K500i ili CX70

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
salle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 23. Feb 2005. 03:13

K500i ili CX70

Post od salle »

Ljudi , pomozite.Sta je bolje da se uzme SE k500i ili Siemens CX70,ili mozda neki drugi tel do 150e?
Imam jos jedan problem ali je u vezi PC pa ako znate pomozite opet.
Kad skeniram sa Kasperskim javlja mi da postoje I/O errors.Sta je to i sta da radim?
Hvala unapred.... :(

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Ja ti ipak preporucujem CX70 tacno je da K500 ima MP3 reprodukciju ali ovaj je za dizajn visi! Imaju oboje IC ali ti vidi mozda neko ima iskustva sa tim telefonima! 8)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

balansero
Banned
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 13:00

Post od balansero »

Zar jos neko razmislja o Siemensu? Pre neki dan je bio clanak na gsmarena kako odustaju od proizvodnje mobilnih telefona. Posle sam citao i demanti, upljuvase se da uvere obozavaoce kako do toga sigurno nece doci. U svakom slucaju Siemens ni slucajno.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Sto ni slucajno siemens???? Pa sta ako se i gase... mada ne verujem... to ne znaci da im neki modeli nisu dobri... recimo s65... i iskreno mislim da je u ovom slucaju bolji siemens... to sto k500 ima mp3 reprodukciju to je samo za zvona...
Kakvo razmisljanje :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Siemens u pravilu radi ne dovršene telefone, uvjek nešto fali, ali mogu oni da naprave dobar telefon. Evo ja za skijanje, trčanje, teretanu i druge aktivnosti koristim baš Siemens i to m65, izvrstan telefon, jednostavan, čvrst i mislim da je bolji izbor od cx70 (s obzirom da si pitao da ti preporučimo još neki model). :wink:

Što se tiče dvojbe izmedju k500 i cx70 slažem se sa akkijem, prednost koju ima k500 jest mp3, ali nema dovolno memorije da to iskoristiš, a meni je taj telefon i mnogo ružan. :|

ALI PRIPAZI da ti siemens koji god da kupiš ima što noviji ako ne i najnoviji software, to možeš koristeći *#06#, jer stariji modeli trebaju zakrpu. :!:

Još jednom preporučujem pažnji m65, mnogo sam ih prodao a ljudi se ne žale, to znači da je pouzdan, moj bude potpuno mokar dok skijam, kad padnem da ne pričam šta se desi, jak je kao nekad n5100, samo što ima bolji displej i kameru, ako si sportski tip dobar je to telefon. 8)

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ja se slazem sa akkiem

Potpuno objektivno iako sam SE fan ja bih kupio cx70. Cuo sam da ima odlcne funkcije (nisam video) i da super izgleda. Dok je sa druge strane k500 provereno dobar i siguran telefon....

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

Predlazem ti Motorolu MPx 200 :D super fon za te pare ima cak i windows, mp3 i jos puno zezalica :mrgreen: . Ja ga kupujem sledece nedelje. :D :D :D
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ja sam chachkao CX70 i nije losh....a k500 kao shto su rekli nema toliko memorije da bi iskoristio neke stavri.....a CX70 je lepshi od k500....
Ma pusti ti windows...ne radi kako treba na kompu a kamoli na mobu.... :wink:

balansero
Banned
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 13:00

Post od balansero »

Ne znam po cemu je to Siemens lepsi? Lepse mu krcka tastatura, to je sigurno. A tek lepota displeja... Kao da su ga Rusi pravili, piksel povrsine kvadratnog centimetra. Ali neka, da se vidi kako treba. Jedino ne znam da li ima kod nas k500 bez vodafonovog softvera, to me izludjuje kad vidim.

Slazem se sa Dexterom za windows.

