TyTn dilema Molim za pomoc

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

TyTn dilema Molim za pomoc

Post od Miloske83 »

Ovako drugari bacio sam oko na ovaj Qtek 9600,Htc TyTn ili kako vec,posto sam ovaj aparat video samo na netu zanima me bukvalno sve!!kako lezi u ruci kakva mu je tastatura i kakv je fon uopste,zamoli bih nekog kolegu sa firuma ko ima ovaj fon ili ga je imao da napise svoje utiske!!trenutno imam nokiu E61 ali me symb smorio koristim ga vec 3god :D pa bih malo da predjem na wm!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ovako,u odnosu na e61,telefon je uži,ali znatno deblji.veličina ekrana je tu negde,naravno,na 9600 je portrait orijentacija.Qwerty tatatura je jako dobra,odlično osvetljena i pruža sasvim dobar odziv.Kada izvučeš tastaturu,ekranu treba neko vreme da se prebaci u landscape mode,ali ovo nije nešto preterano iritantno.Što se OSa tiče,meni je WM odličan,ali se pomiri sa činjenicom da ćeš za mnoge akcije prosto morati da vadiš olovčicu.S druge strane,nećeš se petljati sa sertifikatima,i ako si uporan,možeš naći svašta od softvera za dž.Procesor je sasvim dobar,i ja se ne sećam da sam mnogo čekao da mi se nešto otvori ili da se ledio bez razloga.tu i tamo trebao je reset,kad ga baš silujem.Kao telefon,9600 se snalazi sasvim dobro.Dobro se čuje,čist je zuk,mada ja sa spikerfonom nisam bio baš oduševljen.Meni je baterija u proseku trajala oko 3 dana,sa nešto poziva i poruka,malo interneta...nazovimo to prosečnom upotrebom.Za muziku nije bog yna šta,jer su slušalice onako,osrednje,a kače se na miniusb port,ali neku HTC varijantu,pa moraš da se mučiš da nađeš adapter.Sa stereo BT je meni bio zvuk sasvim zadovoljavajući,ali malo tih.Ako su ti office aplikacije bitne,onda ga svakako preporučujem.Stotine strana worda sam napisao na njemu i uživao u tome!Kamera je osrednja,ništa spektakularno,ali nije ni loše.Pravi dosta dobre i oštre slike.nemam sad konkretan primer da okačim,ali ako odeš na mzspace stranicu u mom potpisu,većina fotki sa nje je slikana sa 9600,pa donesi sam svoj sud,ako te ne mrzi.

Sve u svemu,na stranu to što je moj primerak malo crkao (ovome sam verovatno i ja dosta kriv),dobar je to aparat.Par puta mi je i ispadao,i nije bilo katastrofalnih posledica po masku.Ako baš misliš da je vreme da menjaš,ja ti preporučujem.

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

araphel, nemam sta da dodam 8) , osim UZIMAJ neces se pokajati. :wink:

Odgovori