...The greatest thing you'll ever learn is to LOVE and be loved in return..."
"...You'll never get to heaven if you scared of getting high..."

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/209/Nokia/7110 cekaj uzela si ovo :ohmy: :blinky: :o Jos dala 95e,pa ne znam ali to je puno moglo je da se nadje i nesto bolje za te pare mnoooooooogo bolje ali ako se tebi taj telefon svidja jos bolje.Mogla si da uzmes motrolu v980 ili tako nesto,sto ima ekran u boji,mem.karticu,mp3....A za IR ne znam nikad nisam video taj telefon
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

altas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Čet, 19. Jan 2006. 15:39

Post od altas »

Koliko se ja secam (bar iz prvog dela filma o Matrixu) Matrix Nokia je bila Nokia 8110:
http://www.gsmarena.com/nokia_8110-11.php

E sad ne znam da li su u drugi i treci deo koristili nokiu 7110

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

U svoje vreme sjajan telefon, sa neverovatnim mestom za 50 poruka u internoj memoriji, i 1000 telefona. Slajder ja umeo da zeza malo ako se ne pazi, Ir je upotebljiv za igrice ukoliko neko ima telefon sa istim igrama (poželjno isti telefon) i za kontakte (preteča BT sinhronizacije). POstoji čak i kabl i PC suite za ovaj model ali uglavnom omogućava unošenje teksta, poruka, kontaka ili možda i neka sitnija podešavanja sa kompjutera. Veliki displej . . . Odličan telefon, ali muzejski primerak.

Ali u svakom slučaju ima mnogo veću vrednost kao exponat, nego upotrebnu. Možda je zato tako skup.

P.S. 7110 samo jako slično izgleda kao 8110 koja je bila u Matrixu. Imaš na temi: viewtopic.php?t=6757

Već u drugom delu je korišćen neki nepostojeći telefon koji ima funkcije kao komunikacijski uređaji iz serije Nikita. Znači prose**vanje. Treći nisam ni gledao.

:)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Taj drugi fon iz "Reloaded" Matrix-a je Samsung SPH-N270... :wink:

Slika

Pušten je samo za američko tržište u nekoj maloj količini. Uostalom, imate na linku ispod info...

http://www.mobile-review.com/review/sam ... x-en.shtml

8110...

Slika

Slika
Poslednja izmena od Miškoni u Čet, 12. Apr 2007. 19:32, izmenjeno 1 put ukupno.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

boze....engleski na onom testu je tako jadan,jedva sam razumeo neke recenice!!!!!!!a telefon mi deluje onako...cool po dizajnu ali ustvari nema nishta unutra.a sad poshto je tema o 7110,mogu da kazem da sam taj fon imao i bio prezadovoljan sa njime!ali pre jedno 3-4 godine!a chak i tad je bio zastareo i ogroman!dati u danashnje vreme 95 eurica za njega je po meni chista ludost,s obzirom shta moze za te pare da se kupi sa mnogo savremenijim funkcijama!bez obzira na sve,ostajem pritome da kad bi nokia ponovo napravila telefon sa istim dizajnom,ali recimo funkcijama jednog symbian aparata,i eventualno makla antenu,to bi bio pun pogodak i ja bih ga svakako pazario!

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Haha, engleski na testu je stvarno smejurija :) Nije da mi je engleski maternji, ali ono je stvarno strasno :)
A SPH-N270 je stvarno pravi dizajn za matrix telefon. Izgleda BAS sjajno...

igopirko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 23. Jun 2006. 21:52
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od igopirko »

uh 95 evra :o !mislim da je mnogo :shock: !a SPH-N270 nekako mi izgleda kao igracka za predskolsku decu :lol: !

dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

Post od dulentse »

Ne znam zasto neki osudjuju kupovinu ovog moba. Mozda se nekom bas dopada ovako nesto iz ovih ili onih razloga-svako ima nesto sto ga cini srecnim,a siguran sam da smo svi mi trosili pare na neke stvari za koje su drugi mislili da su ludost. Uostalom, ima ljudi kojima mob i sluzi samo za pricu i poneki SMS, a ne za sve i svasta.
Moj ortak je imao 7710 pre neku godinu-kako sam mu samo zavideo, ali bilo mi mnogo da pljucnem nekoliko stotina maricela za tako nesto!!
Svakako zanimljiv fon, izgledaces kao NEO kad ga izvadis u drustvu 8) 8)
Sa srecom da ga koristis!!!

The_Mistress
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 18. Avg 2006. 01:11
Kontakt:

Post od The_Mistress »

Jao momzzi.... :wink: Stwarrrno ne znam kako da wam zahwalim! Ja sam swe owe godine zxiwela u zabludi da je Matrrrix Nokia 7110 a ne 8110...... :oops: Ali sada stwarrrno ne bih znala gde da nabawim 8110.... :cry: Jedwa sam i owaj nabawila i platila ga 95e :) :) :)
Ako mozxda KOJIM SLUCXAJEM znate.......rrrezzite mi nekako......
*kiZZ frrrom da Mistress* 8)
"...The greatest thing you'll ever learn is to LOVE and be loved in return..."
"...You'll never get to heaven if you scared of getting high..."