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Obicno svi gledaju sta dobro zvuci i tako......ne nevalja to! Pogledajte postove korisnika telefona koji zelite....jer opet svaki tel. ima svoje nedostatke i mane kao i windows,mp3,....... :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

CX70!
Pozdrav svima

Marko MI2
Stop the madness!

salle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 23. Feb 2005. 03:13

Post od salle »

Hvala svima...
A koji je najnoviji software za Siemens CX70 takodje i za SE K500i?
Koju oznaku treba da nosi?

Niste mi odgovorili za I/O errors na kompu ako neko zna.

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Mislim da njih svako ima. To su, najverovatnije, greske, koje su nastale ne tvojom krivicom, nego u toku rada OS Windows. Ne treba previse da te brinu. Pri svakom skeniranju antivirus sistema one se javljaju.
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

Definitivno CXV70. Koristio sam ga dva meseca i super je sluzio, bez greske, bez bagovanja ili gasenja.
Kamera je u toj klasi najbolja, mozda nije na displeju ali kad se prebaci na komp slike su super.
K500 ima mp3 ali ta se razlika primeti samo kad telefone drzis jedan pored drugog. Kad bi slusao odvojeno melodije a da ne vidis koji je tel tesko bi pogodio koji zvoni.
I jos nesto, za mene jako bitno,CXV70 je lepsi 10x od k500i.
Za CXV70 jos nije izasao zvanicni update. Mislim da je zadnja oficijelna Siemensova verzija 25 a imas nezvanicni update na 36, mada ti nebi preporucio da to koristis.

The Riddler
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 21:51

Post od The Riddler »

Po meni je k500 daleko elegantniji i aristokratskiji, ali o ukusima ne treba raspravljati. Ono sto je vaznije je da kod SE nema bugovanja sto nije slucaj kod Siemensa, k500 ima mnogo kvalitetniji ekran sto se lako uocava uporedjujuci ova dva modela, sa memorijom su egal tako da je mp3 kod SE jos jedna prednost, i ne bi trebalo izostaviti jos jednu veliku prednost K500 nad CX70 - brzi software!
Ja se ovde ne bi dvoumio, odlucio bi se za SE.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa sad da k500 ima brzi softver od cx70 ne bih se slozio... mislim da je to jedna od glavnih mana SE u globalu.... pa tako i k500 nije postedjen te mane... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

balansero
Banned
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 13:00

Post od balansero »

E hvala Bogu da ima jos ljudi koji ne cene mobilne na osnovu pegli, miksera i ostale bele tehnike. To sto Siemens pravi mozda kvalitetne ves masine i sporete svaka cast. Ali nije poenta da prekidac na mikseru i mobilnom ima isti zvuk :wink:

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

balansero napisao:E hvala Bogu da ima jos ljudi koji ne cene mobilne na osnovu pegli, miksera i ostale bele tehnike. To sto Siemens pravi mozda kvalitetne ves masine i sporete svaka cast. Ali nije poenta da prekidac na mikseru i mobilnom ima isti zvuk :wink:
Isprobaj m65, čvtšći je od 90% telefona na tržištu, ali za većinu ostalih simensa si u pravu stvarno su sirotinjski urađeni, mnogo krckaju.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

akki napisao:Pa sad da k500 ima brzi softver od cx70 ne bih se slozio... mislim da je to jedna od glavnih mana SE u globalu.... pa tako i k500 nije postedjen te mane... :roll:
Ne znam, Siemens ima jako spor software... Ja nisam naisao na spor software na SE-u... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa pazi... kad uzmes s700 i npr neku nokiu razlika je primetna... mozda to tebi nije sporo... ali meni koji cesto menjam izmedju se i nokia telefona su SE telefoni spori u poredjenju sa njima... pogotovo kada se memorija malo vise popuni...
k500 ima spor softver... malo vise kad se popuni memorija je uzas... isao sam dosta pre njega pri qcanju sms... bas sam pre neki dan se igrao sa njim...
Generalno SE je dosta ubrzao softver ali je i dalje spor...
tu su negde po brzini ali da je SE brzi ne bih rekao... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori