E720

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

E720

Post od Wobby »

Dobar dan domacini! Kada sam video ovaj tel. rekao sam sebi da sam nasao ono sto sam trazio ali on jos nije u slobodnoj prodaji! Kada da ocekujem da ce doci ovde i koliko ce odprilike kostati? I dali neko zna karakteristike?
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ma wobbby, to je cista glupost. Kosace u pocetku oko 350e a nece da vredi ni pola (kao i svaki samsung) A za karakteristike, pogledaj malo po netu. Imas google.com i tu kucaj samsun e720 spec ili tako nesto...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da prochachkaj malo mo netu...a mislim da ne vredi da ga chekash...kad izadje bice cena da ti se digne kosa na glavi...dok ona padne...onda bolje uzeti neki drugi fon... :wink:

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Da mislio sam uzeti E710 ali kada sam video ovaj......... :wink: nego cale mi je otisao u Rio pa ce pogledati dali ima! Mozda ali na netu josh nema puno!
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ti si se bash ozbiljno namerachio da pazarish ovaj fon...ma pusti ga...ono znam ja da si ti nalozen na samsung ali probaj i neku drugu firmu...ima dosta boljih fonova... :mrgreen:

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

1.Svidja mi se sto je na preklapanje
2.Svidja mi se sto mu je dizajn dobat
3.Svidja mi se sto ima dobru cam. , ima blic,funkionalan je..........
i uostalom mi se ne svidjaju druge firme nesto mi je bas stalo do Samsunga,neznam ni ja zasto :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dobro....ja mogu da ti kazem neke karakteristike kad si zapeo i ako do sad ih nisi nashao.... :wink:
Ima 1.3mpx kameru,TFT ekran sa 256k boja,BT,90mb interne memorije,pushta mp3,ima video,flash...i tako.... 8)

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

E hvala ti puno to sam trazio! :mrgreen: Dexter car si bas sam to trazio i vidis da nije za bacanje telefon :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa nije toliko losh ali pogledaj samsung Z500...ja bih ti njega preporuchio...
slichan je kao E720 ali ima 50 mb interne memorije i mogucnost prosirivanja sa memorijskom karticom...dok E720 nema slot za kartice...
Ima drugu VGA kameru za video pozive chinimi se....
I jako slichnog su dizajna....

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Da video sam ali mi se on i ne svidja toliko ali i zbog cene koja ce biti.......vidis i sam sta sve ima ispod 500e nece biti! Nemam ja bas pare za bacanje! :mrgreen:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Wobby, pa na svaki samsung se bacaju pare :twisted: . Pa i taj e720. On na papiru deluje zanimljivo, ali kao i svaki samsung je verovatno pun nedostataka!

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Samsung izbaci novitet kako izgleda ljudi misle da je cudo i tu pocnu da kupuju bez obzira na cenu! Kada se ovi iz Samsunga ogrebu za pare onda polako spustaju cenu i na kraji ispadne realna cena oko 200 evra! Stvarno sam se napalio na E720 pa cu ga uzeti i preneti vam kakav je u rukama mucitelja :twisted: ! Znaci samo cekaju da se zastite para pa spustaju cenu-Strategija Samsunga! :mrgreen:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Cekaj, cekaj, cekaj...

Ti kazes da samsung ima realne cene!!!???? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: . Pa gde ti zivis??? Pogledaj samo cenu d500 (420e), pogledaj cenu najvece krsine od telefona t100... Ja te stvarno ne razumem... Upravo su cene najveca mana samsunga :?

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Ne nisam rekao da su realne rekao sam da Samsung stavi duplo vecu cenu dok se ne zasite para posle tek stave realnu kaja iznosi oko 200 evra!!!
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ma ni to nije realna cena za pojedine modele.... :mrgreen: :mrgreen:
Mislim da cesh josh neko vreme prichekati dok ne izadje... :wink:

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Trazio po Londonu i nema ga!!!! :evil: Neznam kada ce uopste izaci ako neko zna (Dexter) ili neko drugi neka kaze!!! Sve ce doprineti slucaju E720 :D
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

@ Wobby
E720 izlazi ti u aprilu...trebalo bi..i koshtace oko 350-400 evra...tako da nema svrhe da ga josh trazish...chekaj april... :wink:
Eto toliko od mene... :wink:

max_payne
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 04. Mar 2005. 19:18
Lokacija: srbija

e720

Post od max_payne »

Tako sam i ja cuo,tel.je extra,ali je mozda jaci z500 ima card slot,video cll samo ne znam kad on izlazi.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

z 500 je svakako bolji...nego je wobby zapeo za E720 pa nepushta...
Inache ima i photo call za razliku od E720...a verovatno izlaze u istom periodu... 8)
Slika

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Ne ne svidja mi se mozes mi ga pokloniti ja cu ga prodati i kupiti E720 tako da mi dzaba pricas sve to..... :)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Odgovori