Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

nemas dovoljno rama.. i ja sam imao slican problem i uradio master restat i na n73 i sve je radilo kako treba..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

vdb86
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Avg 2007. 12:23

Post od vdb86 »

Ljudi jel zna neko dobri program za rad sa blootoothom?
Treba mi neki sa kojim mogu da se nakacim na drugi telefon i skidam sa njega a ne da moraju oni da mi salju nesto pa ja da prihvatam.
Ne mislim na program sa kojim bi zaobisao zastitu,treba mi obican program za funkcionisanje sa blootoothom.

Lolipop
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 03. Okt 2007. 02:20

Post od Lolipop »

Cao,koji je dobar/najbolji program za isecanje audio formata?


Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama, smajlijima ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Lolipop, Imaš celu temu posvećenu audio konvertovanju i sl pa postavi pitanje tamo.
Ovde: viewtopic.php?t=9190
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Lolipop
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 03. Okt 2007. 02:20

Post od Lolipop »

Mislio sam na program za telefon ne za pc.,ok,nisam bio mozda jasan,pa me zanima da li postoji neki i koji je najbolji?
*samsung galaxy s plus*

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lolipop, postoji ZIDIAN.Studio.AudioCube.v1.0.S60v3.SymbianOS9.1...ali se neki žale da im baš ne radi najbolje...Za svaki slučaj isprobaj ga sam... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

temudzin
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 19:28

Post od temudzin »

Zna li ko da li postoji neki program koji ce za poziv na cekanju pustati neku muziku kao govorne sekretarice na fiksnim telefonima??

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

temudzin, zovi korisnicki servis, za mt;s sam siguran da moze, i kazi im da ti aktiviraju tu opciju. Za S60v2 postoji program CallCheater koji omogucuje da kada se uspostavi veza da se u pozadini cuje muzika, a ovo sto to ti trazis ne verujem da postoji. :uhuh:

lujomanga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 17:54

Post od lujomanga »

Pozdrav ljudi, interesuje me jedan program. Ako neki moze na mail da mi posalje ili pp link za prgram
koji ce me obavestiti ako mi neko ukrade tel ili ga izgubim, znaci na kom je broju aktiviran telefon.
Inace imam N95.
Jos jedna stvar, zna li neko zasto ne mogu da gledam sadrzaj sa youtube?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

lujomanga, pogledaj jednu staru temu... :wink:
viewtopic.php?t=3006

Što se tiče gledanja klipova na YouTube, verovatno je problem u nekompletnoj podršci za flash u okviru browser-a (podržava SWF ali ne i FLV fajlove). Potraži "Adobe Flash Lite", možda uspeš nešto sa njim da uradiš, mada mislim da on radi istu stvar.

lujomanga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 17:54

Post od lujomanga »

ok hvala puno.
Interesuje me onaj program sto moze da sakrije dolazne pozive i poruke .

temudzin
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 19:28

Post od temudzin »

Narode, nabavio sam neku aplikaciju koja se zove Memory up i kojom se moze napraviti quick boost RAM memorije. Koliko je pametno da to uradim na E 50 i sta cu dobiti time??

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

lujomanga, taj program sto ti trazis zove se "private call and sms guard",mozes ga naci na netu
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

nseries, sve programe moze naci na netu. Budi malo precizniji pa mu daj link sa kog moze da skine doticni program..
Sorry za off, bilo je jace od mene :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

lujomanga, nseries, program koji se trazi je recimo Symbian Guru PhoneGuardian, a ne Private Call&SMS Guard. Ima jos slicnih programa, recimo Mobile Anti Theft, Mobile Security i Mobile Help Genius.
Drugo niste od juce ovde da ne znate da se linkovi ne smeju ostavljati na forumu, pogotovu ako vode ka pirateriji.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

temudzin
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 19:28

Post od temudzin »

jel zna neko bilo sta vezano za boost RAM memorije?? Cemu sluzi Python tj sta je to??
PS izvinite zbog neznanja

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Boost RAM memorije sluzi da ti oslobodi malo extra RAM-a, za pokretanje vishe aplikacija odjednom. Isprobao sampomenuti program pre jedno 6 meseci, i nakon 10-ak dana ga obrisao, jakome je razocarao. Naime jedva da ti oslobodi 100k RAM-a, a to zaista nije nista. Pa meni Tracker koji ima opciju compress memory oslobodi 1.5-2 MB. A i to sam koristio 2-3 puta ukupno.
Python ti je programski jezik koliko ja znam, i uopste Python moras da imas pokrenut da bi radile aplikacije pisane u njemu. Ima zaista par lepih programcica za njega, ali nista extra korisno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

temudzin
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 19:28

Post od temudzin »

hvala miodrage na informacijama, ako imas jos nesto za symbian pocetnika bio bih ti zahvalan!! nisam imao predstavu da je symbian citava nauka

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Imam, citaj sto vishe o Symbianu,i skidaj sve sto ti padne pod ruku, instaliraj i vidi. Ono sto ti radi posao super,sto ti ne radi, brishi, i zaboravi da postoji. Vremenom ces da se odvazis da krenes u programiranje... mozda, ili makar pravljenje teme.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Miodrage, ja imam neki Tracker na N91, ali nisam uspio da pokrenem kompresiju memorije. Da li bi mi pojasnio kako, možda sam samo disleksičan pa sam previdio tu opciju :)

Hvala!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Odgovori