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ja apsolutno ne osudjujem kupovinu ovog fona,ali kazem da je PO MENI mnog dati tolike pare za njega u vreme kad za 50 eurica mozes da pazaris fon sa kolor ekranom i poly melodijama a da ne pricam sta moze da se nadje do tih ochigledno famoznih 95 eura!

shto se tiche toga da je mnogo toliko para za taj fon,mnogo je ali secamse recimo kad sam ja pazario 3650 i kad je on koshtao oko nekih 180 eura,7110 je josh uvek bio neshto preko 100 :blinky: :blinky: tako daje sve moguce!kapiram da neko pazari 7110 zato shto je dobar dizajn ili eto zbog shmeka ili zato shto voli da je retro i hoce veliki fon sa monohromatskim ekranom i bip bip melodijama,ali ima da se nadje u super stanju polovnjak za manje para nego shto vikendom potroshish na pijaci :lol: te se stoga vrlo chudim!eh,kad bi postojalo neshto kao 6630 samo u kucishtu od 7110 prvi bih trchao da kupim!obozavam njegov dizajn!!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

The Mistress,chisto sumnjam da chesh naci 8110 igde eventualno neki pokvareni kod onih shto valjaju prashinu i djubre ispred buvljaka :lol: :D s obzirom da je to jaaaaako star telefon(hiljadu devetsto devedeset i neka),ali ionako svi misle daje bash taj 7110 matrix phone,tako da te nije briga!poenta je da se obuchesh u crni mantil i da se flip sam otvori kad stisnesh dugmence 8)

kapiram da bih uzivao u osecaju kako me svi ljudi posmatraju ako bih uradio ovako neshto! :roll: :oops:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

The_Mistress,sto se napali bas na njega,idi iznajmi negde film Transporter 2 pa se napali na 8850i (bar mislim da je to ona),e ono je vec zmajce,pa jos titaniumsko,i jos se moze naci za slicne pare ili malo vece pare koje si,moram i ja da priznam,bacila na tu 7110!!
Pozdrav 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moguce,nisam video dal ima kolor ekran ili ne (mada kad ga ostavi na onom biciklu pored dokova deluje da pise crnim slovima Call na plavoj pozadini,moracu opet da pogledam),ali mocno izgleda,sigurno mnooooogo bolje nego 7110!A gde su te to odrali 95 eura za nju?
Pozdrav 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Prvo,niko te ne napada,samo se pitamo zasto si toliko platila,a kao drugo taj telefon ne vredi toliko jer je moj burazer polovne prodavao za 1/3 te cene pa ni kao muzejski primerak i otud cudjenje!A 8110 ces jos teze naci,skoro je nemoguca misija,a Transporter je akcioni film i to dobar a telefon o kome ti pricamo je mnooooogo mocan po izgledu,kvalitetu izrade a ima bogami i solidne funkcije,uveri se sama... http://www.mobilnisvet.com/mobilni/181/Nokia/8910i
Nemoj da te zbuni cena novog,to su gluposti jer ga ima samo jedna radnja,polovan ces naci za 1/3 te cene,ako ti se svidi naravno,a ionako 8110 neces moci naci nigde!
Pozdrav 8)

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Post od zoreli »

eto recimo i meni se sviđaju starije nokie
i baš želim da kupim 8850 ili 8910
ako kojim slučajem neko zna gde ima
nova (mada čisto sumnjam) da se kupi
ili bar dobro očuvana nek mi obavezno javi
:)
16 godina na forumu MOBILNISVET

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

Uuu, ovaj 8910i izgleda extra, ne mogu da verujem da nisam do sad obrati paznju na njega. Ali i cena mu je... :uhuh: Prvo sam pogledeo slike i specifikacije a na cenu nisam obratio paznju i ocekovao sam nekih 150-170 eura (i to je previse ali ajd rekoh zbog dizajna) a kad sam video... umalo ne padoh sa stolice :)

The_Mistress, kaaakooo tee neee mrrrrziii daaa ovaaako kuuucasss....? :lol: :lol:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Off:Kao francuskinja prrrrrrrrrrrrrrr,imao sam ja druga u osnovnoj sto je imao problema sa tim R,svi su ga zezali za to,pa mu davali imena caRapa,kaRbuRatoR hehehe 8) :roll: A imao sam drugog druga koji je isto to govorio i kad su poceli da ga zezaju on se iznervira ode kuci pred ogledalo i stalno ponavljao r,r,r i naucio da pravilno govori :D :lol: :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

milan91, hehehehe imam utisak da ce ti post biti obrisan posto je totalno off a dragi nam admin to nikako ne voli
ja recimo obozavam stare telefone, ako budem naleteon na 8850, 8210 ili neki tako malo stariji model, obavezno cu si ga uzeti... recimo sad imam ponudu za R380 al se mislim... sta ciniti...

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

:)
Nekada je bilo MEGA COOL imati 8210 sa plavom maskom i izmenjanim PLAVIM led diodama za backlight ekrana tako da sve sljashti tirkizno plavom bojom .. :) Ma kakav bre vertu sa dijamantima.... :)

Odgovori