Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Mislim da moze samo dzojstik da se menja,mom drugu se slomio kad me je gadjao telefonom... I nije ga skupo izasla popravka... mislim da je bilo 10,15 eura... provericu
Nokia E71... Elegant, but deadly

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Post od zoreli »

najbolje odnesi u Mobis (ovlašteni servis) i zameniće ti džojstik za 800 dinara.
16 godina na forumu MOBILNISVET

Dymatize
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 20:10
Lokacija: Leskovac

Post od Dymatize »

hvala puno na brzim odgovorima

sutra ga nosim :)

pozz

boki_9414
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2007. 05:22

Post od boki_9414 »

mom drugu na n73 zvuk mnogo susti :? , kad pusti pesmu to sustanje se pretvara u pistanje :shock: , i to je nepodnosljivo :uhuh: . dok se kod mene na 3250 cuje mnogo bistrije i lepse :lol: .

zasto :? ?
Nokia N73 ME

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

boki_9414, moze biti da ekvalajzer nije dobro podesen pa neka njega provjeri kao i podesavanja zvuka mada ne vjerujem da ovo drugo moze imati veze sa tim sto kaze. Ako nije do ekvalajzera onda je vjerovatno hardverski kvar jer sumnjam da bi se tako nesto desilo da je do softvera problem (mada je moguce i da je do softvera sto bi bilo sigurno bolje nego da je hardver).... :) :) :)

boki_9414
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2007. 05:22

Post od boki_9414 »

i ja sam to pomislio pa smo podesavali ekvalajzer i nista. ja bih pre rekao da je software ili hardwere. ali ipak ne znam.
Nokia N73 ME

stefantss
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 05:09

Post od stefantss »

sta da radim kada mi se prilikom instaliranja neke aplikacije pojavi poruka "certificate error", i ako mi neko moye objasniti zasto se ovo desava?

dzadzi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 15. Jun 2007. 13:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od dzadzi »

Poz za sve pa ako mozete da mi pomognete. Tel me dobro sluzi (N73) skinut sa TIM mreze, mada je od pre neki dan kad hocu da posaljem poruku izadje natpis ' Not enough memory to perform operatio. Delete some data first', zbog cega ne mogu da kucam poruke, jer se stalno javlja. Molim da mi neko objasni. Unapred hvala.

Mislim da sam resio problem, tako sto sam obrisao par stvari iz memorije telefona. Memorija je bila puna. Samo ne znam kako da obrisem iz Aplikacija, tu je mnogo zauzeto, ali ne mogu da udjem direktno u Aplication. A tel mi mnogo brze radi kada sam izvadio memorijsku karticu od 1 gb.

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

odake bi mogo da skinem neki file explorer za n73?posto skidao sam fexplorer al nijedan nece da instalira...neznam sto..ako bi neko mogao da pomogne,unapred hvala...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

stefantss, to stoti se pojavi certificate eror znaci da je greska u sertifikatu i da bi takvu aplijkaciju mogao da instaliras morao bi da napravis svoj nalog na sajtu www.symbiansigned.com
i da napravis svoj licni sertifikat preko koga bi signovao aplikacije
dzadzi, mora telefon da udje u applicatinos ili applications menager na sta pretpostavljam da si mislio samo treba malo vise vremena,preporucujem ti da odradis update softvera ako znas a ako ne odnesi kod nekog da ti to odradi i telefon ce ti mnogo stabilnije i brze raditi
Csorbica, za tebe vazi ovo prvo sto sam napisao :wink: 8)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

i ako se registrujem sta mogu stime na mob?posto ovo se registruje preko kompa ne?
i nece ni da registruje izbaci mi:
Registration from this email domain is not allowed.

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Csorbica na symbiansigned.com nemozes da se registrujes sa hotmail, gmail ili yahoo email adrese, moras sa email adrese tvog provajdera, na tom sajtu ces da zatrazis sertifikat za tvoj telefon, sa kojim ces kasnije da sertifikujes programe.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

boki_9414, pokusaj da uradis hard reset telefona, ako to ne pomogne instalirajte mu novi softver preko NSU. A ako vec ni to ne pomogne..... onda nema sumnje, kvar je u hardveru..... :)

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

pa nisam s hotmail,gmail, nego sa neobee.... i nece.neznam sao nece al dobro jbg...

Candy032
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 23:10

Post od Candy032 »

dal da kupim n73me iako je 2006 6500 mi je :shock: :shock: :shock: zelim dobar zvuk i dobru cam da uzmem n73 ili ?

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

ja imam n73me i zmuk mi super a i kamera, kad ima svetlosti,jedino nocu bude plavkasto a to je od svake n73, tako sam cuo.al sam cuo da na n73 ili n73me je bolja kamera nego na 6500 slide...tako da odluci...

Candy032
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 23:10

Post od Candy032 »

ma ja kupila 6500clasic i grozan je zvuk cam ma sve :smutny: al dal da uzmem n73 il koja je dobra ko ona????????

Csorbica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 23:35

Post od Csorbica »

pa neznam koja je slicna po meni dobar je,al razmisljao sam da menjam il za 5610 ili 6500slide...al ni jedan nije simbyan a ni nemaju stereo zvuk na telefonu...sve u svemu dobar je n73me po meni...zavisi za sta treba al za slusanje muzike meni super...

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

Sledeca stvar mi nije jasna. Radi se o snimanju u uslovima slabog osvetljenja. Nije mi bas jasno zbog cega video ispada toliko lose. Koja podesavanja vi koristite? Ne postoji prosta opcija kao sto je bila kod N70 (ukljucis ’’night mode’’ i to je to). Da li ja moram rucno podesiti nesto oko ’’white balance’’ i slicno ili je to to sto se tice ovog telefona. Naime pri uslovima slabe osvetljenosti boja video zapisa je neverovatno losa tj. Ljubicasta. Da li je tako i kod vas? Evo vam ’’capture’’ izvucen iz video zapisa. Snimak nacinjen u kaficu, uvece...Da napomenem da je kod ortaka na N70 snimak bio mnogo bolji i osvetljeniji. Klasicna N73 je u pitanju.

http://img254.imageshack.us/img254/6730/11lm0.jpg

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Sto se tice video snimka u slabim uslovima osvetljenja to je boljka svake sedamdesettrojke.Ne znam odakle ti to da ne postoji night mode.A kvalitet snimka eventualno mozes da poboljsas tako sto ces u tim uslovima osvetljenja staviti white balance na fluorescent.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori